Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Egyéb
Register Stats Members List Today's Posts

Egyéb Minden, ami máshova nem fér

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 05-12-2010, 14:30
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 11%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by sutike31005 View Post
médiaszereplő?
Igen!

Quote:
Originally Posted by sutike31005 View Post
nincs tv-m és az ismerőseim nagy része nem néz nagyon tv-t.. jó magam moziba színházba járok rendszeresen, internetet és nyomtatott sajtót olvasok (a bulvár híreken jót nevetve megvonom a vállam és azt mondom jéé még egy bohoc..)
Nekem van tv-m, de nagyon ritkán nézem, ha nézem, akkor többnyire politikát, de discoveryn, és spektrum tv-n szoktak jó műsorok lenni.
Azért mert gyáőzike ellenes vagy nem kell kukába vágni a tv-t

Quote:
Originally Posted by sutike31005 View Post
a színházban lévő színeszeknél a szerep tetszik, nem az ember aki játsza... bárki játsza jól nekem a darab fog tetszeni nem pedig az, hogy most drogos-e aki játszotta... filmeken ugyanez... attól, hogy milyen ember Mickey Rourke.. attól még van film ami teteszett... attól, hogy.. szerintem fölösleges ragoznom...
Nem azt mondtam, hogy tetszik/nem tetszik.
Azt írtam, hogy nem lenne kedvencem, a kettő között van egy csöpp különbség, de mind1, ne menjünk bele a részletekbe.

Quote:
Originally Posted by sutike31005 View Post
példamutatás? nekem a szüleim mutattak példát... jó példát aztán láttam példákat.. rosz példákat amiket nem akarok követni... mindenki dönthet, hogy mit akar és mit nem...
Ez így van, de az én abszolút favorizált „kedvenc” énekesem elkezdene drogozni, és ittasan okozná a baleseteket, akkor úgy volnék vele, hogy többet nem hallgatom.
Mutasson jó példát. Ne drogozzon, és ne vezessen ittas állapotban.

Quote:
Originally Posted by sutike31005 View Post
ja hogy birkák vagyunk? na erről eddig nem voltszó... hát akkor aki birka döntsenek helyette.. válasszuk külön, hogy milyen eredményeket ér el valaki és tiszteljük a pillanatban, de ne ítéljük el, mert nem hibátlan az élete...kevés embert avatnak szentté...és ugye: nem elég tisztességesnek látszani... annak is kéne lenni..
Igen, elég sok a birka.
A sok birka helyett döntenek is, elég csak a választásokat megnézned, és rájössz.
Aki nem megy el szavazni az helyett a többi dönt.

Stohl témába szentséget keverni nem kis hülyeség.
Nem az első eset volt, hogy részegen vezet. Biztos nem is az utolsó, de ebbe ne menjünk bele.
Nem fogják szentté avatni az tuti

Quote:
Originally Posted by sutike31005 View Post
jó példa... a tv-nek nem az a dolga, hogy jó példát mutasson egyébként se, hanem az, hogy bevételt gyártson a befektetői körnek... hogy nézettséget hozzon.. kit érdekel az erkölcs, mikor pénzből élünk?
Engem érdekel. Téged nem, te bajod.


Quote:
Originally Posted by sutike31005 View Post
mindenkinek magának kell tudni a határokat (eldöntheted benne vagy a játékba vagy nem?) én a magam részéről kiszálltam abból, hogy nézzük meg a győzikét vagy a többit..nem tartom szórkoztatónak mások szenvedését és nyegleségét... de elkanyarodtam, ugyhogy visszatérve nem kell senkit kiemelni ( kevés ember olyan bölcs, hogy tudjon kezdeni valamit is a népszerüségével..és még kevesebben tudják megfelelően kezelni, egy idő után elhiszed, hogy tényleg több vagy... és amikor magasan vagy lenézel, olyankor szédülsz és látod nagyot eshetsz ezért még jobban elkezdesz hinni a nagyságodba és bizony hibázol..
Ezt meg nem értem, hogy jön ide, és mit akarsz kihozni ebből.
Az oké, hogy nehéz jól kezelni a népszerűséget, de visszaélni nem kéne vele.



Quote:
Originally Posted by sutike31005 View Post
nem is ember lennél, ha nem hibáznál.. mert az ember tökéletlen és törékeny a nagyság amiről azt hiszed a Tied.. mert a tömeg elfordulhat Tőled.. és egyedül maradsz ott ahol kezdted, pedig az elején se Te akartad, hogy szeressenek, Te csak adtad önmagad vagy a Rád osztott szerepet játszottad, esetleg amit elvártak Tőled...de a részed lett és elkezdtek imádni... hihetetlen, mi? no mind1...) nincsenek sztárok, csak törékeny emberek, akikkel elhiteti a tömeg, hogy értékesebb náluk...és aztán Ő maga is elkezd hinni..
hányinger egyébként az egész, nem? a sajnálat már szinte bűn és fölöslges.. hisz nem tudhatod, őszintén kell a sajnálatod a másiknak vagy nem?

pff... zavaros, mint az élet.. éljenek a Zen mesterek és a jóga

u.i.: az összeöntös joghurtokban az összeöntés pillanatának élvezete a cél, mikor alkotsz valamit.. egyedül
Jó.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #32  
Old 05-12-2010, 14:36
szamóka's Avatar
szamóka szamóka is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
Szerintem meg pont nem ez a lényeg.
Igenis ki kell emelni, mert egy médiaszereplő mutasson jó példát.
Úgy ahogy a kedvenc zenészem, színészem se lenne a kedvencem, ha részegen vezetne, és drogozna.
Ne beszéljetek már félre.

Nap, mint nap szerepel tv-ben, és színházban.
Mutasson már jó példát a rajongóinak, és azoknak, akik felnéznek rá!

Ki kell emelni!
Hány facebook/iwiw/stb klub nyílt, amikor a zsebébe nyúlt egy fogyatékos gyerekeket támogató alapítványért? Miért csak baj esetén jön elő mindenki (ne érts félre, nem személyes) a példamutatós dumával? Miért csak a negatív eseményeknek van hírértéke?
__________________
קפוד!
Reply With Quote
  #33  
Old 05-12-2010, 15:05
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by szamóka View Post
Miért csak baj esetén jön elő mindenki (ne érts félre, nem személyes) a példamutatós dumával? Miért csak a negatív eseményeknek van hírértéke?
A kettő nem egyenlő
Ezzel akár a rokonaidat is megölheti egy hasonló kupica után...
Remélem jól meghurcolják és példát statuálnak, hogy az átlag ismeretlen emberek is meggondolják kétszer is mielőtt isznak.

És igen, elvárom hogy egy közszereplő ne züllött életet éljen. Ha ez nem megy ne legyen közszereplő.
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.
Reply With Quote
  #34  
Old 05-12-2010, 16:11
Vent Vent is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Zsid - Zalaegerszeg
Posts: 398
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Kubbi View Post
Remélem jól meghurcolják és példát statuálnak, hogy az átlag ismeretlen emberek is meggondolják kétszer is mielőtt isznak.
..es szerinted pl. az eszetlen, magukat vaganynak kepzelo fiatalok, akiknek a segge ala apuci/anyuci egy nagyon meno autot odatolt, ezen el fognak gondolkodni? ugyan mar..

nem egyszer tortent hasonlo eset, mit sem valtozott az egesz, ugyanugy vannak ittas vezetok az utakon, es lesznek is.
__________________
Trollfoci
Reply With Quote
  #35  
Old 05-12-2010, 16:20
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Vent View Post
..es szerinted pl. az eszetlen, magukat vaganynak kepzelo fiatalok, akiknek a segge ala apuci/anyuci egy nagyon meno autot odatolt, ezen el fognak gondolkodni? ugyan mar..

nem egyszer tortent hasonlo eset, mit sem valtozott az egesz, ugyanugy vannak ittas vezetok az utakon, es lesznek is.
Ez nagy igazság egészen addig, amig a véletlen folyományaként te nem kerülsz vele kapcsolatba és pont az az 1 notorikus ittas vezető, aki mindig megússza, okoz neked kárt, vagy barátaidnak súlyos sérülést. Akkor is ezt gondolod, vagy inkább azt, hogyha most elveszik a jogsiját, akkor ott se lett volna... minden egyes ittas vezető eltünésével megelőzünk 1potenciális balesetett. lehet csak 1 baleset, de ha pont veled történik akkor te is úgy gondolnád, hogy már rég nem szabadna vezetnie ilyen előélettel annak az embernek. lehet soha életében több balesetett nem okozna, de sztem erre egy kivont 1ft-ost sem tennél fel még te se...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #36  
Old 05-12-2010, 16:25
sutike31005 sutike31005 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 329
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Ez nagy igazság egészen addig, amig a véletlen folyományaként te nem kerülsz vele kapcsolatba és pont az az 1 notorikus ittas vezető, aki mindig megússza, okoz neked kárt, vagy barátaidnak súlyos sérülést. Akkor is ezt gondolod, vagy inkább azt, hogyha most elveszik a jogsiját, akkor ott se lett volna... minden egyes ittas vezető eltünésével megelőzünk 1potenciális balesetett. lehet csak 1 baleset, de ha pont veled történik akkor te is úgy gondolnád, hogy már rég nem szabadna vezetnie ilyen előélettel annak az embernek. lehet soha életében több balesetett nem okozna, de sztem erre egy kivont 1ft-ost sem tennél fel még te se...
mondtam már, hogy anyukámat ütötte el autós... és nem különösebben kívántam, hogy bármi baja történjen annak aki elütötte... az élet veszélyes... ez van
Reply With Quote
  #37  
Old 05-12-2010, 16:31
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by sutike31005 View Post
mondtam már, hogy anyukámat ütötte el autós... és nem különösebben kívántam, hogy bármi baja történjen annak aki elütötte... az élet veszélyes... ez van
Én sem kivánom semmi baját a Stohlnak, de autót ne vezethessen,mert többszörösen bizonyitotta már azt hogy képtelen tanulni a hibáiból és felelőtlen.
Nem kivánom neki a börtönt, ahogy azt se kivántam,hogy kirúgják mindenhonnan, egyedül a rendőr szerepből érthető, mert hiteltelen ha egy töbszörös törvényszegő alakít egy köztiszteletnek örvendő rendőrt, de ettől még jó színész és műsorvezető lehet.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
  #38  
Old 05-12-2010, 16:33
sutike31005 sutike31005 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 329
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Én sem kivánom semmi baját a Stohlnak, de autót ne vezethessen,mert többszörösen bizonyitotta már azt hogy képtelen tanulni a hibáiból és felelőtlen.
Nem kivánom neki a börtönt, ahogy azt se kivántam,hogy kirúgják mindenhonnan, egyedül a rendőr szerepből érthető, mert hiteltelen ha egy töbszörös törvényszegő alakít egy köztiszteletnek örvendő rendőrt, de ettől még jó színész és műsorvezető lehet.
teljesen korrekt ne vezethessen és szálljon magába.. de azokkal akik azt írták, hogy kötelet meg ilyen kamukat azzal nem értettem eggyett..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to sutike31005 For This Useful Post:
  #39  
Old 05-12-2010, 16:39
Vent Vent is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Zsid - Zalaegerszeg
Posts: 398
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Ez nagy igazság egészen addig, amig ...
nem is emlitettem azt, hogy ne kapja meg a bunteteset, hogy ne vegyek el a jogositvanyat, de van itt rengeteg felesleges reakcio, aminek ertelme nincs, illetve...

..az egyik ismerosom mellett ultem mar ugy autoban, hogy ittas volt, es egyeb dolgok is voltak benne, es igen, majdnem otthagytuk a fogunkat.
hibaztam akkor en is, hogy melle ultem, es hibazott o is, hogy volan moge ult olyan allapotban. megtortent, valtoztatni nem lehetett rajta, de ettol fuggetlenul nem tartom alkalmatlannak a vezetesre.
mi tanultunk belole, de a fejem ra, hogy van, aki nem - es hiaba a buntetes, aki hulye, ugyis ugyanugy meg fogja ismet tenni..

egyik rokonom pedig autobalesetben hunyt el, nem reszleteznem, mi hogyan tortent, de akkor sincs bennem harag - jobb lenne a gyulolkodestol, kevesbe fajna? rohadtul nem. Isten nem ver bottal, megkapja azt, amit erdemel a bunos.
__________________
Trollfoci
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Vent For This Useful Post:
  #40  
Old 05-12-2010, 16:43
Bobesz bá Bobesz bá is offline
Member
 
Join Date: Dec 2008
Location: Balatonalmádi
Posts: 523
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Ez egy igen érdekes kérdés, mennyire ítéljük el, és mennyire nem!
Egyértelmű hogy ezek után, sose ülhessen autóba arra a helyre ahol kormány is van.
Bárkivel történik bármi hasonló dolog, próbál a lehető legjobb módon kimászni belőle, én emiatt se ítélem el.
Igazából elgondolandó annak a rendőrnek, aki valamikor is megállította és tovább engedte úgy hogy, ittasan vezetett.
Én azért se merek mondani senkire semmit, mert mi van ha veled történik, jó nem ülsz be ittasan az autóba, de mi van ha véletlen éppen gyorsabban hajtasz át a kelleténél valahol, és épp akkor ugrik eléd valaki. Te se örülnél, ha utána mindenki fel akarna akasztani.
Ítéljék el, kapja meg a büntetését ami jár, felmenteni semmiképpen nem szabad, de túlzásokba se esni!
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Bobesz bá For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Angol nyelvteruleten a "." tizedest jelent :) Madzin Lezárt hibák 17 03-13-2007 18:18
"A"-ban tartozkodó klánon kivüli orik pea Segítség 11 02-11-2007 18:20
Jó lenne egy "nagy" párbaj az ünnepek alatt :D Pool Általános beszélgetés Hódítós témákban 69 12-21-2006 15:37
Miért kellett kihozni egy "legjobb" fajt? Rántotta Elvetett javaslatok 1 08-14-2006 16:20


All times are GMT +1. The time now is 22:49.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu