Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 08-27-2007, 23:54
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szajonara: az, hogy te tolis vagy az nem jelenti azt, hogy amennyiben a környék úgy kívánja, nem épülhetsz át. Bonts kocsmát, helyére íjat + barakkot és a csúnya gonosz hadisok nem ütnek át. Nagyoin fontos dolog a hódítóban az alkalmazkodóképesség, mindig a környék orijaihoz, a csoport piacához. Ha ezt valaki jól csinálja általában nagy játékos lesz belőle. Sok sikert a fejlődéshez!
__________________
Steve`sfield (#324643)
Sponsored Links
  #32  
Old 08-28-2007, 01:03
szajonara szajonara is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2007
Location: Budapest
Posts: 78
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Látod pont ez a gond, a környékemhez vagyok alkalmazkodva -8 körig ami még belefér a 10k pontkülönbsébe van 12 tolis rajtam kívül. ha átépítek ezek szétszednek engem, sokra nem mennék a barakokkal ha közben teki ugrik pénz ugrik, varikat leölik, gyúlytogatnak,stb. darabokban hevernék, annyit meg nem ér az a pár ori ami 1000k felett van hogy hadjam szétszedni magam. A környéken pont ezért jó a szövink én vagyok a legerösebb toli,nálunk van a 2.legjobb vari akinek besegítek az 1. varijainak a legyilkolásával és a két legerősebb hadis. Ha azt nézzük ők max egy nap egyszer tudnak ütni, mert 20 kör nekik az út, míg itt közel vagyok mindenkihez.

Last edited by szajonara; 08-28-2007 at 01:09..
  #33  
Old 08-28-2007, 04:39
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by szajonara View Post
Látod pont ez a gond, a környékemhez vagyok alkalmazkodva -8 körig ami még belefér a 10k pontkülönbsébe van 12 tolis rajtam kívül. ha átépítek ezek szétszednek engem, sokra nem mennék a barakokkal ha közben teki ugrik pénz ugrik, varikat leölik, gyúlytogatnak,stb. darabokban hevernék, annyit meg nem ér az a pár ori ami 1000k felett van hogy hadjam szétszedni magam. A környéken pont ezért jó a szövink én vagyok a legerösebb toli,nálunk van a 2.legjobb vari akinek besegítek az 1. varijainak a legyilkolásával és a két legerősebb hadis. Ha azt nézzük ők max egy nap egyszer tudnak ütni, mert 20 kör nekik az út, míg itt közel vagyok mindenkihez.

Akkor meg minek a sírás, ha minden király? Már bocs...
  #34  
Old 08-28-2007, 07:05
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by szajonara View Post
Látod pont ez a gond, a környékemhez vagyok alkalmazkodva -8 körig ami még belefér a 10k pontkülönbsébe van 12 tolis rajtam kívül. ha átépítek ezek szétszednek engem, sokra nem mennék a barakokkal ha közben teki ugrik pénz ugrik, varikat leölik, gyúlytogatnak,stb. darabokban hevernék, annyit meg nem ér az a pár ori ami 1000k felett van hogy hadjam szétszedni magam. A környéken pont ezért jó a szövink én vagyok a legerösebb toli,nálunk van a 2.legjobb vari akinek besegítek az 1. varijainak a legyilkolásával és a két legerősebb hadis. Ha azt nézzük ők max egy nap egyszer tudnak ütni, mert 20 kör nekik az út, míg itt közel vagyok mindenkihez.
Tied a legerősebb szövi de kéne egy kis hendicap? Akkor te most sírsz, hencegsz, vagy mindkettő?
__________________
Steve`sfield (#324643)
  #35  
Old 08-28-2007, 07:22
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Akkor meg minek a sírás, ha minden király? Már bocs...
Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Tied a legerősebb szövi de kéne egy kis hendicap? Akkor te most sírsz, hencegsz, vagy mindkettő?
Azt mondta, hogy a környéken a legerősebbek ("A környéken pont ezért jó a szövink"). Ez viszont nem jelenti azt, hogy náluk 3-4-szer nagyobb területű szövetségeknél is erősebbek.
  #36  
Old 08-28-2007, 13:17
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Azt mondta, hogy a környéken a legerősebbek ("A környéken pont ezért jó a szövink"). Ez viszont nem jelenti azt, hogy náluk 3-4-szer nagyobb területű szövetségeknél is erősebbek.
Eddig minden tanácsot azzal ütött el, hogy ők azt nem csinálják, mert annál jobbat tudnak, és tulajdonképpen nincs semmi bajuk, mert ők a legerősebbek. Tanácsot arra fel kért, hogy mit tud tenni a nagyobb országok ellen. Nos, aki nem hajlandó se átépülni, se sereget a szöviben átszervezni- mellesleg nem tudom mitől erős egy szövi ahol a tolis és a varis eliteket, míg a hadisok lovakat tartanak-, az mit várt el? Cheat kódot, amitől az íjai 15 pontot védenek torony nélkül is?
  #37  
Old 08-28-2007, 14:54
csofika csofika is offline
Banned
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 120
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Nagyszerű, ha valamilyen kódot tudtok, amivel gyorsan lehet haladni, meg rengetni úgy, hogy nem csökken a készüli, írjátok meg
  #38  
Old 08-28-2007, 14:58
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by csofika View Post
Nagyszerű, ha valamilyen kódot tudtok, amivel gyorsan lehet haladni, meg rengetni úgy, hogy nem csökken a készüli, írjátok meg
Miért kéne már mindenképpen rengetni?! Ez valami perverzió?!
__________________
Hódító * Queosia
  #39  
Old 08-28-2007, 16:10
szajonara szajonara is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2007
Location: Budapest
Posts: 78
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Ez a téma egyre kacifántosabb, a legtöbb ember szerintem nem fogja, hogy miről beszélek, hála istennek egy páran igen. Az átépülés nehézségei korábban leírtam, de most már ott tartunk hogy páran teljesen félrebeszélnek.Synkel te pl. hol olvastál olyat hogy elit véd? Mindenhová íj/ló felállást írtam. Igaz valaki tanácsolta a piaci csalást és hogy kérjek elitet a szöviktől de akkor is elmondtam, hogy elit nincs! Ezek után megint ott tartunk hogy többség nem tudja miért írtam csak próbálnak fikázni és költenek mindenféle dolgokat. Szeretném lezárni ez a témát már bánom, hogy megnyitottam.
Viszont köszönet: lacinak, csofikának, Valeziusnak és Attilának, ti legalább megértettétek amiről írtam, és igy a dilemám eldölt. Nem érdekel hogy napi 18 hekit tudnak ütni, olyan magasra nem akarok menni, viszont a jelenlegi környékem fontosabb, nagyobb károkat szenvedhetek ha arra nem figyelek.
  #40  
Old 08-28-2007, 16:16
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Miért kéne már mindenképpen rengetni?! Ez valami perverzió?!
Az, még nem tünt fel?
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Kis segítség kéne: bejön Nektek ez a weboldal? Ati Egyéb 8 08-17-2007 15:04
gyors segitség kéne HV-hoz Aliana Segítség 12 03-31-2007 06:47


All times are GMT +1. The time now is 11:06.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu