Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Hibajelzések > Lezárt hibák
Register Stats Members List Today's Posts

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 08-06-2006, 19:02
Artúr
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default V6 Legördülő menük és a kitöltendő mezők mérete

Üdv

Engem zavar hogy az új verzióban a legördülő menükben (toli/vari/hadi akcióknál) túl kicsik a feliratok ráadásul barna alapon világosbarna betükkel olvashatók(?). Egyébként nem is egységes mert pl a piacon az áruválasztó menű normál méretű fehér alapon fekete betüs.

Szintén kicsik és barna alapon világosbarna feliratúak azok a mezők ahova be kell írni valamit (árat, darabszámot stb.)

Javaslom:
- Legyen egységesen fehér alapon fekete betü a kitöltendő mezők és a legördülő menük szine.
- Legyen nagyobb a kitöltendő mezők és a legördülő menük mérete.

Várom a (remélhetőleg konstruktív) hozzászólásokat.
Sponsored Links
  #2  
Old 08-06-2006, 19:32
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ezt én is támogatom

valahol már írtam, hogy rém zavaró, hogy ugyanolyan barna mint egy csomó más dolog, jah és jó volna, hogyha sikerül belekattintanom egy kitöltendő mezőbe akkor a kurzor is élesebben villogna.

jah és a gombok vagy legynek gomb alakúabbak, vagy az egér nyilából legyen kéz, ha fölé húzom..!
  #3  
Old 08-07-2006, 19:08
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default Kicsik a betűk?

Sziasztok!

Sokan mondták már, hogy kicsik a betűk, de azt még senki nem tudta megmondani, hogy hol. Egy rövid listát kaptam tegnap, ez alapján a tanácsadó oldal fejlécei meg lettek nagyobbítva.

Aki szerint kicsik a betűk, az ide írja le, hogy hol. Alapvetően nagyobban lettek, mint az előző verzióban voltak, úgyhogy azzal, hogy "kicsik a betűk", nem tudok mint kezdeni. Tessék megmondani, hogy hol.

Köszi.
__________________
Hódító * Queosia
  #4  
Old 08-07-2006, 19:16
Artúr
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Ehh...akkor ide is írok. A legördülő menükben, a kitöltő mezőkben és a gombokon kicsik a betük/számok. És még a fejlécen lévő pénz, népesség, étel,...stb. feliratok és számok is lehetnének nagyobbak.

Last edited by Artúr; 08-07-2006 at 19:44..
  #5  
Old 08-07-2006, 20:40
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Artúr
Ehh...akkor ide is írok. A legördülő menükben, a kitöltő mezőkben és a gombokon kicsik a betük/számok. És még a fejlécen lévő pénz, népesség, étel,...stb. feliratok és számok is lehetnének nagyobbak.
Ez utübbiból mindenhol ki kell férnie a milliárdos értékeknek, úgyhogy nem lehet nagyobb.

A betűméretekkel, akár az előbb felvetettekkel, akár mással, van még valakinek problémája, vagy mégsem kicsik a betűk?
__________________
Hódító * Queosia
  #6  
Old 08-07-2006, 22:39
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 1%
Longevity: 99%
Default

A piacon a kintlévő áruk lehetnének vastagabbal szedve a mérete szerintem jó
  #7  
Old 08-07-2006, 22:41
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 1%
Longevity: 99%
Default

illetve a piacon az eladás résznél tényleg elég kicsik a betűk nagyobb rublika nem mehetne oda?
  #8  
Old 08-08-2006, 00:49
TDK TDK is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 156
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

a kitöltendö mezökkel, föleg a piacon nekem is bajom van. Csak 6 számjegy fér be utána már kitolja az elejét, és vannak olyan tételek amik 10millás nagyságrendben mozognak. és nem is egységes pl. adományokhoz 7 számjegy fér be épitéshez 5, katonaképzéshez 6.
a legördülö menük, pláne, hogy ott van is hely, lehetnének jobban olvashatók
a szinnel viszont nincs különösebb bajom
  #9  
Old 08-08-2006, 05:24
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Artur es Wandal eggyet ertek. A betuk tul kicsik a legordulo menukben es a barna alapon a vilagos barna nehezen olvashato. Szerintem meg igy is ossze folyik a piaci menun a sotet es vilagos barna, nekem legalabbis hianyzik a szetvalasztasa, jol meg kell neznem melyik is az enyem es melyik van a piacon, hiaba az egyik feher a masik fekete. Talan ha a betuk ahova beirjuk a veteli mennyiseget ugyszinten feketek lennenek segitene ezen. Ahol meg be kell irni hogy mennyit adunk el az tenyleg nagyon kicsi. Ha mar a legordulo menu ott feher fekete betuvel akkor amit beirunk is legyen az.
  #10  
Old 08-08-2006, 12:31
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Okay, színek és betűméretek a beviteli mezőknél és gomboknál "alap" állapotra visszarakva. Az eddigi után ez most kicsit furán néz ki, de tény, hogy nagyobb.

Betűmérettel még probléma valahol?
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 13:00.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu