Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #351  
Old 01-24-2008, 19:26
vinnyo vinnyo is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Székelyudvarhely
Posts: 30
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Trade Master View Post
4200-4500 íj toronyban mi?
hát ne csodálkozz hogy kiloptak...
Igen,de ha nem íjazom,akkor meg hadsereggel tángálnak el. No mindegy,ha lesz alkalmam,kipróbálom a kamu íjászokat
Reply With Quote
Sponsored Links
  #352  
Old 01-24-2008, 20:56
Trade Master Trade Master is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 48
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

A fél-elfnek az a dolga, hogy szétlopjon mindenkit, és hogy közben bekap 1-2 pofont? Hát persze... Ez a dolga. Meg az, hogy ütés előtt az ellenfél alá bontson... 10 körös lopással gyakran el lehet kerülni az ilyen helyzeteket, főleg lentebb, de ha az nem jön be, akkor lopkodj távolabbról...
Reply With Quote
  #353  
Old 01-24-2008, 21:55
vinnyo vinnyo is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Székelyudvarhely
Posts: 30
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Trade Master View Post
A fél-elfnek az a dolga, hogy szétlopjon mindenkit, és hogy közben bekap 1-2 pofont? Hát persze... Ez a dolga. Meg az, hogy ütés előtt az ellenfél alá bontson... 10 körös lopással gyakran el lehet kerülni az ilyen helyzeteket, főleg lentebb, de ha az nem jön be, akkor lopkodj távolabbról...
Én értettem rosszul? Én úgy tudtam,hogy minél távolabbról lop az ember,annál gyengébb,tehát annál kevesebbet visz,és a készültségcsökkenéssel jobb eséllyel bukhat be
Reply With Quote
  #354  
Old 01-24-2008, 22:04
Fefe013's Avatar
Fefe013 Fefe013 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Nyíregyháza
Posts: 1,523
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by vinnyo View Post
Én értettem rosszul? Én úgy tudtam,hogy minél távolabbról lop az ember,annál gyengébb,tehát annál kevesebbet visz,és a készültségcsökkenéssel jobb eséllyel bukhat be
Távolabbról tényleg kevesebbet hoz és módosítóképlet is bejátszhat, ami plussz védelmet adhat az ellennek, de a nagyobb pofonokat könnyebben elkerülheted...... bár, ha sokat garázdálkodsz vkinél az bevárhat, ha nem siet és akkor nézhetsz....
__________________
A világnak több szerény zsenire van szüksége. Olyan kevesen maradtunk.

A Száműzött visszatér! (#708833)
Reply With Quote
  #355  
Old 01-24-2008, 22:18
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

nem a tavolsag szamit, hanem a pontkulonbseg. 10ezer pont eseten mar 0 az eredmenyesseg.
vinnyo, amugy nem tudom miert hitetlenkedsz, a felelfnek nem betornyozva kell lennie, hanem a tolis oldalt kell eleznie. ha tobb korrol tamadnak meg, akkor rantasz be szovisegitseget, ha meg 2 korrol akkor ugyse fogod meg az ellenfel hadisait akarhogyan tornyozol. max azt ered el amit eddig is sikerult, hogy leroggyan az orszagod, mert nem tudsz kit meglopni. 535 hekin meg nem varis a varis 7-8k varival. annal neked is siman tobb lehetne, ld eplistat amit felvazoltam kulon neked 535 hekire szamitva. a varisnak ennyi hekin mar legalabb 20k varival kellene rendelkeznie.

ahhoz, hogy vmibol jo legyel nyilvan a tobbibol kell aldoznod. de ha nem vagy jo abbol amibol a felelfnek kene lennie, akkor nem fox boldogulni igazan. 14% torony nem rossz, de nem 535 hekire valo, hanem kesobbre, ahol mar vigyazni kell a hekikre. mondjuk 1200 hekin sem igazan nyomulnak a felelfek 20k tolival, mert 1szeruen nincs igazan szukseg ennyire, sok tolit mar ugyis csak a tolisok tartanak, a tobbi meg kevesebbel is lophato. de az 5. csoportban nem tornyozni kell, hanem tekit lopni.
Reply With Quote
  #356  
Old 01-24-2008, 23:03
Trade Master Trade Master is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 48
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Pontosan így van. Nincs hozzáfűznivalóm...
Reply With Quote
  #357  
Old 01-25-2008, 06:03
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Trade Master View Post
A fél-elfnek az a dolga, hogy szétlopjon mindenkit, és hogy közben bekap 1-2 pofont? Hát persze... Ez a dolga. Meg az, hogy ütés előtt az ellenfél alá bontson... 10 körös lopással gyakran el lehet kerülni az ilyen helyzeteket, főleg lentebb, de ha az nem jön be, akkor lopkodj távolabbról...
az ilyen hozzáállásért utálják a fél-elfeket.
egyébként meg tévedésben vagy, a fél-elfnek nem az a dolga, hogy 10 körről lopjon, vagy ha az is, irtóra sokadrangú!!!
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
  #358  
Old 01-25-2008, 06:43
vinnyo vinnyo is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Székelyudvarhely
Posts: 30
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
nem a tavolsag szamit, hanem a pontkulonbseg. 10ezer pont eseten mar 0 az eredmenyesseg.
vinnyo, amugy nem tudom miert hitetlenkedsz, a felelfnek nem betornyozva kell lennie, hanem a tolis oldalt kell eleznie. ha tobb korrol tamadnak meg, akkor rantasz be szovisegitseget, ha meg 2 korrol akkor ugyse fogod meg az ellenfel hadisait akarhogyan tornyozol. max azt ered el amit eddig is sikerult, hogy leroggyan az orszagod, mert nem tudsz kit meglopni. 535 hekin meg nem varis a varis 7-8k varival. annal neked is siman tobb lehetne, ld eplistat amit felvazoltam kulon neked 535 hekire szamitva. a varisnak ennyi hekin mar legalabb 20k varival kellene rendelkeznie.

ahhoz, hogy vmibol jo legyel nyilvan a tobbibol kell aldoznod. de ha nem vagy jo abbol amibol a felelfnek kene lennie, akkor nem fox boldogulni igazan. 14% torony nem rossz, de nem 535 hekire valo, hanem kesobbre, ahol mar vigyazni kell a hekikre. mondjuk 1200 hekin sem igazan nyomulnak a felelfek 20k tolival, mert 1szeruen nincs igazan szukseg ennyire, sok tolit mar ugyis csak a tolisok tartanak, a tobbi meg kevesebbel is lophato. de az 5. csoportban nem tornyozni kell, hanem tekit lopni.
Tökéletesen igazad van.Már én is látom.Csak ez volt az elképzelésem. Jönnek a bontások.Persze ha hagynak.Most örülök,ha a meglévőket fullra feltöltöm. Elég idegesítő,ha az ember hetekig egy helyben toporog. Tényleg rosszul választottam kezdőként. Egy gnóm túlélő jobban bejött volna.Egyszer már említettem,sakko szinte lehurrogtatok.Pedig nem akkora hülyeség. Gondoljatok bele:szerintem a tudós 5%-a annyira már nem oszt,nem szoroz,tekintve,hogy piszkosul érzékeny a vari-toli öldöklésre,faji hátrányai miatt.De a 20% -al nagyobb haderőveszteséget nem gondoljátok,hogy szépen ellensúlyozza a 30%-al kisebb hatásfokú vari-toli támadás? Így már elég szép ellenfél lehet, és nemcsak 5-ön.
Bocs az offért
Reply With Quote
  #359  
Old 01-25-2008, 06:45
vinnyo vinnyo is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Székelyudvarhely
Posts: 30
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Ja,és köszönöm a pontra vonatkozó infókat.Ezt sem tudtam
Reply With Quote
  #360  
Old 01-25-2008, 09:03
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by vinnyo View Post
Tökéletesen igazad van.Már én is látom.Csak ez volt az elképzelésem. Jönnek a bontások.Persze ha hagynak.Most örülök,ha a meglévőket fullra feltöltöm. Elég idegesítő,ha az ember hetekig egy helyben toporog. Tényleg rosszul választottam kezdőként. Egy gnóm túlélő jobban bejött volna.Egyszer már említettem,sakko szinte lehurrogtatok.Pedig nem akkora hülyeség. Gondoljatok bele:szerintem a tudós 5%-a annyira már nem oszt,nem szoroz,tekintve,hogy piszkosul érzékeny a vari-toli öldöklésre,faji hátrányai miatt.De a 20% -al nagyobb haderőveszteséget nem gondoljátok,hogy szépen ellensúlyozza a 30%-al kisebb hatásfokú vari-toli támadás? Így már elég szép ellenfél lehet, és nemcsak 5-ön.
Bocs az offért
Továbbra is a tudóst választanám. De kezdőknek inkább tudós óriást mint gnómot javasolnék.
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Tippek törpe országoknak... Stratégiák törpékkel... tohom Stratégia & Tippek 563 06-11-2011 22:07
párbaj stratégiák Half Stratégia & Tippek 82 03-18-2007 10:14
Tippek és trükkök laziga Stratégia & Tippek 155 01-13-2007 13:53


All times are GMT +1. The time now is 09:28.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu