Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #201  
Old 01-29-2006, 14:29
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Ati
Az aláírások megjelenítése kikapcsolható, sőt alapból ki is van mindenkinél kapcsolva. Aki akarja látni, az külön bekapcsolhatja, normál esetben a beszélgetések közé hatalmas felesleges részeket rak.
na ja... de nem lenne jobb egy avatar? és akkor nem lenne az hogy ki mit nem lát, oda fix mennyiségű adatot be lehet tenni, és szevasz, nincsenek azok a himalája nagyságú aláírások...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #202  
Old 01-29-2006, 14:32
Quasi Quasi is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Denver
Posts: 34
Activity: 0%
Longevity: 99%
Lightbulb

Otletem van. Ha megvan az ossz szemelyiseg es fordul, Ujrakazdheti gyujteni megint, de mar nem kek hanem mondjuk sarga szamokkal.
__________________
Quasi
Reply With Quote
  #203  
Old 01-29-2006, 14:47
Arwyl's Avatar
Arwyl Arwyl is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény-Debrecen
Posts: 46
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
Nem lehetne kitalálni extra személyiségeket amiket csak a 8 alap megszerzése után leht választani?
nem mintha a közeljövőben lenne esélyem egy ilyenre de jó móka lenne
Vagy ilyet hogy a klánnak lehet választani személyiséget? pl egy 'harcos' klán 1%al többet hozna? vagy érvényes lenne ez minden klántagra? és így lehetne 6 klánsereg, vagy nagyobb bónuszai lehetnének.... persze ez csak egy nyers ötlet, de szerinem tovább tarkíthatná a mezőnyt... (persze alaposan ki kellene dolgozni az fix )

Ezt továbbfejlesztve és elszerepjátékosítva egy ötlet:
legyenek speciális személyiségek amiket csak úgy lehet felvenni ha már felvetted az adott speciális személyiség alapfeltételét. (magyarul mindenképp min. 2 személyiség kell)
pl.:
kereskedő -> bankár (még több kamat)
tábornok- hadvezér (még +1 tábornok)
gazdálkodó- bányász (+ termelés a bányáknak)
...
Reply With Quote
  #204  
Old 01-29-2006, 14:54
Quasi Quasi is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Denver
Posts: 34
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwyl
Ezt továbbfejlesztve és elszerepjátékosítva egy ötlet:
legyenek speciális személyiségek amiket csak úgy lehet felvenni ha már felvetted az adott speciális személyiség alapfeltételét. (magyarul mindenképp min. 2 személyiség kell)
pl.:
kereskedő -> bankár (még több kamat)
tábornok- hadvezér (még +1 tábornok)
gazdálkodó- bányász (+ termelés a bányáknak)
...
Vegul is ezt mondtam en is, csak kicsit maskepp fogalmaztam.
__________________
Quasi
Reply With Quote
  #205  
Old 01-29-2006, 14:57
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwyl
Ezt továbbfejlesztve és elszerepjátékosítva egy ötlet:
legyenek speciális személyiségek amiket csak úgy lehet felvenni ha már felvetted az adott speciális személyiség alapfeltételét. (magyarul mindenképp min. 2 személyiség kell)
pl.:
kereskedő -> bankár (még több kamat)
tábornok- hadvezér (még +1 tábornok)
gazdálkodó- bányász (+ termelés a bányáknak)
...
Ez jól hangzik, de szerintem nem véletlenül nem lehet felvenni 2* egy személyiséget... ha meg gyengített lenne a 2. lépcsőfok (pl tudósnál +2%), akkor lehet hogy értelmét veszti... mondjuk Tuvalunak lehetőséget ad még több bónusz begyűjtésére (bár ő már akkor gyűrte a szinteket, mikor még málusz járt a kis kék számokért)
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #206  
Old 01-29-2006, 16:03
Wanax's Avatar
Wanax Wanax is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Hungary, Budapest
Posts: 270
Activity: 0%
Longevity: 99%
Lightbulb

Jo! Igenis szep eredmeny az a 6 millio pontos klan, es tenyleg elismerest erdemel... Nagyon sok munka, ido energia van benne! Csupan csak a hogyannnal van a gond!
A mostani allas szerint az az elvaras hogy megdontsek oket... Nade a szabalyok valtoztak es az strategiajuk se illik bele az 1/A-s fillingbe! Szamolgssak mar ki az okosok hogy egyaltalan lehetseges-e megdonteni oket, mivel a jatekosok egyresze le lett becsulve hogy nem tud jaccani meg hasonlo!
Nem tudom mi lenne a jatek uzemeltetoinek a velemenye ha valamelyik alsobb szinten ezt a strategiat alkalmazna egy barati tarsasag hogy egymast segitjuk es mivel ott nem az elso hely hanem a top 30 a cel igy nem engedunk fel oda senkit, ez alltal a gyors csopibol nem lennenek tovabb jutok a 2/B-be! (a 1800-as kor ido se lenne gond mivel a barati tarsasag folyton tudna uj orszgokat hozi fel a lazados orszagok helyett!)
Volt itt emlites hogy nehogy mar egy par kulon kulon klanbol usse egymast mert az hogy nez ki!!!! Ez egy jatek es nem ők diktaljak a szabalyokat hanem a jatek! Ha egy versenyben egy testver kerul egymassal szemben azok se mondhatjak hogy nem jatszom mert a testverem... Javitson ki barki, ha tvedek, de az 1/A lenyege is az hogy elso legyen valaki! Elmeletileg az hogy a top 2. klan strategiailag vedo szerepet jatszik igy ellnekezik a jatek alap elveivel es igy akarmilyen javaslat jogos! Akar kotelezni oket a fordulasra, vagy eroviszony kiegyenlites vagy barmi!
Ha nem kovetik a jatek celjat, akkor nincs joguk elvezni az eredmenyeket!
Sehol se hallottam meg ilyet, hogy az elso hely a cel es a 2. csak azert hogy segitse az elso biztos helyet akadalyozza a tobbieket!

Ezen kell elgondolkodni!

Tudom hogy ez megint csak a top 1 klan jatekosainak a tamadasa, de hangsulyozom semmi bajom veluk, soha nem artottunk egymasnak, ha kell imaba foglalom a nevuket, bekereteztetem a screenshoot-ot hogy igen ők a legjobbak, de nem tudom elfogadni hogy a jatek ilyen jatekstilus mellett az ő vedelmukben all!
__________________
Exhódítós

Reply With Quote
  #207  
Old 01-29-2006, 17:05
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Wanax, ugye nem várod el, hogy a barátnőmel vérre menő csatákat folytassak ?? bőven elég a mosogatásban dűlőre jutnunk..
"Ez egy jatek es nem ők diktaljak a szabalyokat hanem a jatek!" amíg nem lesz benne a szabályokban, hogy köteles vagyok Mérit támadni, addig biztosra veheted, hogy max párbajban játszunk egymás ellen, amikor mókázni van kedvünk

"mostani allas szerint az az elvaras hogy megdontsek oket... Nade a szabalyok valtoztak es az strategiajuk se illik bele az 1/A-s fillingbe!"

szerintem nem a mi startégiánkkal van gond, hanem a tiétekkel
megfelelő rákészüléssel, mondjuk úgy mi is harcra lennénk kényszeríthetőek.. igaz a győzelem azért 2 esélyes..
Reply With Quote
  #208  
Old 01-29-2006, 17:15
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

jah és még valami.. ha 1x beütném Mérit, szerinted milyen kiakadás lenne???
azttán mindenki felfedezne hozzám, majd Méri ütne be engem..stb
ha ez így menne akkor nem 6 milló pontos klánról, hanem 6 millió pontos orikról beszélnénk... teccene ?
Reply With Quote
  #209  
Old 01-29-2006, 17:20
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by wand
ha ez így menne akkor nem 6 milló pontos klánról, hanem 6 millió pontos orikról beszélnénk... teccene ?
nekem igen, mert akkor emelkedne a max hektárszám, és nem lenne az a veszély hogy teljes fölényetek tudatában minden közelbe kerülő embert lekaszáltok, mielőtt az igazán nagy országra tehetne szert... vagy legalább tudatosan tolnátok ki a max oriméretet, nem csak ülnétek egyhelyben és várnátok a következő vetlytársat... :T
Reply With Quote
  #210  
Old 01-29-2006, 17:25
Roni Roni is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 95
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
nekem igen, mert akkor emelkedne a max hektárszám, és nem lenne az a veszély hogy teljes fölényetek tudatában minden közelbe kerülő embert lekaszáltok, mielőtt az igazán nagy országra tehetne szert... vagy legalább tudatosan tolnátok ki a max oriméretet, nem csak ülnétek egyhelyben és várnátok a következő vetlytársat... :T
És miért lenne jó Nektek, ha 3 országból csinálnánk iszonyat nagy orit? Mert a 4.-hez lehet ugye felfedezni...
Sztem ha elkezdenénk egymást ütni, abból botrány lenne, meg fenyegetőzés meg jó ég tudja még h micsoda...
__________________
Roni a kalóz
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Minden, ami ló... Cassandra Szabadidő, Sport 143 04-20-2009 17:20
Legjobb hadi.oszesitve minden szinten. BlackGhost Stratégia & Tippek 86 03-08-2008 10:43
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31
Minden, ami Anime! VLaC Filmek, sorozatok, TV 25 07-10-2007 01:21
Minden ami ember Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 8 08-31-2006 17:25


All times are GMT +1. The time now is 06:42.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu