Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1201  
Old 05-27-2010, 09:42
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

[quote=RRRrrr;253895]
Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
De nekem egyébként semmi bajom ezzel az elfokozással, mert ha van ráfokozás (amire rengeteg példát láttam már A-ban), akkor legyen elfokozás is
QUOTE]



Ilyen erővel, be lehetne vezetni a lakosok "eltüntetését" is, hogy még őket is lehetne lejjebb fokozni, ha kikergeted az országból
(ez egy komolytalan HSZ, a jelenlegi helyzetet alapul véve, vagy túl sok mindent kéne megváltoztatni, vagy semmit)
Természetes, hogy amíg lehetősége van rá valakinek, addig minden kiskaput igénybe vesz.

Szerintem ez nem egy kiskapu, hanem egy lehetőség. Persze nem minden klán van olyan helyzetben, hogy ezt megtegye...
Egyébként amit kiemeltem, az egy választási lehetőség volt egy topicban a szavazásnál, de most pont illett ide...
De egyet is értek vele, mert ha vki 50.000 pontról rádfokozhat aztán meg csak pislogsz, hogy 15 körre van az ország, de 1 kör és beüt, akkor addig legyen meg ez a lehetőség is.
Más tészta persze, hogy inkább közelebbi orik ütik egymást...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #1202  
Old 05-27-2010, 09:45
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Amúgy meg nekem az jött le eddig, hogy ha a Csúnya Gonosz Pékek tesznek egy ilyet, ami szabályos, akkor rögtön háborog mindenki, de ha a Szép és Jó XYZ (direkt nincs név) Klán, akkor persze csak kihasznált egy taktikai lehetőséget...
A Pékek olyanok, amilyenek, Iron is, de sztem senki nem különb nála/náluk...
Az én szememben legalábbis...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Pool For This Useful Post:
  #1203  
Old 05-27-2010, 09:46
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Az én véleményem meg az ezzel kapcsolatban, hogy felesleges itt háborogni.
Ha veletek történik meg és nincs más lehetőség, ti is ezt teszitek.
Én még olyan nagy klánt nem nagyon láttam, ahol nem történt volna 0 hekis ütés, volt elfokozás, lebontás, minden épület újjáépítése...
Ilyenkor persze rosszul esik annak, aki 0 hekit üt, de ha a másik oldalon áll, akkor mindjárt más a helyzet.
Emiatt elítélni egy klánt sztem felesleges (nem kell itt Pékezni, mert akkor más klánok neveit is lehetne emlegetni, akár az enyémet is)...
Ez nem a Pékek hibája, hogy van ilyen lehetőség, nem kell rögtön őket szapulni miatta...
Mi is tettünk már jó pár ilyet és fogunk is, amíg van rá lehetőség. Ez is egy taktikai része lett A-nak, hogy a támadó agyalhat: "bontsak? emelkedjek? maradjak?"

Nem oldana meg semmit a 200k pontra emelés, az lenne a megoldás, ha a két ország területét venné alapul az ütésnél, a pontszám annyit módosítana rajta, hogy alulról vagy felülről megy-e az ütés...

De nekem egyébként semmi bajom ezzel az elfokozással, mert ha van ráfokozás (amire rengeteg példát láttam már A-ban), akkor legyen elfokozás is
sztem....
annyit hozzátennék, hogy a 200k a ráfokozásos ütést könnyítené meg.. mert ha vki rám áll pár 10k-ról, csak az elfokzás a lehetőségem, visszamenni nem nagyon tudok..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #1204  
Old 05-27-2010, 09:53
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
annyit hozzátennék, hogy a 200k a ráfokozásos ütést könnyítené meg.. mert ha vki rám áll pár 10k-ról, csak az elfokzás a lehetőségem, visszamenni nem nagyon tudok..
Ezért tartom butaságnak 100-ról 200k-ra növelni az értéket...
Én nem írtam azt, hogy megoldás lenne
Reply With Quote
  #1205  
Old 05-27-2010, 10:02
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Amúgy meg nekem az jött le eddig, hogy ha a Csúnya Gonosz Pékek tesznek egy ilyet, ami szabályos, akkor rögtön háborog mindenki, de ha a Szép és Jó XYZ (direkt nincs név) Klán, akkor persze csak kihasznált egy taktikai lehetőséget...
A Pékek olyanok, amilyenek, Iron is, de sztem senki nem különb nála/náluk...
Az én szememben legalábbis...
Egyrészt van különbség a klánok között, pro és kontra. Másrészt Vityu általánosságban beszélt, nem a Pékekről. Sztm...
__________________

Reply With Quote
  #1206  
Old 05-27-2010, 10:12
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
annyit hozzátennék, hogy a 200k a ráfokozásos ütést könnyítené meg.. mert ha vki rám áll pár 10k-ról, csak az elfokzás a lehetőségem, visszamenni nem nagyon tudok..
Csatáztál már valaha ilyen magasan?
Ha pár 10k-ról próbálsz ütni, akkor full sereggel kell kimenned. Ha nem lenne ilyen könnyű elfokozni, simán kapna vissza ilyenkor a támadó 4-5 sereget.
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Padlócsempe For This Useful Post:
  #1207  
Old 05-27-2010, 10:13
Rob Rob is offline
Member
 
Join Date: May 2009
Posts: 238
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Mire jó? Miben jelentene különbséget lent a 200k a 100k-hoz képest?
mert 6700 épületről van szó és lent nincs annyi ha meg feljebb fövünk akkor 15k épületből könyebb lebontani 6700-at mint pl. 8000-ből. illetve maga a bontás nem könnyebb, de aki ilyen arányban lebontja az épületei megnézheti magát.
az ilyen szintű játék nem a pénzről szól tehát tökmindegy, hogy 100 milláért vagy 2 milliárdért épít vissza. itt a lényeg, hogy mennyire válik kiszolgáltatottá a bontás által.
Reply With Quote
  #1208  
Old 05-27-2010, 10:14
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Az én véleményem meg az ezzel kapcsolatban, hogy felesleges itt háborogni.
Ha veletek történik meg és nincs más lehetőség, ti is ezt teszitek.
Én még olyan nagy klánt nem nagyon láttam, ahol nem történt volna 0 hekis ütés, volt elfokozás, lebontás, minden épület újjáépítése...
Ilyenkor persze rosszul esik annak, aki 0 hekit üt, de ha a másik oldalon áll, akkor mindjárt más a helyzet.
Emiatt elítélni egy klánt sztem felesleges (nem kell itt Pékezni, mert akkor más klánok neveit is lehetne emlegetni, akár az enyémet is)...
Ez nem a Pékek hibája, hogy van ilyen lehetőség, nem kell rögtön őket szapulni miatta...
Mi is tettünk már jó pár ilyet és fogunk is, amíg van rá lehetőség. Ez is egy taktikai része lett A-nak, hogy a támadó agyalhat: "bontsak? emelkedjek? maradjak?"

Nem oldana meg semmit a 200k pontra emelés, az lenne a megoldás, ha a két ország területét venné alapul az ütésnél, a pontszám annyit módosítana rajta, hogy alulról vagy felülről megy-e az ütés...

De nekem egyébként semmi bajom ezzel az elfokozással, mert ha van ráfokozás (amire rengeteg példát láttam már A-ban), akkor legyen elfokozás is
sztem....
Itt egyáltalán nincs szó a pékekről. Itt magáról a csatával van baj. Mert a Dragon is ugyanúgy elfokoz, elbont vagy ráfokoz. De aki harcol így, az érzi, hogy nincs rendjén az egész, ha csak arról szól hogyan legyen 0 a foglalt föld, nem arról hogyan üssük be eggyel többször a másikat.
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Padlócsempe For This Useful Post:
  #1209  
Old 05-27-2010, 10:15
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by Rob View Post
mert 6700 épületről van szó és lent nincs annyi ha meg feljebb fövünk akkor 15k épületből könyebb lebontani 6700-at mint pl. 8000-ből. illetve maga a bontás nem könnyebb, de aki ilyen arányban lebontja az épületei megnézheti magát.
az ilyen szintű játék nem a pénzről szól tehát tökmindegy, hogy 100 milláért vagy 2 milliárdért épít vissza. itt a lényeg, hogy mennyire válik kiszolgáltatottá a bontás által.
Azt kérdeztem lent miben változtatna a 100k helyett a 200k? Fent pontosan tudom én is, ezért javasoltam. Lent szerintem nem jelentene különbséget.
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
  #1210  
Old 05-27-2010, 10:16
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Az én véleményem meg az ezzel kapcsolatban, hogy felesleges itt háborogni.
Ha veletek történik meg és nincs más lehetőség, ti is ezt teszitek.
Én még olyan nagy klánt nem nagyon láttam, ahol nem történt volna 0 hekis ütés, volt elfokozás, lebontás, minden épület újjáépítése...
Ilyenkor persze rosszul esik annak, aki 0 hekit üt, de ha a másik oldalon áll, akkor mindjárt más a helyzet.
Emiatt elítélni egy klánt sztem felesleges (nem kell itt Pékezni, mert akkor más klánok neveit is lehetne emlegetni, akár az enyémet is)...
Ez nem a Pékek hibája, hogy van ilyen lehetőség, nem kell rögtön őket szapulni miatta...
Mi is tettünk már jó pár ilyet és fogunk is, amíg van rá lehetőség. Ez is egy taktikai része lett A-nak, hogy a támadó agyalhat: "bontsak? emelkedjek? maradjak?"

Nem oldana meg semmit a 200k pontra emelés, az lenne a megoldás, ha a két ország területét venné alapul az ütésnél, a pontszám annyit módosítana rajta, hogy alulról vagy felülről megy-e az ütés...

De nekem egyébként semmi bajom ezzel az elfokozással, mert ha van ráfokozás (amire rengeteg példát láttam már A-ban), akkor legyen elfokozás is
sztem....
Pool valamit félre értettél. a pékek az elmúlt pár napban 3 sereggel összesen 62 hekit ütöttek rajtunk.. biztos élvezték... nekem nem volt élvezetes ettől a játék. hogy Ironnak mennyire tetszett, majd elmondja. hogy 10 seregből 2 üt normálisat, az is csak azért mert az ország gazdája dolgozik/tanul, az nem jó. másképp meg nem megoldható már az ütés.
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to csabi For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Minden, ami ló... Cassandra Szabadidő, Sport 143 04-20-2009 17:20
Legjobb hadi.oszesitve minden szinten. BlackGhost Stratégia & Tippek 86 03-08-2008 10:43
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31
Minden, ami Anime! VLaC Filmek, sorozatok, TV 25 07-10-2007 01:21
Minden ami ember Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 8 08-31-2006 17:25


All times are GMT +1. The time now is 21:25.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu