Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 01-01-2008, 17:27
lukika lukika is offline
Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Hornet View Post
Nekem meg egyáltalán nem jön be.
Ha valaki millió számra bányássza a drágakövet,akkor talán ,de akkor meg úgysem érdekli az összeg,mert nem anyagiaskodik
Aztán most jöhet rám a kiabálás ezért


háát nem is tudom azért nagy mennyiségnél is zavaró hogy nem tudod mennyit kaptál érte

sztem
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 01-01-2008, 17:38
proff9 proff9 is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2007
Location: Kecskemét, Magyarország
Posts: 15
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Nekem nem lenne fontos, mert ha eladok akkor előtte gyorsan kiszámolom a számológéppel, de nem zavarna.
Reply With Quote
  #23  
Old 01-11-2008, 14:55
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ide irok de a korábbi témát nem találtam meg.
A drágakő ára szerintem belátható hogy ne mváltotta be a hozzá fűződő reményeket. Bár nem látok minden csoportot (sajnos) de amit igen abban nem ér semmit a bánya ezen típusa sajnos. Megint haszontalanná vált.Szerintem lehet az árát növelni megint de lehet ugyanoda jutnánk idővel mint most, vagy valami teljesen más lehetőségen gondolkozni.
Reply With Quote
  #24  
Old 01-11-2008, 18:59
lukika lukika is offline
Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

az áremelés semmire se lenne jó, mert nincs senkinek kavicsbányája és amíg mindenki fölhúzza azt a mennyi szinten tartaná az árat már le is menne újra
Reply With Quote
  #25  
Old 01-16-2008, 19:12
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Alba View Post
Ide irok de a korábbi témát nem találtam meg.
A drágakő ára szerintem belátható hogy ne mváltotta be a hozzá fűződő reményeket. Bár nem látok minden csoportot (sajnos) de amit igen abban nem ér semmit a bánya ezen típusa sajnos. Megint haszontalanná vált.Szerintem lehet az árát növelni megint de lehet ugyanoda jutnánk idővel mint most, vagy valami teljesen más lehetőségen gondolkozni.
szerintem meg ez a változtatás túllőtt a célon... úgy tűnik, hogy egyre több és több pénz van a játékban, ami további inflációhoz vezet a fenti csoportokban. bár ehhez a sokbankos kereskedők is hozzájárulnak.

egyébként azokban a csopikban, ahol 1500 fölött van a drágakő ára, ott nem bontom le. mindig jól jön az a napi 6-10 milla, amit termelnek. 1 drágakőbánya többet hoz, mint a kereskedőnél egy bank. ha a kereskedő megengedi magának azt a néhány bankot, nálam is simán elfér az a 10-20 drágakőbánya.

hozzászólva a témához: támogatom a javaslatot.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
  #26  
Old 01-17-2008, 05:23
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by csunyabogar View Post
szerintem meg ez a változtatás túllőtt a célon... úgy tűnik, hogy egyre több és több pénz van a játékban, ami további inflációhoz vezet a fenti csoportokban. bár ehhez a sokbankos kereskedők is hozzájárulnak.

egyébként azokban a csopikban, ahol 1500 fölött van a drágakő ára, ott nem bontom le. mindig jól jön az a napi 6-10 milla, amit termelnek. 1 drágakőbánya többet hoz, mint a kereskedőnél egy bank. ha a kereskedő megengedi magának azt a néhány bankot, nálam is simán elfér az a 10-20 drágakőbánya.

hozzászólva a témához: támogatom a javaslatot.
szerintem a freemailes ágon több pénzt hoz az újrázás, mint a drágakövek eladása - aminek az ára gyakran konvergál a 0-hoz
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 11:54.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu