Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: Van értelme az ötletnek?
Van győzzük meg róla a főnököt. 7 53.85%
Nincs, felejtsd el. 6 46.15%
Voters: 13. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 07-19-2006, 10:57
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Lightbulb Ajándékbolt után adja magát...

Tisztelt játékostársak és Ati!

Szóval annyi az ötletem lényege, hogy ugyebár majd lehet ún relikviákat vásárolni(pólókat és Ati tudja miegymást). Máshol láttam először bevallom, de nem hülyeség, hogy ezekhez a tárgyakhoz ne csak vásárlás árán lehessen hozzájutni, hanem bizonyos küldetések,feladatok elvégzése után kapjunk Hódító pontokat. Meg lenne határozva, miért mennyit kapunk(teszem azt hv játék első 3 helye jelentene pontokat, vagy akármi más) és ha szépen összekuporgattuk a nekünk szükséges mennyiséget, azt az ajándékgalériában levásárolhatnánk. Várom a véleményeket és ellenvéleményeket.

Tisztelettel, BeeLord
Sponsored Links
  #2  
Old 07-19-2006, 11:00
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord
Szóval annyi az ötletem lényege, hogy ugyebár majd lehet ún relikviákat vásárolni(pólókat és Ati tudja miegymást). Máshol láttam először bevallom, de nem hülyeség, hogy ezekhez a tárgyakhoz ne csak vásárlás árán lehessen hozzájutni, hanem bizonyos küldetések,feladatok elvégzése után kapjunk Hódító pontokat. Meg lenne határozva, miért mennyit kapunk(teszem azt hv játék első 3 helye jelentene pontokat, vagy akármi más) és ha szépen összekuporgattuk a nekünk szükséges mennyiséget, azt az ajándékgalériában levásárolhatnánk. Várom a véleményeket és ellenvéleményeket.
Én alapvetően minden ilyen ellen vagyok, hiszen ez burkoltan a csalást szorgalmazza. ("Ha pólót szeretnél, legyél első a hétvégiben bármi áron!")
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 07-19-2006, 11:47
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Én alapvetően minden ilyen ellen vagyok, hiszen ez burkoltan a csalást szorgalmazza. ("Ha pólót szeretnél, legyél első a hétvégiben bármi áron!")
A hv most is úgy működik, hogy az nyer, akinek a legtöbb ismerőse van az adott mezőnyben(plussz természetesen jó minnél többet bent lenni a 665 körből ) Ugyanakkor talán többen játszanának a hétvégivel aktívan(én most csak a vip hv-ról tudok nyilatkozni), és az utolsó pár órára nem 10-15 ember hajtana a jobb helyezésekért. De teszem azt, egy poló érne 50 pontot, a hv győztes kapna 5, a 2. 4, a 3. 2 pontot, 4.-10. meg 1-t. Esetleg minden szintlépés érhetne 1 pontot. Ezt is lehetne talán kombinálni: 5. szintről 4.re=1 pont, 3.ról-4.re=2 pont, 3.ról-2.ra=3pont, fordulás=5 pont. Ha csínnyán bánunk a pont osztással, akkor talán valami értelmes is kisülhet belőle. Én nem azt mondom, hogy márpedig ennek be kell kerülnie, csak azt kérem gondold meg. Persze először hallgassuk meg a többi player véleményét, az talán mérvadó lesz a témában.
  #4  
Old 07-19-2006, 21:39
Vérmes(e) Vérmes(e) is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 24
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Segítsetek már ki
Jelenleg, hol lehet megnézni mik ezek a relikviák, és hogy lehet hozzájuk jutni?
__________________
Vérmese
  #5  
Old 07-20-2006, 08:37
Milán™
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

tudomásom szerint a hódítón belül most sehol
  #6  
Old 07-20-2006, 08:41
Milán™
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

http://forum.queosia.com/showthread.php?t=264&page=3

itt a 25 hsz.-ban szereplő kép benne volt a relikviák-os rajzok közt
  #7  
Old 07-20-2006, 11:17
DearCody's Avatar
DearCody DearCody is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Magyarország
Posts: 190
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Igennel szavaztam, bár a pontok gyűjtésével nem értek egyet. Az is jó lenne, csak azt a fajta megoldást jól ki kéne csiszolni.
  #8  
Old 07-20-2006, 19:40
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nézd: meg kell határozni a relikviák értékét, továbbá azt, hogy mi után lehessen pontot kapni. A hibákat meg valahogy kiküszöbölni, mint pl hiába van egy embernek több országa, az adott országok pontjai nem adhatóak össze. Tehát van 4 országa, mindnek 25 pontja, azt nem vásárolhatja egyszer 100 pontként, csak 4szer 25ként.

Amikre eddig én gondoltam, mint pontszerzési lehetőség, az a hv első 10 helye, párbaj, aréna, esetleg szintlépések.

A szavazatod pedig köszönöm.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 04:35.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu