Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 10-06-2009, 13:41
Perzsaszőnyeg Perzsaszőnyeg is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Erdély
Posts: 60
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default Bankkártyás Fizetés Erdélyből

Sziasztiok, az a kérdésem lenne, hogy hogyan oldható meg a VIP aktiválása Erdélyből?
Standard bankkártyám van, Maestro típusú, mely a romániai pénzt kezeli. Amint észrevettem, az a gond, hogy a Word PayPal-nál nincs az az opció, hogy ezt a pénznemet válassza az ember, s ez a gond teljesen elzár attól, hogy bankkártyán töltsem fel a VIP-et. Sajnos ez a gond a többi feltöltési lehetőségnél is.
Adminoktól kérdem, nagy gond lenne, ha ezt az opciót kérnétek a bankoknál, hogy betegyék, szerintem lenne még pár emberke, aki feltöltené a VIP-et ezen keresztül, és ezúton is kérem egy hasonló téma megvitatását, esetleg szavazásba bocsátását.
Válaszokat, javaslatokat várom ide, vagy az orimba 597601

Köszi
Raki
Sponsored Links
  #2  
Old 10-06-2009, 13:45
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Perzsaszőnyeg View Post
Sziasztiok, az a kérdésem lenne, hogy hogyan oldható meg a VIP aktiválása Erdélyből?
Standard bankkártyám van, Maestro típusú, mely a romániai pénzt kezeli. Amint észrevettem, az a gond, hogy a Word PayPal-nál nincs az az opció, hogy ezt a pénznemet válassza az ember, s ez a gond teljesen elzár attól, hogy bankkártyán töltsem fel a VIP-et. Sajnos ez a gond a többi feltöltési lehetőségnél is.
Adminoktól kérdem, nagy gond lenne, ha ezt az opciót kérnétek a bankoknál, hogy betegyék, szerintem lenne még pár emberke, aki feltöltené a VIP-et ezen keresztül, és ezúton is kérem egy hasonló téma megvitatását, esetleg szavazásba bocsátását.
Válaszokat, javaslatokat várom ide, vagy az orimba 597601
Sokan váltanak Erdélyből VIP tagságot bankkártyával WorldPay-en keresztül is, és PayPal-en keresztül is.

Nem kell, hogy a bankszűmlád a megadott pénznemben legyen, fizetéskor automatikusan a saját pénznemedben vonódik le az összeg.

A WorldPay romániai fizetésekkor időnként visszadobja a fizetést, mert onnan sajnos sokan próbálkoznak fals adatokkal, és emiatt szigorúbbak az elfogadás feltételei. A PayPal más biztonsági elveket használ, azzal kapcsolatban még nem kaptunk olyan visszajelzést, hogy elutasításra került volna egy egyébként teljesíthető fizetés.

PayPal esetében azt is csinálhatod, hogy nem bankkártyával fizetsz (mert például nem szeretnéd megadni senkinek a bankkártyád számát, vagy nincs is bankkártyád), hanem banki utalással feltöltöd a PayPal egyenlegedet, ami pár nap múlva rendelkezésedre áll, és ezt használva fizetsz. Ez a lehetőség nem tudom, hogy Erdélyből működik-e már, Magyarországról igen.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 10-06-2009, 13:48
Perzsaszőnyeg Perzsaszőnyeg is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Erdély
Posts: 60
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default feltöltés

Megpróbálom ezt a lehetőséget is, és majd elmondom, mennyire sikeres

Kösz a gyors választ!
  #4  
Old 10-06-2009, 13:51
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Perzsaszőnyeg View Post
Megpróbálom ezt a lehetőséget is, és majd elmondom, mennyire sikeres
Ha felajánlja, akkor teljesen sikeresnek kell lennie, ha nem lehet, akkor pedig fel sem ajánlja.

"Top up"-nak hívja ezt a lehetőséget, a My Accountban jelenik meg az az opció, ha elérhető.

De szerintem a sima bankkártyás fizetés működik Nálad, és az azonnal meg is történik, nem kell rá napokat várni.
__________________
Hódító * Queosia
  #5  
Old 10-06-2009, 13:54
Perzsaszőnyeg Perzsaszőnyeg is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Erdély
Posts: 60
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ha felajánlja, akkor teljesen sikeresnek kell lennie, ha nem lehet, akkor pedig fel sem ajánlja.

"Top up"-nak hívja ezt a lehetőséget, a My Accountban jelenik meg az az opció, ha elérhető.

De szerintem a sima bankkártyás fizetés működik Nálad, és az azonnal meg is történik, nem kell rá napokat várni.
Nekem az a gond, hogy nem Master Card van, hanem Maestro. erre gondoltam a kérdést,
de szeritem a Account-os megoldás erre gyógyír...
  #6  
Old 10-06-2009, 13:57
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Perzsaszőnyeg View Post
Nekem az a gond, hogy nem Master Card van, hanem Maestro. erre gondoltam a kérdést,
de szeritem a Account-os megoldás erre gyógyír...
Ja hogy Maestro. Ez elkerülte a figyelmem. Azzal nem fog menni, az nem online használatra van kitalálva sajnos. A banki feltöltés működhet ebben az esetben, ha van ilyen lehetőséged.
__________________
Hódító * Queosia
  #7  
Old 10-06-2009, 14:04
Perzsaszőnyeg Perzsaszőnyeg is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Erdély
Posts: 60
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ja hogy Maestro. Ez elkerülte a figyelmem. Azzal nem fog menni, az nem online használatra van kitalálva sajnos. A banki feltöltés működhet ebben az esetben, ha van ilyen lehetőséged.
hát ez a gond. szoktam használni banki feltöltésre, csak nincs az az opció, hogy ROL legyen a pénznem. és sajnos nem tudok Eurót vagy forintot levonni a ROL-os pénzből...
a paypal Account aktiválása sem megy e nélkül...
még próbálgatom, vagy maradaz évi VIP postán keresztül
  #8  
Old 10-06-2009, 14:09
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Perzsaszőnyeg View Post
hát ez a gond. szoktam használni banki feltöltésre, csak nincs az az opció, hogy ROL legyen a pénznem. és sajnos nem tudok Eurót vagy forintot levonni a ROL-os pénzből...
a paypal Account aktiválása sem megy e nélkül...
még próbálgatom, vagy maradaz évi VIP postán keresztül
Le tud vonni bármilyen pénznemet. A bank automatikusan átkonvertálja a saját árfolyama szerint. Nekem is forint számlám van a bankkártya alatt, és rendszeresen fizetek vele dollárban, euróban vagy fontban.
__________________
Hódító * Queosia
  #9  
Old 10-06-2009, 14:11
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Perzsaszőnyeg View Post
még próbálgatom, vagy maradaz évi VIP postán keresztül
Ennél viszont gazdaságosabb, ha csináltatsz egy Visa, vagy Visa-kompatibilis kártyát, mert a nemzetközi postai és utalási költségek többe kerülnek, mint maga az éves VIP tagság.
__________________
Hódító * Queosia
  #10  
Old 10-06-2009, 14:12
Perzsaszőnyeg Perzsaszőnyeg is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Erdély
Posts: 60
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Le tud vonni bármilyen pénznemet. A bank automatikusan átkonvertálja a saját árfolyama szerint. Nekem is forint számlám van a bankkártya alatt, és rendszeresen fizetek vele dollárban, euróban vagy fontban.
próbálkozom, próbálkozom
nem kijátszani szeretném a bankokat...
regiztem a pay-pal-on, de nem nagyon szereti elfogadni a Maestro-t....
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
+10% bónusz bankkártyás és PayPal VIP tagságra Ati Általános beszélgetés Hódítós témákban 16 03-01-2009 11:43
+10% bónusz bankkártyás és PayPal VIP tagságra Ati Fontos bejelentések 1 03-01-2009 11:42
Bankkártyás fizetés vityu Segítség 24 01-24-2008 09:51


All times are GMT +1. The time now is 10:15.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu