Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: Mit javasolnál a 9-ik személyiség után?
új és teljesen egyedi faj bevezetését 11 12.79%
új személyiség bevezetését 24 27.91%
új katonai egység bevezetését 3 3.49%
+1% tekercsbónuszt fordulásonként 2 2.33%
+3% tekercsbónuszt fordulásonként (max. 5 fordulásig) 3 3.49%
egyedileg fejleszthető opciót (külön hadi, toli, vagy vari irányban) 11 12.79%
pontlistás kiemelt rank jelölést 13 15.12%
legtöbb személyiségű hódítósok top100-as pontlistát 19 22.09%
Voters: 86. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 03-20-2006, 16:54
King
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default Mi lesz a 9 személyiség után?

Sziasztok!

Szerintem ilyen még nem volt. Azon kéne tanakodni, hogy mi van abban az esetben, ha valaki megszerzi az összes személyiséget , és még egyszer akar fordulni?
Kapjon egy külön kiváltságos fajt kiemelkedő bónuszokkal, vagy az alap személyiségekre bizonyos %-okat?
Csak értelmes ötleteket írjatok...

Re: 03.22. Kiegészítés: szavazásra bocsátom a kérdést, pár felvetett 5let alapján.

üdv, King

Last edited by King; 03-22-2006 at 16:58..
Sponsored Links
  #2  
Old 03-20-2006, 17:27
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by King
Sziasztok!

Szerintem ilyen még nem volt. Azon kéne tanakodni, hogy mi van abban az esetben, ha valaki megszerzi az összes személyiséget :D , és még egyszer akar fordulni?
Kapjon egy külön kiváltságos fajt kiemelkedő bónuszokkal, vagy az alap személyiségekre bizonyos %-okat?
Csak értelmes ötleteket írjatok... :)

üdv, King
ez nem ötlet, hanem a jelenlegi helyzet: nem olyan sokára eljön majd az a perc, mikor lesz 9 személyiséges ori. nem lesz semmi, kiválasztja a 9. személyiséget is, és kész:D
a kérdés igazából az, hogy mi lesz, ha már a (10)-ért fog fordulni:) egyébként legjobb tudomásom szerint nem lesz semmi. csak nő egyel a száma:)
  #3  
Old 03-20-2006, 17:29
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

... és az élet megy tovább ...
__________________
Sorry, this account has been suspended
  #4  
Old 03-20-2006, 19:38
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

arról nem is beszélve hogy egy ilyen játékos van aki ezt eddig elérte a többeik messzebb vannak, szóval nem nagy téma. amúgy készül egy 10. személyiség amelyet méga homály fed... én is csak ennyit tudok Atitól...
  #5  
Old 03-20-2006, 20:30
King
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
arról nem is beszélve hogy egy ilyen játékos van aki ezt eddig elérte a többeik messzebb vannak, szóval nem nagy téma. amúgy készül egy 10. személyiség amelyet méga homály fed... én is csak ennyit tudok Atitól...

tiszta és mivel nevet nem akarok említeni, maradjunk abban, hogy tudom kiről van szó. amúgy meg leginkább a kíváncsiság vezérel.
  #6  
Old 03-20-2006, 21:59
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by King
tiszta és mivel nevet nem akarok említeni, maradjunk abban, hogy tudom kiről van szó. amúgy meg leginkább a kíváncsiság vezérel.
mint elég sokunkat
  #7  
Old 03-21-2006, 10:14
King
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Thumbs up

no, akkor legyen meglepetés...
bár azért még lehetne rajta csámcsogni...
  #8  
Old 03-21-2006, 16:32
spirit..
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

már ezen én is gondolkoztam,hogy mi lesz akkor. lehetne esetleg egy olyan megoldás is,hogy bontani kéne a személyiségeket (persze amelyiket lehet). Mondjuk lehetne a hadit bontani támadó és védekező hadira,más- más bónuszokkal. (a támadó maradna a mostani hadi,a védekező meg védelmi bónuszokat kapna.) A varázslót is lehetne bontani jó és gonosz varázslóra. (a jónak sokkal jobban mennének a saját védelmét segítő varázslatok,a támadó varázslatok maradnának. A gonosz varázsló nagyobb százalékos sikerrel végezhetne ártásokat.) Ez csak egy ötlet,de ezzel is lehetne még 2 fajt összehozni. De majdnem minden személyiséget lehetne két irányban fejleszteni.
  #9  
Old 03-21-2006, 16:35
spirit..
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Vagy esetleg mi lenne akkor ha nem marad több személyiség,akkor modjuk lehetne választani más faj faji varázslatai közül. Bár ez kicsit nagy dolog lenne,mert egy szieszta,meg egy könyvtárkulcs eléggé megnehezítené minden tolvaj dolgát.
  #10  
Old 03-21-2006, 16:41
King
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by spirit..
lehetne esetleg egy olyan megoldás is,hogy bontani kéne a személyiségeket (persze amelyiket lehet). Mondjuk lehetne a hadit bontani támadó és védekező hadira,más- más bónuszokkal. (a támadó maradna a mostani hadi,a védekező meg védelmi bónuszokat kapna.) A varázslót is lehetne bontani jó és gonosz varázslóra. (a jónak sokkal jobban mennének a saját védelmét segítő varázslatok,a támadó varázslatok maradnának. A gonosz varázsló nagyobb százalékos sikerrel végezhetne ártásokat.)
van benne valami, bár ha már gondolkozunk ezen, akkor egy kiváltságos fajt kéne ilyen esetre tartogatni.
azért a 9 személyiség nem semmi.
megédemelne valami egyedi fajt, bontva hadis, tolis, vagy varis szinten.
ezalatt azt értem, hogy létezne egy olyan faj, amelyik szakosodhatna bizonyos irányban.
új faj hiányában esetleg az összes tudományág kapna plusz 5%-ot.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
lesz újra teszt? vereslaszlo Általános beszélgetés Hódítós témákban 10 09-03-2007 19:38
Miből lesz a pénz a Hódítóban? Edu (Shagor #307669) Általános beszélgetés Hódítós témákban 71 06-01-2007 14:51


All times are GMT +1. The time now is 06:08.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu