Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 09-23-2007, 09:03
Warrior78 Warrior78 is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 2
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default Emberhiány

Sziasztok!
Valaki segitsen !!Olyan problémám van ,hogy megtámadtam egy élőhalottat!Megkaptam a betegséget és az le is ment!Lett emberhiányom ,de én vissza loptam!Na de azóta is folyamatosan csökken a foglalkoztaotság!Hiába lopkodom az embereket fokozom le a katonáimat,elitjeimet!Volt olyan hogy visszaszoritottam 300 alá,de a körváltásnál visszaugrott 1100-ra!!!Ez mért van?Nagyon idegesítő hogy a katonáim felét már lefokoztam "parasztá" és még mindíg nagyon magas az emberhiány.
Segitsetek!!!:-(
Sponsored Links
  #2  
Old 09-23-2007, 09:04
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Warrior78 View Post
Sziasztok!
Valaki segitsen !!Olyan problémám van ,hogy megtámadtam egy élőhalottat!Megkaptam a betegséget és az le is ment!Lett emberhiányom ,de én vissza loptam!Na de azóta is folyamatosan csökken a foglalkoztaotság!Hiába lopkodom az embereket fokozom le a katonáimat,elitjeimet!Volt olyan hogy visszaszoritottam 300 alá,de a körváltásnál visszaugrott 1100-ra!!!Ez mért van?Nagyon idegesítő hogy a katonáim felét már lefokoztam "parasztá" és még mindíg nagyon magas az emberhiány.
Segitsetek!!!:-(
vannak kórházaid ? meggyógyult az országod ? kitámadtál miközbe még beteg voltál ?
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
  #3  
Old 09-23-2007, 09:05
Fefe013's Avatar
Fefe013 Fefe013 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Nyíregyháza
Posts: 1,523
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Van elég házad hozzá? Mert ha nincs nekik elég ház, akkor kv-kor elmennek. Lakitekit nem vittek sokat mostanság?
__________________
A világnak több szerény zsenire van szüksége. Olyan kevesen maradtunk.

A Száműzött visszatér! (#708833)

Last edited by Fefe013; 09-23-2007 at 09:11..
  #4  
Old 09-23-2007, 09:30
szajonara szajonara is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2007
Location: Budapest
Posts: 78
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Azzal is számolj hogy ha beütöttél valakit, vagy valakinek a szövijét épp most áll bosszút rajtad, pl a varijuk krónikázott tudják hogy hulát ütöttél és most pluszban még a tolijuk embet is visz tőled.
  #5  
Old 09-23-2007, 09:37
Tyborrex Tyborrex is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 50
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Esetleg ha a foglalásban sok hektárt hoztál és ezek között nem igazán volt ház, akkor az új épületek okozták az emberhiányt.
  #6  
Old 09-23-2007, 09:38
Fefe013's Avatar
Fefe013 Fefe013 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Nyíregyháza
Posts: 1,523
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by szajonara View Post
Azzal is számolj hogy ha beütöttél valakit, vagy valakinek a szövijét épp most áll bosszút rajtad, pl a varijuk krónikázott tudják hogy hulát ütöttél és most pluszban még a tolijuk embet is visz tőled.
Ezek alapján azt is nézd meg, h nincs e rajtad vihar
De gondolom, ha lopnák az embereit v ártóznák, azt leírná, de lehet, h én tévedek
__________________
A világnak több szerény zsenire van szüksége. Olyan kevesen maradtunk.

A Száműzött visszatér! (#708833)
  #7  
Old 09-23-2007, 10:04
BigPi BigPi is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 204
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Szerintem egyszerűen nem figyelt oda, hogy mennyi ember fér el a házakban, és ezért fölöslegesen fokozott le katonákat. Ha lopják az emberit azt kiírja a rendszer és fokozatosan tünnek el nem pedig egyszere a körváltáskor. Ha vihar van rajta akkor is fokozatosan tünnek el körváltáskor. Ha az országodon vihar van ,+ éhezés,+ betegség és még lopnak is tekire, akkor tünhet esetleg el nagyobb néptömeg a körváltáskor, de valószinüleg ezeket a fontos esményeket mind leírta volna.
A tanácsadók oldalon megnézted a házak befogadó képességét?
  #8  
Old 09-23-2007, 10:33
szajonara szajonara is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2007
Location: Budapest
Posts: 78
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

igazad van
  #9  
Old 09-23-2007, 10:34
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Vagy legalul vannak a tanyák, és nincs kaja. A -300-as emberhiány alacsony hekin bőven elég, hogy alultermelés legyen, és máris fogy a lakosság.
Bár ezt is kiíja a rendszer.
Mindent kiír. Ha ártóznak, ha lopnak, ha éhezel, ha beteg vagy, stb.. Mindig ott a figyelmeztetés, hogy tünik el a lakosságod.
Vagy egyszerűen csak nincs elég házad. Vagy lakáshelyzeti tudománytekercsed.
  #10  
Old 09-23-2007, 16:35
Warrior78 Warrior78 is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 2
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Szóval fogy az emberem, nem lopnak töllem nincs rajtam varázslat.Most jelen pillanatban igaz kevés a házam, de a rendszer nem küld üzenetet hogy azért hagynak el az embereim!!!Nem küld semmit!!!Pl:1500 ember hiányom volt loptam 200-at a körváltás után megint 1500lett!!Ez mért van???
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
helytartó beállítási gondok lukika Segítség 12 08-17-2007 21:53
Seregelhagyás Cassandra Segítség 28 02-23-2007 12:15


All times are GMT +1. The time now is 12:50.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu