Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 04-21-2007, 13:12
pea pea is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 114
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default érdekes földszerzés

Üdv Mindenki!

Egy éve történt. A pontos információkat már nem tudom, de a lényeg benne lesz közel pontos adatokkal.

7 körre támadott egy szövim 5/Xben. 42E pont környékén jártunk. Akit ütni akartunk, az 55 környékén (57 vagy 54 már nem tudom). Közel s távol senki. Ezért ütöttük őt. Előtte egy-két hétig egy mf-re vártunk, mert nagy embernek képzelte magát és belekötött a szövinkbe. Szal nagy a nyugi. Aztán megunjuk a várakozást és uccu neki a 7 körre lévő orinak. Este elindult a szövim, hajnalban néztük az eredményt. A kettő között kb 5 óra ellenőrizetlen idő volt.

A célpontról az előtte lévő hetekben 2 max 3 gömbi készült is. Egy helyben üdögélt hasonlóan hozzánk. Valszeg termelt.

Természetesen mi is ezt tettük. Katit termeltünk és piacoztunk. Én még kezdő voltam, és kevés volt a nyers a piacon, ezért azzal kezdtem el foglalkozni. Így jól átláttam, hogy kb mennyi anyagot termel ki a csoport. És képzeljétek nem azért áltam le a nyerssel való foglalkozásról, mert nem győztem felvenni az új anyagokat amiket alámraktak, hanem mert nem volt mivel piacozni. Nem volt nyersanyag a csoportban. Napokig kellett átépülni.

Nos ilyen előzmények után, bevertük a srácot! És elhoztunk tőle 5 kemény hektárt!!!!! 5-öt.

A nyerset már említettem, hogy nem volt előtte napokig. Építés kizárva. Nos nem tudom mennyire fontos mennyire nem, de ehhez jön még, hogy a pontszáma amíg figyeltük, addig nem változott. Ezresre annyi volt neki végig.

Másnap délelőtt az ori elment szabira, és vissza sem jött, amíg fel nem léptünk.

Hogy lehet az, hogy csak 5 hekit hoztunk? A support először hülyére vett, aztán lerázott minket. Az ismerőseim nem tudnak válaszolni, ha megkérdem tőlük, mit gondolnak.

Ha lehetséges is, hogy a támadott ori csinált valamit, hogy csak 5 hekit hozzunk, akkor is felmerül, hogy valószínűleg költségesebb amit csinált, mint ha hagyja, hogy a valódi nem is tudom 50-60 hekit hoztuk volna, aztán leszabizik, és visszafedezi. Ha pedig van kevésbé költséges eljárás, arra hogy valaki 60 heki helyett csak 5 hekit szerezzen tőlem, mint az hogy azt az X-ben 1050 heki környékén egy fedezéssel (kb 10E kati?) megoldjam, akkor az engem nagyon érdekel.

Szal kérdés, hogy miért csak 5 hekit hoztunk? Az ori csinált valamit? Ha igen mit?

pea

ui.: Időközben annyi kiderült, hogy a dolog költségesebben ugyan, mint a bontás-épülés, de lehetséges nyersanyag nélkül is "igen kézenfekvő módon". (Bocs Ati, de ezt nem hagyhattam ki!)

Last edited by pea; 04-21-2007 at 13:40..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 04-21-2007, 13:17
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by pea View Post
Ha nem lehet, akkor a játékban volt a hiba? Ha igen, miért tagadta le a support?
És itt már meg is kérlek arra, hogy az ilyen jellegű megnyilvánulásoktól tartózkodj, ellenkező esetben a fórumon és a játékban nem vehetsz részt.

Nincs időm arra, hogy egy darab értetlen embernek ugyanazokat a dolgokat minden egyes topicban külön-külön újra és újra leirogassam, ahogy ezt már máshol megtettem, és bevallom őszintén, hogy nem is áll szándékomban ezt tenni.

Úgyhogy vagy tudsz normális módon fórumozni, vagy arra kérlek, hogy töröld magad a játékból, és keress más elfoglaltságot.

Köszönöm megértésed.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #3  
Old 04-21-2007, 13:31
pea pea is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 114
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Most nem tudom, hogy a kritikát nem viseled, vagy valami más miatt zavar, hogy rá akarok jönni, hogy hogyan történt a dolog.

Akinek nem inge ne vegye magára, ha nem a hód hibája volt, akkor úgyis ki fog derülni.
Reply With Quote
  #4  
Old 04-21-2007, 13:32
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by pea View Post
Most nem tudom, hogy a kritikát nem viseled, vagy valami más miatt zavar, hogy rá akarok jönni, hogy hogyan történt a dolog.
Ezt a stílust, és azt, hogy mindent 20-szor el kell mondani, akkor sem fogod fel -- ezt nem szeretem, és nem is áll szándékomban mások kárára ehhez alkalmazkodni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #5  
Old 04-21-2007, 13:33
pea pea is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 114
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

És természetesen személyeskedésnek se vedd! A supportot már megkérdeztem, a te válaszod id tudom, meg is értem. Most a fórumon másokhoz fordulok. Ha gondolod töröld ki azt a részt ami nem tetszik. VAgy inkább megteszem én.
Reply With Quote
  #6  
Old 04-21-2007, 13:36
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by pea View Post
És természetesen személyeskedésnek se vedd! A supportot már megkérdeztem, a te válaszod id tudom, meg is értem. Most a fórumon másokhoz fordulok. Ha gondolod töröld ki azt a részt ami nem tetszik. VAgy inkább megteszem én.
Köszönöm.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #7  
Old 04-21-2007, 13:38
pea pea is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 114
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Nem kell fölkapni a vizet. Gondolt el mit éreztem én! Csak 1 hekit kaptam az egészből! :-D
Reply With Quote
  #8  
Old 04-21-2007, 16:18
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Csak pár dolgot kell tudni pea mielőtt a supportra kennéd a dolgokat:

1. A hódító is egy program, én a varázsló elmenetelre nem tudom a mai napig a választ, te erre...
Mindamellett emberek felügyelik és fejlesztik a programot, amit ezúton is köszönök nekik, mert nélkülük kihagynék egy igazán jó játékot

2. Engem románon még régebben fenyegett meg egy modi hogy nagyon csúnyán elbánik velem ha mégeccer leföldelem, erre a levél el lett küldve a supportra, ahol a srácot kitiltották jópár körre és elvették tőle a jogokat...
Tehát megfelelő pozíciókban megfelelő embrek vannak...

Szóval szerintem nincs gond a supporttal, Ati pedig igenis segítőkész, mert nekem is segített orvosolni egy telefon WAP-os problémáját. Ezúton is köszönet neki érte
Reply With Quote
  #9  
Old 04-21-2007, 20:35
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by pea View Post
7 körre támadott egy szövim 5/Xben. 42E pont környékén jártunk. Akit ütni akartunk, az 55 környékén (57 vagy 54 már nem tudom).
Quote:
Originally Posted by pea View Post
Minek költ valaki százmilliókat (Ati szerint a másik módszer az kicsit sokba kerül), hogy ne 50, hanem csak 5 hekit vigyenek tőle (a tavalyi szabályok mellett)?
Spanyolviaszos kérdés, de az értékkülönbség nem magyarázhatja? Arra még rá is játszhatott egy kicsit (talán ő maga is kísérletezve még), és akkor Ati pont erre a lehetőségre utalt.
Reply With Quote
  #10  
Old 04-21-2007, 20:38
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Spanyolviaszos kérdés, de az értékkülönbség nem magyarázhatja? Arra még rá is játszhatott egy kicsit (talán ő maga is kísérletezve még), és akkor Ati pont erre a lehetőségre utalt.
persze, csata előtt befokozott egymillió katit
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 02:32.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu