Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #91  
Old 04-20-2007, 15:17
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by pea View Post
Valakinek ki kéne próbálnia anarchba, hogy mi a helyzet. Esetleg.
De érdekes lehet az is, hogy hogyan lehet egy 57E pontos országtól alulról 5 hektárt hozni az 5. szinten, ha garantáltan nincs nyers a piacon.
pea
esetleg lehet hogy ő vásárolta fel az egész piacot, és bontott és újra épitett, de az is lehet hogy szimplán csak beválalt egy ilyet, mert ha elég nyersit termel akkor simán visszaépit pár kör alatt mindent
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
Sponsored Links
  #92  
Old 04-20-2007, 15:42
Vas Vas is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Pécs
Posts: 99
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
esetleg lehet hogy ő vásárolta fel az egész piacot, és bontott és újra épitett, de az is lehet hogy szimplán csak beválalt egy ilyet, mert ha elég nyersit termel akkor simán visszaépit pár kör alatt mindent
jah, én is már gondolkodtam ezen, nagy szemétség, de hatékony
Reply With Quote
  #93  
Old 04-20-2007, 15:53
Vas Vas is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Pécs
Posts: 99
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

majd ha eccer sok fog múlni rajta, ki fogom próbálni
Reply With Quote
  #94  
Old 04-20-2007, 16:30
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Vas View Post
majd ha eccer sok fog múlni rajta, ki fogom próbálni
majd ha egyszer 57k ponton leszek 5ön akkor én is addig marad, a jó öreg haderő, ha már védeni nem is tudom, akkor szembe megyek
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #95  
Old 04-20-2007, 16:36
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Első kérdés itt rögtön, hogy 57k ponttal mit keres valaki az 5. szinten. Feltételezhető, hogy nem a feljutásra hajt, hiszen már rég léphetne. Mi más célja lehet? Pénzt termelni. Ha pénzt termel, akkor az is feltételezhető, hogy meg tudja oldani a piaci felvásárlást, esetleg tud nyersanyagot szerezni (szabályos játékot feltételezve a szövijétől). Esetleg más módon el tudja érni, hogy keveset vigyenek. (Nem ez az egyetlen módja ugyanis, teljesen üres piac mellett is megoldható ez, bár talán költségesebb, mint a piacos megoldás... )

Aztán persze az is előfordulhat, hogy kevésbé szabályosan játszik, és ez okozza a kis foglalást, de ilyet ne feltételezzünk senkiről gondolom.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #96  
Old 04-20-2007, 17:59
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Vas View Post
jah, én is már gondolkodtam ezen, nagy szemétség, de hatékony
Miért lenne szemétség??? Ha ennyi pénzt ér meg neki a földje, akkor miért ne csinálhatná? Teljesen szabályos, mindent lebontani.

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Esetleg más módon el tudja érni, hogy keveset vigyenek. (Nem ez az egyetlen módja ugyanis, teljesen üres piac mellett is megoldható ez, bár talán költségesebb, mint a piacos megoldás... )
Aztán persze az is előfordulhat, hogy kevésbé szabályosan játszik, és ez okozza a kis foglalást, de ilyet ne feltételezzünk senkiről gondolom.
Én nem tudom hogyan. Valaki elárulná?
Reply With Quote
  #97  
Old 04-20-2007, 19:12
Vas Vas is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Pécs
Posts: 99
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Miért lenne szemétség??? Ha ennyi pénzt ér meg neki a földje, akkor miért ne csinálhatná? Teljesen szabályos, mindent lebontani.
Tudom, és igaza is van sőt, akkor már felrakhatna minden katit a piacra, pénzének nagy részén tekit venne, bontana mindent, és még embrt se vesztene
(Csak akkor újra kéne szerveznie egy védősereget, az lenne a nehezebb feladat, főleg annyi idő alatt, amíg újra megtámadják, mert ha 1szer beüt, akkor többször is beüthetne nem? )
Reply With Quote
  #98  
Old 04-21-2007, 05:14
pea pea is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 114
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Az egésszel 2 bibi van, de soha nem érti meg senki. A szövim akivel megtörtént nem kispályás, és ezeket amiket itt mondtok, meg mondani fogtok mindet kizárta.

Először is figyeljetek oda, mit írok. GARANTÁLTAN nincs. Nem azért mert ő felvásárolta. Egyszerűen szimplán nincs. Nincs mit felvásárolni. És közlöm, mivel emiatt napokig gondunk volt, hogy a csopiban egy nap alatt nem termelődött annyi, hogy akár csak az országának a 20% felépülhesse.

Másodszor 57E pontja volt amikor rámentünk és pontosan 57E-5heki pontja volt miután bevertük. Mindenfél bontás épülés kizárva (természetesen fokozással kompenzálhatta, ezért mondom, hogy nyersi sem volt.) Amúgy az illető másnap szabira ment.

"Nem ez az egyetlen módja ugyanis, teljesen üres piac mellett is megoldható ez, bár talán költségesebb, mint a piacos megoldás..."
Nem tudom ez a módszer mit takar, mert még soha senki nem világított rá. Se játékos, se senki! De pontváltozással nem járhat! Se nyersfogyasztással.
Magyarán, ha lehet úgy játszani ebben a játékban, hogy 57E-s oritól 5hekit lehet csak hozni alulról, és erre több módszer is van, akkor itt némi gondok vannak szerintem. És a súgót ki lehet dobni.

Amúgy még azt megemlíteném, hogy az illető nagyon nyugodtan üldögélt 57E ponton hetekig. Mi meg alatta szintén hetekig (egy szabisra vártunk, aki nem tudom mit hitt magáról). Aztán eccer csak nekimentünk minden előjel nélkül.

Az egész ügyben a support részéről állandó és folyamatos mellébeszélést kapunk.

Lac000, te se várj mást a te ügyedben.

Felvetettem, hogy a románnal is gondok lesznek, nemcsak az angolban. Semmi nem történt. Nos hát már kezdődik. Ebben az ügyben sem várok már semmit.

Talán azt kéne felvetnem, hogy milyen a játék szempontjából jelentéktelen, de kényelmi szempontból előnyös változtatást javaslok. Azzal mindenki foglalkozna.
pea
Reply With Quote
  #99  
Old 04-21-2007, 05:30
pea pea is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 114
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Amúgy ha azt kérdezitek, hogy én a kis agyammal mire jutottam, akkor azt mondanám, hogy a csávó nem is vette észre hogy megyünk rá. Amikor meg észrevette, hogy bevertük, eccerűen leszabizott. Aztán Goldyval egy sör mellett megbeszélték, hogy kinek milyen napja volt. :-D

Volt kati veszteség mindkét oldalon.

Minek költ valaki százmilliókat (Ati szerint a másik módszer az kicsit sokba kerül), hogy ne 50, hanem csak 5 hekit vigyenek tőle (a tavalyi szabályok mellett)? Bizonyos esetekben érthető, na de az Xben? Ahol 180E-n volt az első? Ráadásul utána pár órára már szabizik is?

pea
Reply With Quote
  #100  
Old 04-21-2007, 10:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by pea View Post
Az egész ügyben a support részéről állandó és folyamatos mellébeszélést kapunk.

Lac000, te se várj mást a te ügyedben.
Más úgy látom megértette, de a te kedvedért külön, négyezerhatszáz-huszonkilencedszer is leírom, hogy a képletek a súgóban megtalálhatóak, a support nem fog helyetted számolni. A fórumon esetleg kérheted mások segítségét a számolásban, hogy mit felejtettél ki, és ha bármi gyanúd van, jelezheted, ahogy ezt Lac000 is megtette. De azt ne várd, hogy számolni fog bárki helyetted. Ennyire értetlen azért ne legyél már kérlek.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 06:07.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu