Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu
  #1  
Old 12-06-2006, 08:55
NorB NorB is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Budapest
Posts: 322
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default ország lefagyasztása, amíg ország másik megelőzi

szükség lenne az új szabályokhoz ennek a szabiformának a bevezetésére, hogy ne akadályozzák a saját országok egymást a feljutásban
a lényege, hogy az így szabizott országgal lehet egy csoportban másik saját ország
Paraméterei pl: minimum 1000 kör, ára X Vipkör, visszahozni csak az ezer kör után, és csak abban az esetben, ha másik saját ori nincs
Ok: ha pl. beragad egy ori, amit nem tud a játékos az új szabályoknak megfelelően továbbvinni, de törölni nem akarja, mert kedves neki, és jön egy másik országával, aminek a szövetsége szintén fontos neki, akkor legyen rá lehetősége
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 12-06-2006, 09:06
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by NorB View Post
szükség lenne az új szabályokhoz ennek a szabiformának a bevezetésére, hogy ne akadályozzák a saját országok egymást a feljutásban
a lényege, hogy az így szabizott országgal lehet egy csoportban másik saját ország
Paraméterei pl: minimum 1000 kör, ára X Vipkör, visszahozni csak az ezer kör után, és csak abban az esetben, ha másik saját ori nincs
Ok: ha pl. beragad egy ori, amit nem tud a játékos az új szabályoknak megfelelően továbbvinni, de törölni nem akarja, mert kedves neki, és jön egy másik országával, aminek a szövetsége szintén fontos neki, akkor legyen rá lehetősége
Teljesen jogos igény, támogatom mindenképp.
A paramétereivel nem értek egyet. Egyrészt miért kéne VIP-hez kötni? Másrészt a minimumidejét sem kell meghatározni, ha egyszerűen nem engedi vissza mélyszabiról a progi ha érzékeli, hogy a másik orija még ott van.

És akkor egy hasonló igény:
Jó lenne ha az összekötött országok sorrendjét fel lehetne cserélni.
Ok: velem már előfordult, hogy nem akartam egy országommal játszani de másik kettővel igen. Ilyenkor ha ebbőla kettőből az egyik a főorim akkor 2 VIP-et kell küldeni, ha a főorim pihen akkor csak 1-et. Tudom, hogy nem demokratikus a H sok helyen, de ugy érzem ebben az esetben, hogy lemaradok egy kedvezményről ami egyébként járna és ez rossz érzés
Reply With Quote
  #3  
Old 12-06-2006, 09:28
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Jó lenne ha az összekötött országok sorrendjét fel lehetne cserélni.
Ok: velem már előfordult, hogy nem akartam egy országommal játszani de másik kettővel igen. Ilyenkor ha ebbőla kettőből az egyik a főorim akkor 2 VIP-et kell küldeni, ha a főorim pihen akkor csak 1-et. Tudom, hogy nem demokratikus a H sok helyen, de ugy érzem ebben az esetben, hogy lemaradok egy kedvezményről ami egyébként járna és ez rossz érzés
Viszont abban az 1-ben felhalmozódik a vip kör, és árverésen vehetsz magadnak alacsony sorszámot

No, de visszatérve a témához, én is támogatom.
Viszont valami min. kört (336?) be kéne állítani és egyből kerüjön ki a pontlistából!
Reply With Quote
  #4  
Old 12-06-2006, 09:34
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Viszont abban az 1-ben felhalmozódik a vip kör, és árverésen vehetsz magadnak alacsony sorszámot
Bocs de ha befektetni szeretném a pénzem akkor inkább kincstárjegyet veszek
Reply With Quote
  #5  
Old 12-06-2006, 09:35
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Bocs de ha befektetni szeretném a pénzem akkor inkább kincstárjegyet veszek
ne offolj
Reply With Quote
  #6  
Old 12-06-2006, 09:45
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Az alapötletet és monro ötletét is támogatom, maximálisan!
A sorrendcserélés anarchosoknál mindenképpen jó ötlet lenne!
Reply With Quote
  #7  
Old 12-06-2006, 10:45
Atiii
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

támogatopm én is
csak ,hogy vipbe kerüljön???
Végülis...,majd meglátjuk!
Reply With Quote
  #8  
Old 12-06-2006, 11:17
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az alapötletet támogatom, megspórolna pár zéróstartot, Monro javaslata pedig úgyis ki lesz lőve, mint már töbször is. Nekem is van ilyen párezer vipkörös orim, dehát IJ hogy nem játszom velük.
Reply With Quote
  #9  
Old 12-06-2006, 13:17
NorB NorB is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Budapest
Posts: 322
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Viszont abban az 1-ben felhalmozódik a vip kör, és árverésen vehetsz magadnak alacsony sorszámot

No, de visszatérve a témához, én is támogatom.
Viszont valami min. kört (336?) be kéne állítani és egyből kerüjön ki a pontlistából!
természetesen azonnal kikerülhetne a pontlistából, csak a kereső mutatná, hogy MSZ
Reply With Quote
  #10  
Old 12-06-2006, 14:40
lacqa lacqa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Göd
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by NorB View Post
szükség lenne az új szabályokhoz ennek a szabiformának a bevezetésére, hogy ne akadályozzák a saját országok egymást a feljutásban
a lényege, hogy az így szabizott országgal lehet egy csoportban másik saját ország
Paraméterei pl: minimum 1000 kör, ára X Vipkör, visszahozni csak az ezer kör után, és csak abban az esetben, ha másik saját ori nincs
Ok: ha pl. beragad egy ori, amit nem tud a játékos az új szabályoknak megfelelően továbbvinni, de törölni nem akarja, mert kedves neki, és jön egy másik országával, aminek a szövetsége szintén fontos neki, akkor legyen rá lehetősége
annakidején már felvetettem ezt a levlistán, remélem most nagyobb támogatása lesz, és Ati oldaláról is nagyobb a fogadókészség... mindenesetre én mellette vagyok akár még ilyen áron is (VIP-be kerül, plusz akár hasonló feltételekkel mint a zéró start).

Lehet hogy ki kéne kötni azt is hogy az összekötött orik között legyen legalább egy körbefordulva, vagy fent az A-ban; illetve hogy a mélyszabis oriknak legyen egy maximális száma (ne legyen pl. egy buzgó játékostársnak minden szinten egy kigyúrt gömborija, amivel a másik ori fellépése előtt lefényképezi a csoport releváns részét ).

az 1000 kör korlátot nem igazán látom be miért szükséges, elegendő ha nem lehet visszahozni ameddig a feltételek nem adottak rá (van másik ország az adott csoportban, illetve van másik ország az 5. szinten).
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 00:50.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu