Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11711  
Old 11-20-2011, 11:18
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Hmmm... Sati View Post
az az igazság fentiek nagy spanok nem ütik 1 mást.
ez ellen Atinak kellene tenni valamit már.
Az azért durva lenne, ha kötelező lenne olyan valakit ütni, akit egyáltalán nem akarok, mert a barátom.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
Sponsored Links
  #11712  
Old 11-20-2011, 12:52
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Dragi, kifejtenéd a negatív véleménynyilvánítás okát? Te talán örülnél neki, ha kötelezve lennél arra, hogy XY-t megtámadd, akkor is, ha előtte 3 évig a szövid volt, másik 4 csoportban most is az, de most épp az A-ban nem az?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #11713  
Old 11-20-2011, 13:14
GenXter GenXter is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Dorog
Posts: 172
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Dragi, kifejtenéd a negatív véleménynyilvánítás okát? Te talán örülnél neki, ha kötelezve lennél arra, hogy XY-t megtámadd, akkor is, ha előtte 3 évig a szövid volt, másik 4 csoportban most is az, de most épp az A-ban nem az?
Kár eröltetned Ati
Képes még a barátait is leütni , hogy legyen földje
Sajnos ilyen agyi rendellenességgel született, rá kell hagyni
Reply With Quote
  #11714  
Old 11-20-2011, 13:37
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Dragi, kifejtenéd a negatív véleménynyilvánítás okát? Te talán örülnél neki, ha kötelezve lennél arra, hogy XY-t megtámadd, akkor is, ha előtte 3 évig a szövid volt, másik 4 csoportban most is az, de most épp az A-ban nem az?
Az a probléma hogy ez mind szép és jó lenne csak hogy az A-ban a föld a legdrágább, és nehéz dolog az 1/A-ban barátságról beszélni ilyen körülmények mellett. Persze vannak akik képesek ez alapján az elv alapján játszani hogy ismerőst, barát nem ütök, de ez a ritkábbik eset. SZóval szerintem az 1/A az a csoport ahol nehéz barátságról beszélni

Vegyük pl. ha egy ismerőst kitiltanak beverik 3 sereggel pont a barátja elé kerül és az is beveri 5 sereggel azzal a címszóval: inkább nálam maradjon a földje mint máshoz vándoroljon.
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #11715  
Old 11-20-2011, 13:38
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by GenXter View Post
Kár eröltetned Ati
Képes még a barátait is leütni , hogy legyen földje
Sajnos ilyen agyi rendellenességgel született, rá kell hagyni
Nem ütöttem le egy "barátomat" sem... Nekem van gerincem csalás nélkül és gerincesen játszani
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #11716  
Old 11-20-2011, 13:41
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragi View Post
Az a probléma hogy ez mind szép és jó lenne csak hogy az A-ban a föld a legdrágább, és nehéz dolog az 1/A-ban barátságról beszélni ilyen körülmények mellett. Persze vannak akik képesek ez alapján az elv alapján játszani hogy ismerőst, barát nem ütök, de ez a ritkábbik eset. SZóval szerintem az 1/A az a csoport ahol nehéz barátságról beszélni

Vegyük pl. ha egy ismerőst kitiltanak beverik 3 sereggel pont a barátja elé kerül és az is beveri 5 sereggel azzal a címszóval: inkább nálam maradjon a földje mint máshoz vándoroljon.
Nem beszéltünk kitiltásról. Arról beszéltünk, hogy van egy ország, akit CSAK EGY másik ország tudna beütni. A haverja. Senki más. Ebben a helyzetben nem él az az érv, hogy "inkább én üsselek be, mint más", mert más nem tudja beütni. Ilyenkor milyen morális logika alapján ütöd be kötelező jelleggel a barátodat?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #11717  
Old 11-20-2011, 13:43
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nem beszéltünk kitiltásról. Arról beszéltünk, hogy van egy ország, akit CSAK EGY másik ország tudna beütni. A haverja. Senki más. Ebben a helyzetben nem él az az érv, hogy "inkább én üsselek be, mint más", mert más nem tudja beütni. Ilyenkor milyen morális logika alapján ütöd be kötelező jelleggel a barátodat?
a barátaimat nem ütöm, ha csak fórumon láttam párszor írni attól még simán ütöm akkor is ha beszéltünk, Lombi is bevert nem 1* nem 2* mégse haragszom r mert ez a játék a földről szól barátkozni meg az életben kell.
Egyébként meg klánérdek szerintem
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #11718  
Old 11-20-2011, 13:47
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragi View Post
Egyébként meg klánérdek szerintem
Érdekről beszélsz. Most nem érdekről van szó. Arról van szó, hogy legyen KÖTELEZŐ beütni az országot. Akkor is, ha ez kifejezetten ellentétes a klánérdekkel, mert például a szerzett földdel egy másik klán ütésközelébe kerülsz.

Arról van szó, hogy én azt írtam, hogy nem volna jó, ha kötelező lenne beütni azt, aki üthető -- erre azt mondtad, hogy ez nem tetszik Neked.

Vagyis azt szeretnéd, hogy még akkor is kötelező legyen beütni egy országot, ha azzal a klánod egésze egy másik klán közelébe kerül, akik szintén kötelező ütés miatt 20x annyi földet fognak Tőled elvinni.

Ezt fejtsd ki kérlek, hogy ez szerinted miért lenne jó.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #11719  
Old 11-20-2011, 13:49
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Érdekről beszélsz. Most nem érdekről van szó. Arról van szó, hogy legyen KÖTELEZŐ beütni az országot. Akkor is, ha ez kifejezetten ellentétes a klánérdekkel, mert például a szerzett földdel egy másik klán ütésközelébe kerülsz.

Arról van szó, hogy én azt írtam, hogy nem volna jó, ha kötelező lenne beütni azt, aki üthető -- erre azt mondtad, hogy ez nem tetszik Neked.

Vagyis azt szeretnéd, hogy még akkor is kötelező legyen beütni egy országot, ha azzal a klánod egésze egy másik klán közelébe kerül, akik szintén kötelező ütés miatt 20x annyi földet fognak Tőled elvinni.

Ezt fejtsd ki kérlek, hogy ez szerinted miért lenne jó.
Én nekem az nem tetszett hogy a barátságról szólt amit írtál ami az 1/A-ban közelít a 0-hoz mert ha valakinek lehetősége és esélye van rá hogy egy ismerősét avagy barátját üsse be az a legtöbb esetben kihasználja. Mert az 1/A már csak ilyen hogy ott előjön az ember mocskosabbik énje vagy nem is tudom
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #11720  
Old 11-20-2011, 13:53
GenXter GenXter is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Dorog
Posts: 172
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragi View Post
Én nekem az nem tetszett hogy a barátságról szólt amit írtál ami az 1/A-ban közelít a 0-hoz mert ha valakinek lehetősége és esélye van rá hogy egy ismerősét avagy barátját üsse be az a legtöbb esetben kihasználja. Mert az 1/A már csak ilyen hogy ott előjön az ember mocskosabbik énje vagy nem is tudom
Szerintem maradjunk annyiban , hogy nem tudod
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to GenXter For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 11 (0 members and 11 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 16:55.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu