Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 02-07-2010, 18:35
BigPi2 BigPi2 is offline
Member
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 166
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default Fagyasztás 2.

A kérdésem egyszerű lehet-e egy azonosítatlan, klánon kívüli országot fagyasztani?

Vagy először azonosítani kell, és csak utána lehet?

Jelenleg csak az ötödik szinten lévőt engedi
Sponsored Links
  #2  
Old 02-07-2010, 19:14
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by BigPi2 View Post
A kérdésem egyszerű lehet-e egy azonosítatlan, klánon kívüli országot fagyasztani?

Vagy először azonosítani kell, és csak utána lehet?

Jelenleg csak az ötödik szinten lévőt engedi
azonosítani mindenképpen kell az országot, utána szabadságra tenni és utána tudod az alatta lévő szinten lévő ország feljutás menüjéből fagyasztani
  #3  
Old 02-08-2010, 07:41
Gabro Gabro is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Hungary, Győr
Posts: 480
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
azonosítani mindenképpen kell az országot, utána szabadságra tenni és utána tudod az alatta lévő szinten lévő ország feljutás menüjéből fagyasztani
de ha már van egy fagyasztott országod, akkor nem lehet újabbat fagyasztani
  #4  
Old 02-08-2010, 11:05
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szegény BigPi, ki lett segítve
__________________


Last edited by Princ; 02-08-2010 at 11:15..
  #5  
Old 02-08-2010, 18:15
BigPi2 BigPi2 is offline
Member
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 166
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Szegény BigPi, ki lett segítve
Ki lettem, mert Hex megírta ami érdekelt. Tehát, csak azonosított országot lehet fagyasztani. Azt pedig írtam, hogy jelenleg is klánon kívűl van az ország tehát a szabadságos dologgal nem kell foglalkoznom. Legalább is a súgó szerint.
  #6  
Old 02-08-2010, 20:04
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by BigPi2 View Post
Ki lettem, mert Hex megírta ami érdekelt. Tehát, csak azonosított országot lehet fagyasztani. Azt pedig írtam, hogy jelenleg is klánon kívűl van az ország tehát a szabadságos dologgal nem kell foglalkoznom. Legalább is a súgó szerint.
Írt két dolgot, a másodikról tudni hogy tévedés, az elsőt ezekután vagy elhiszed vagy nem. Aztán jött még vki, de vagy félreértett vmit, vagy még nem fagyasztott, vagy nem Hexnek szánta. Erre írtam, amit. Ha csak a társaság és segítőkészség kellett, arra nincs panasz.

De végülis már kipróbáltad, nem? Azonosított orit tudtál fagyasztani, azonosítatlant pedig nem.
__________________

  #7  
Old 02-09-2010, 09:01
reichz's Avatar
reichz reichz is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: DOROG
Posts: 126
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

nem találtam más futó topicot a fagyasztásról , nyitni meg nem akarok újat ezért, feltennék egy kérdést én is a témában , van egy fagyasztott orim A ban , egy másikkal játszom most de ha lefordulok vele akkor is a 2-ben lévő orimmal szeretnék fellépni megint nem a fagyasztottal folytatnám.
a kérdés hogy van -e erre lehetőség , és mi lesz a fagyasztott orival ha nem tudok az őszi azonosítás előtt lefordulni ismét , kell -e azonosítani a jégben lévő orit és ha kell akkor hogyan? (most ősszel azonosítva lett még )
  #8  
Old 02-09-2010, 09:11
Gabro Gabro is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Hungary, Győr
Posts: 480
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Írt két dolgot, a másodikról tudni hogy tévedés, az elsőt ezekután vagy elhiszed vagy nem. Aztán jött még vki, de vagy félreértett vmit, vagy még nem fagyasztott, vagy nem Hexnek szánta. Erre írtam, amit. Ha csak a társaság és segítőkészség kellett, arra nincs panasz.

De végülis már kipróbáltad, nem? Azonosított orit tudtál fagyasztani, azonosítatlant pedig nem.
az eredeti kérdésfelvetés utolsó sorára válaszoltam ("Jelenleg csak az ötödik szinten lévőt engedi ")
és van fagyasztott országom, és arról nem szoktam pofázni amit nem csináltam már. Hex meg leírta a többit előttem.
  #9  
Old 02-09-2010, 09:34
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by reichz View Post
nem találtam más futó topicot a fagyasztásról , nyitni meg nem akarok újat ezért, feltennék egy kérdést én is a témában , van egy fagyasztott orim A ban , egy másikkal játszom most de ha lefordulok vele akkor is a 2-ben lévő orimmal szeretnék fellépni megint nem a fagyasztottal folytatnám.
a kérdés hogy van -e erre lehetőség , és mi lesz a fagyasztott orival ha nem tudok az őszi azonosítás előtt lefordulni ismét , kell -e azonosítani a jégben lévő orit és ha kell akkor hogyan? (most ősszel azonosítva lett még )
Tarthatod fagyasztás alatt az országot, amíg másikkal is megelőzöd.

Azonosítani mindenképpen kell, különben fagyasztás alatt is törlésre kerül. Az azonosításra egy éved van, legközelebb idén október elején válik szükségessé, és egészen 2011. szeptember végéig lesz időd az azonosítására. 2 lépés között érdemes visszahozni a fagyasztásból az azonosítás erejéig (valamikor az egy év alatt, mindegy mikor), majd utána fagyaszthatod le újra, ha továbbra is azt szeretnéd.

Nagyon szélsőséges esetben, ha nem tudod visszahozni fagyasztásból, mert nem tudsz lépni, akkor az utolsó hetekben supporton kérhjeted a "kézi" azonosítást, elküldve az érintett ország azonosítókódját, és mi azonosítjuk Neked az országot. De erre csak az azonosítás legvége felé adunk lehetőséget, addig arra kérünk, hogy mindenki úgy intézze a lépéseket, hogy lehetőleg beleférjen a fagyasztott ország azonosítása is.
__________________
Hódító * Queosia
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #10  
Old 02-09-2010, 09:46
reichz's Avatar
reichz reichz is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: DOROG
Posts: 126
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

[quote=Ati;240310]Tarthatod fagyasztás alatt az országot, amíg másikkal is megelőzöd.

Azonosítani mindenképpen kell, különben fagyasztás alatt is törlésre kerül. Az azonosításra egy éved van, legközelebb idén október elején válik szükségessé, és egészen 2011. szeptember végéig lesz időd az azonosítására. 2 lépés között érdemes visszahozni a fagyasztásból az azonosítás erejéig (valamikor az egy év alatt, mindegy mikor), majd utána fagyaszthatod le újra, ha továbbra is azt szeretnéd.


tudom azonosítani az azonosítási időszakon kivül eső időben is ? (hamarabb)
két három hét múlva esedékes ez a dolog , mondjuk őszre már szeretnék túl lenni ezen is , de az megnyugtató ,hogy van lehetőség kézi azonosításra is
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Fagyasztás Princ Segítség 3 12-25-2008 12:33
fagyasztás, avagy mf védekezés csabi Általános beszélgetés Hódítós témákban 20 10-12-2008 15:35
Fagyasztás hatpeti Segítség 9 05-31-2008 11:24


All times are GMT +1. The time now is 12:20.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu