Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 08-19-2008, 14:19
tulip tulip is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 142
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Teljesen mindegy, mint látjátok Ati meggyőzhetetlen...
Azt az orit nem lehet léptetni, és csak akadályozza a többit...
Értem én, téma lezárva. Csak kíváncsi lettem volna, hogy mi áll a háttérben. Mert ha pl. "új" ori és Arrakis csak azért akarja tovább vinni, mert a "nem rendeltesszerű játékkal" rengeteg pénzt gyüjtött össze és ezt akarja menteni, akkor számomra teljesen más, mintha egy 4 szemes ori játékba való visszaengedését szeretné elérni.
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to tulip For This Useful Post:
Sponsored Links
  #32  
Old 08-19-2008, 14:22
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by tulip View Post
Értem én, téma lezárva. Csak kíváncsi lettem volna, hogy mi áll a háttérben. Mert ha pl. "új" ori és Arrakis csak azért akarja tovább vinni, mert a "nem rendeltesszerű játékkal" rengeteg pénzt gyüjtött össze és ezt akarja menteni, akkor számomra teljesen más, mintha egy 4 szemes ori játékba való visszaengedését szeretné elérni.
Ez így van, de sajnos az az érzésem, hogy hiába lennénk egyel többen, Atit nem tudjuk meggyőzni...Láttad miket írtam, és azt is, hogy Ati úgy reagált rá, mintha olyamiről szeretném meggyőzni, hogy a csoport alsó 30%-a legyen a top30%...
Egyedül, hogyha régi ori, csak a soszámát és a nevét tudja megmenteni egy zéróval...asszem ha újrázik, akkor nem törlődik a minimum föld nagysága , bár ebben nem vagyok biztos...


Tsobi: kérlek, Te is fejsd ki a véleményedet, hogyha nem tetszik a hozzászólásom, mert én is tudok csakkattingatni a lefele nyílra...
Reply With Quote
  #33  
Old 08-19-2008, 14:23
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Azt gondolom, hogy egy 600 hektár maxos csoportban teljesen felesleges, és főleg rendeltetésellenes felmenni 3000 hektárig. Továbbra is alap feltételezés nálam, hogy a fejlesztésekkor a játék rendeltetésszerű használatát tartsuk szem előtt, nem a rendeltetésellenes használatot.
Rendeltetésellenes. Így igaz. Ezért támogattam én is azt, hogy ne lehessen ezt csinálni.
Viszont akkoriban ez volt a normális. Termelni akartál nyugodtan, sok pénzt összehozni, hát felmentél az égbe. Tehát most arról lenne szó, hogy akkoriban rendeltetésellenes használatra adott lehetőséget a játék, vagy egy, a szabályok adta opcióval éltem?
És ütöttem, nem barátot, mindenkit, akit láttam.
Ezért kérdezlek, hogy ha rendeltetésszerűen használtam a játékot, most miért lett ellehetetlenítve a játékom a csopiban?
Azt hiszem az összes lehetőségem, hogy egy két személyiséges országot zéróstartolok. Ami felment 2800 hektárra, és onnan szabály szerint esett vissza a szabival.
Így volt helyes, nem kellenek az olyan országok.
De azt nem tartom helyesnek, hogy kaptam a 2800 hekis országom helyett egy 1100 hekist, aminek esélye nincs az életben a fellépésre. Abban maximálisan értelek, hogy azt meg kellett szüntetni, de ne úgy tegyük könyörgöm, hogy tönkretesszük az orit

Most, hogy visszahoztam 4*es büntetés volt: egyrészt a vip miatt, másrészt a földem ugye elvesztettem, harmadrészt a gyújtás mértéke azóta megnőtt, és pillanatok alatt 400 hekim sivatagosították el a lakosok negyedrészt pedig nem lehet fellépni vele, mert nem lehet.

Ezt így durvának érzem.
Leújráztam, nincs vele gond, csak olyan minimum földem van, hogy életem végéig a csopiban tarthatom, fagyaszthatom, törölhetem, vagy zérózhatom.
Hát mit ne mondjak, szebb napokat is megélt már szerencsétlen.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Arrakis For This Useful Post:
  #34  
Old 08-19-2008, 14:29
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 19%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Tsobi: kérlek, Te is fejsd ki a véleményedet, hogyha nem tetszik a hozzászólásom, mert én is tudok csakkattingatni a lefele nyílra...
Bántja a szemem egyrészt az értetlenséged másrészt a csőlátásod. Én tökéletesen felfogtam az érveket és az ellenérveket.

Biztos vagyok benne,hogy Arra is érti.
Persze,hasonló helyzetben én is bosszankodnék,súgót idéznék,supportra írnék és lázítanám a népet,ha érintett lennék,de ez meddő vita.

KIEG: Az meg nem teljesen mindegy,hogy mit kapsz a hozzászólásodra? Avagy népszerűségi versenyen veszel részt? Fogadd el,ha valakinek nem tetszik,amit írtál és ha már mindenképp érdekel,akkor priviben kérdezd meg! Ez nem az első alkalom ..
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”



Last edited by Tsobi; 08-19-2008 at 14:31.. Reason: kieg.
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #35  
Old 08-19-2008, 14:31
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Tehát a kérdés pusztán arra korlátozódott, hogy másfél éve itthagytam egy játszható országot, most, másfél évvel később miért egy játszhatatlant kapok vissza.

Rendben van, hogy ötödakkora, rendben van, hogy elment egy újrája, rendben van, hogy újrajátszom az egész csoportot, de legalább elvi lehetőségem lenne a fellépésre.
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Arrakis For This Useful Post:
  #36  
Old 08-19-2008, 14:38
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Biztos vagyok benne,hogy Arra is érti.
Persze,hasonló helyzetben én is bosszankodnék,súgót idéznék,supportra írnék és lázítanám a népet,ha érintett lennék,de ez meddő vita.
Így van, Matador, én mindent megértek, és támogatok, ami az orival történt, csak azt az egy nüansznyi apróságot nem, hogy nem tudok vele játszani.
És azt hiszem x év után nem azt érdemelte az az ori.

Másikat törlök, mert ugyanígy járt, de nem kell, egyet megpróbálok felütni, mert ott nem ennyire vészes a helyzet, de ezzel konkrétan játszanék, de nem tudok.
Olyat meg, hogy játszani szeretnék, de lehetetlen, egy játékban, amiért még szívesen fizetek is... ilyen csak nem létezik
Reply With Quote
  #37  
Old 08-19-2008, 14:42
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Bántja a szemem egyrészt az értetlenséged másrészt a csőlátásod. Én tökéletesen felfogtam az érveket és az ellenérveket.
Én is felfogtam az érveket és az ellenérveket, nemtudom, honnan veszed, hogy nem...
Ha bántja a szemed, hogy szerinted nekem nem esik le 1-2 dolog (amit szerintem nagyon rosszul látsz), akor kérlek soha többé ne olvasd el egyetlen hozzászólásomat sem!
Ja és tök jó, hogy fényezed magad, biztos nagyon okos lehetsz, hogy Te elsőre felfogtál mindent...

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Biztos vagyok benne,hogy Arra is érti.
Persze,hasonló helyzetben én is bosszankodnék,súgót idéznék,supportra írnék és lázítanám a népet,ha érintett lennék,de ez meddő vita.
Hogyha Te is ezt csinálnád, akkor mi a bajod??
Én próbáltam segíteni Arrának, erre kapok tőled egy lefele nyilat...Pedig a helyében Te is megpróbálnád meggyőzni Atit, és akkoris, hogyha valaki neked segít, azt megveted?? Már nem azért, de kb elérted ezzel, hogy melletted soha nem fogok kiállni, még akkor sem, hogyha ezzel lehet, nem önszántamból, de jót okozok neked

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
KIEG: Az meg nem teljesen mindegy,hogy mit kapsz a hozzászólásodra? Avagy népszerűségi versenyen veszel részt? Fogadd el,ha valakinek nem tetszik,amit írtál és ha már mindenképp érdekel,akkor priviben kérdezd meg! Ez nem az első alkalom ..
Nem teljesen mindegy, hiszen, szeretném tudni, hogy valakinek miért nem tetszett, mert lehet, Te tökéletesnek érzed magad, valaki esetleg próbál egyre értelmesebb és jobb hozzászólásokat gyártani, nem hülyeségeket. Én elismerem, hogy nagyon sokszor hülyeséget írok, de könyörgöm, hadd változtassak már rajta. Megengeded??

Elfogadom, nem is mondtam, hogy nem fogadom el, sőt, egyenesen azt kértem, hogy Te is szolj hozzá, hogy tudjam, mi nem tetszik benne, hogy ezzel, mint előbb említettem, tanuljak...

És ha mindenképpen válaszolsz, és ekkora a szád, hogy miért nem priviben kérdeztem, Te ugyen miért nem priviben külted el??
Ez nem az első alkalom, hogy kioktatsz olyanról, amit Te is pontosan ugyanúgy csinálsz, de nem veszed észre...
Igen,én is kioktatlak olyanról, amitén is pontosan ugyanúgy csinálok, deén legalább leírom, hogy én is ugyanúgy csinálom, és próbálok változtatni rajta...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Dus For This Useful Post:
  #38  
Old 08-19-2008, 14:45
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 19%
Longevity: 94%
Default

Dus,a tévképzeteid betudom a sértettségednek,a többit meg ..
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #39  
Old 08-19-2008, 14:47
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Dus,a tévképzeteid betudom a sértettségednek,a többit meg ..
Annak tudod be aminek szeretnéd, és azt amit szeretnél...
Nem tudnak foglalkoztatni a gondolataid...
Reply With Quote
  #40  
Old 08-19-2008, 14:54
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

srácok sztem ez így ebben a formában kellően szánalmas, hogy pár ujjon vitáztok és sértődtök, ami szerintem telejes mértékben tök mindegy, hogy merre mutogat

A témához annyit hozzátennék, hogy egyet kell értsek Arrával. Ez így valahogy nem pálya, hogy jön valaki, aki akár 1 vagy több évig is szüneteltette a játékot ilyen-olyan okok miatt és most amikor szívesen játszana, teljesen el van lehetetlenítve.
Oké, kaptam róla értesítést. Volt rá egy hónapom. Ohh köszönöm szépen, fél évig nem tudtam net elé menni, nagy segítség volt az 1 hónap
Amúgy Ati azt még mindig nem értem, hogy ha valami nem rendeltetésszerű használatnak (úgy látom egyik kedvenc kifejezésed ) minősül, akkor az miért van benne a játékban? Hogy lehet rá lehetőségem egyáltalán?

Ezek persze csak költői kérdések, hiszen már szászor száz ember megválaszolta számomra felfoghatatlan alibi indokokkal
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)

Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 16:10.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu