Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #61  
Old 08-18-2008, 15:52
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Egyszer aszonta nekem egy okos bácsi, akinek a szavára itt adok, hogy egy ementé addig él amíg mindkét fél számára előnyös. Mégis mit hittetek? azért éjszakázott, azért harcolt ez a csapat annyi időt hogy a legjobb második legyen? lol

Mindenesetre jó hogy még most is van ütés és mégjobb hogy van live kommentár Itt kivételesen nem történhet hiénázás, és abban is biztos vagyok, hogy mindkét klánnak van online tagja
Ez az MNT anynira volt jó (bár nem én kötöttem), hogy lehetőséget adjon másnak is feljönni, míg a Pannon elvolt magában, kikopott a lelkesedés, addig a BIG gyűjtött-gyűjtött és gyűjtött, majd egy számára kedvező pillanatban felmondta az MNT-t. Erre a Pannon egyáltalán nem készült föl és valljuk be 2 év lemaradást 1 hét alatt behozni igencsak nehéz. A játékos társak a harci helyzetre is úgy néztek, mintha a szokásos hétköznap lenne és elég lenne 1 belépés. Ez nagy hiba volt. Normál esetben ha minket vesztek alapul régen 200k pont távolságon belül nem volt ellenséges ország. ezért mindenki ellenfél, senki sem köt MNT-t, de ez a mostani egy igen jó példa erre, és szolgáljon másoknak tanuságul.
A BIG csapat nem hinném, hogy éjszakázott ezért a helyért, vagy te nem látod az 1/A régi eseményeit? Sem nekem sem a régieknek nem kell magyarázni mi és hogy történt, nem vagyunk sem hülyék sem angyalok. Feltételezem a TOP1 ori is véres csatákon keresztül jutott odáig. Persze ebbe nem kell belemenni, ez a helyzet ez van, madj ha jönnek újak megoldják a BIG problémát.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #62  
Old 08-18-2008, 15:56
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld View Post
A BIG csapat nem hinném, hogy éjszakázott ezért a helyért, vagy te nem látod az 1/A régi eseményeit?
Én csak két évig visszamenően követtem, új vagyok. De azért igyekeztem sokat nézni, látni, tanulni

Úgy gondolom inkább megsüvegelendő, hogy a pannon annyira feltolta magát anno az ütésekkel (egy időben sokat ütöttek) hogy ilyen sokáig fenn tudott tamagocsizni. NEm lehet ott fenn vki 10 évig, mert jön más. És ez jó
__________________
Steve`sfield (#324643)
Reply With Quote
  #63  
Old 08-18-2008, 15:57
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld View Post
Illetve jó lenne különbséget tenni BUG és taktika között.
Jó lenne tisztázni a BUG fogalmát is. Ha valami pontosan úgy működik, ahogy annak működnie kell, és ez abszolút megegyezik a játékosok többségének vágyával, akkor az nem bug, hanem a teljesen helyes működés.

Attól, hogy amikor lehetett, akkor nem szóltál bele a beszélgetésbe, pedig nem kevés idő volt neki hagyva, attól még a döntés ezzel kapcsolatban megszületett, és jóideg nem is kerül újra napirendre.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #64  
Old 08-18-2008, 16:06
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Jó lenne tisztázni a BUG fogalmát is. Ha valami pontosan úgy működik, ahogy annak működnie kell, és ez abszolút megegyezik a játékosok többségének vágyával, akkor az nem bug, hanem a teljesen helyes működés.

Attól, hogy amikor lehetett, akkor nem szóltál bele a beszélgetésbe, pedig nem kevés idő volt neki hagyva, attól még a döntés ezzel kapcsolatban megszületett, és jóideg nem is kerül újra napirendre.
Ati, ne haragudj de ennél pötit fontosabb dolgom volt az életben és nem a játékban. Pontosan működik azoknak akik úgy akarták pontosan működjön. Inkább válaszolj arra, hogyan ütnél be egy olyan orit aki elfokoz, neked meg nincs miből? Majd Ő oda bont és visszatámad. Te viszel 0 hekit Ő meg jót röhög és bever. Szval előbb erre találj ki valamit és csak utána mond pontosan úgy mőködik ahogyan kell neki.
Reply With Quote
  #65  
Old 08-18-2008, 16:09
Stoky(Gárdi) NEXUS Stoky(Gárdi) NEXUS is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Gárdony
Posts: 796
Activity: 1%
Longevity: 98%
Default

mostmár ugyis mindegy nem?
különben ez kis hekin nem gond de 10k heki felett szinte számítani kell rá mivel sokal olcsobb a fokozás mint a föld visszaszerzése
__________________
NewGárdony (#200400)
Reply With Quote
  #66  
Old 08-18-2008, 16:22
dzso dzso is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: London
Posts: 66
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Egyszer aszonta nekem egy okos bácsi, akinek a szavára itt adok, hogy egy ementé addig él amíg mindkét fél számára előnyös. Mégis mit hittetek? azért éjszakázott, azért harcolt ez a csapat annyi időt hogy a legjobb második legyen? lol
Őszintén szólva már akkor kellett volna alkossanak valamit, mikor Serg lefordult, csak akkor valószínűleg más projekten dolgoztak ezerrel... mert ugy-e akkor a kezdeti alapkijelentés ("addig nem...blabla") teljes mértékben valós és betartott maradt volna... itt senki nem arról a kis MNTről beszélt...
Reply With Quote
  #67  
Old 08-18-2008, 16:23
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Zoli.

Van igazság abban, amit mondasz, és én sem vagyok abban biztos, hogy így működik a legtökéletesebben az A top, ahogy működik, de.. a pénzbeli kérdéseket felhozni példaként nem érzem logikusnak.
Mióta van ez a játék mindig is a pénz, és a pénztartalék, illetve a piac feletti uralom volt a győzelem, és siker egyik záloga. Így amit mondasz, az pannon hiba, 2 év alatt lennie kellett volna elég pénznek, akárhogy is vesszük.

Steve, és még páran.

Nem azon akadtam fönn, hogy történt valami, vagy hogy harcszerű vmi volt, hanem a kitörésén. Egészen addig baráti viszonyt ápolt a big, míg úgy gondolta itt nincs az ő ideje.
Nálam ezt hívják képmutatásnak. De a győztesnek nem kell magyarázkodnia
Szóval csak ennyivel van bajom, de ki hogy éli meg.
Sokféleképp lehet elsőnek lenni. Így is.
Grat a gunosoknak! Elsők lettek.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Arrakis For This Useful Post:
  #68  
Old 08-18-2008, 16:25
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld View Post
Pontosan működik azoknak akik úgy akarták pontosan működjön.
Ami szinte a teljes Hódítós játékosközönséget takarja, hiszen az eredeti felvetésen kívül a javaslatnak semmi támogatottsága nem volt, semmi formában, holott az összes játékos hozzá tudott szólni. Innentől kezdve nincs miről beszélni, a jelenlegi rendszer jól működik.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #69  
Old 08-18-2008, 16:32
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arrakis View Post
Egészen addig baráti viszonyt ápolt a big, míg úgy gondolta itt nincs az ő ideje.
Nálam ezt hívják képmutatásnak.
Arra, szerintem itt tevedsz egy hatalmasat. Az mnt nem baratsag. Az mnt egy olyan ideiglenes dolog, ami mindket fel aktualis erdekeit szolgalja, es elobb-utobb az egyik fél fel fogja bontani. (Kiveve ha ez elejen megbeszelik, hogy soha, de ez sem garancia...)

Innentol kezdve eleg nehezen lehet ezt kepmutatasnak hivni, hiszen a Pannon is felbonthatta volna barmikor. Akkor az is kepmutatas lett volna? Mi tuti nem mondtuk volna ilyet.

Eszak fokozasos sirasahoz pedig, hogy nem volt egyseg, egy apro kerdes:

Akkor megis mibol fokoztatok at a 100k pontkulonbseget csomoszor, ha nem volt? Tok jo lenne, ha visszaolvasnad a hozzaszolasaid, hogy az elejen a nagykepu "majd elfogy az egyseguk, de benak" stilusod hova alakult, amikor kaptatok az elso pofonokat...

Neked igazabol semmi se jo. Az elejen az a baj hogy nem haboruzik a ket klan, aztan hogy nem tudsz mit csinalni, mert felsz hogy bevernek, aztan amikor az egyik nagy klan bevett, es nagyon jo helyzetben voltal, akkor meg mar jo volt minden, egesz addig, amig taktikailag meg lettel fogva. Akkor pedig mar az a baj, hogy nincs ez, meg nincs az, sot, mar hirtelen a jatek is hibas... Ugyan mar....
Egyreszt a Pannon sokkal tobbet tudott termelni, en emlekszem Akos 50%+ hazas orijara, ami napi tobb mint 100k egyseget termelt...
Masreszt meg ugye azokat a 100k pontkulonbseget vmibol el kellett fokozni.

Neked is volt ma reggel egy eleg nagy pontemelkedesed a semmiert, talan ott meg figyelni kellett volna, es nem sirni, hogy nincs...

Igazabol nem akartam ide irni, de zavar ez a sok mellebeszeles
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #70  
Old 08-18-2008, 16:40
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ami szinte a teljes Hódítós játékosközönséget takarja, hiszen az eredeti felvetésen kívül a javaslatnak semmi támogatottsága nem volt, semmi formában, holott az összes játékos hozzá tudott szólni. Innentől kezdve nincs miről beszélni, a jelenlegi rendszer jól működik.
pont ezért kellene felülvizshálni, hogy a hód fejlesztését a "játékosközönség" döntse el.. oksa, hogy mindenki szóljon hozzá, és a jó ötletek legyenek megvalósítva, de ha a "teljes Hódítós játékosközönség" szeretne magának 10 millió lovast akkor nem hiszem, hogy figyelembne kell venni.
az, hogy egy mellettem lévő országot be tudok ütni (alap esetben nem kis kitámadással), akkor a hód teljes mezőnyében viszek földet, egyedül 1/A topjában lehet ez alól kibújni ha van 4 millárdom.
ez nem bug hanem simán hiba. akinek erről más a vélemyénye az vagy nem érti a játékot, vagy barimora félti az "országát"
Miután a "teljes játékos közönség" megszavazta, hogy ez hűű de jó, azóta nem írok a fejlesztés topikba (se).
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 08:08.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu