Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #271  
Old 06-19-2008, 22:13
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Zoli8 View Post
"Valójában már meg is született az eddigi reakciókra a tökéletes megoldás"
igen, és ezzel még mindig nem mondtad meg, nincs rá válasz...valami...hát mindegy, végülis nem csinálok segget a számból, itt befejeztem, remélem jó lesz az a valami
Nem érzem annyira égetőnek a problémát, hogy egy előre bejelentett tesztidőszakban, amikor mindenkinek tisztában kell lennie azzal, hogy akár napi szinten is történhetnek változások, hirtelen döntések szülessenek este 11 órakor.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #272  
Old 06-19-2008, 22:13
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
már hogy a csudába ne lenne? hüpinek minden van, ami másnak is

én csak a logikát nem értem h miért van egyikbe és miért nincs.


Na most akkor tagja vagy belső fórumnak, vagy sem? Az előbb úgy vettem ki, hogy nem.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #273  
Old 06-19-2008, 22:16
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

van olyan országom amelyik igen és van amelyik nem. arwyl küldött hüpinek. láttam h beírtad h tettél be linket a fórumos oriknak. én meg néztem a kicsi országommal h hová, mert én nem láttam. megyek át hüpibe, neki meg van.

lényeg a lényeg, fórumos orinak én is látom, fórumtalan (anyátlan) orinak meg nincs. nem értem miért, mi a különbség?
de lényegében annyira nem fontos a kérdés, csak érdekelt volna az indok. ahogy olvasom vannak fontosabb dolgok is most ebben a témában.
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
  #274  
Old 06-19-2008, 22:18
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
van olyan országom amelyik igen és van amelyik nem. arwyl küldött hüpinek. láttam h beírtad h tettél be linket a fórumos oriknak. én meg néztem a kicsi országommal h hová, mert én nem láttam. megyek át hüpibe, neki meg van.

lényeg a lényeg, fórumos orinak én is látom, fórumtalan (anyátlan) orinak meg nincs. nem értem miért, mi a különbség?
de lényegében annyira nem fontos a kérdés, csak érdekelt volna az indok. ahogy olvasom vannak fontosabb dolgok is most ebben a témában.
Aki nem írhatott korábban a fórumra, mert ne mazonosította még magát, annak ugyanúgy nem volt ilyen linkje, a hagyomány folytatódik
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote
  #275  
Old 06-19-2008, 22:20
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Senior Member ---> ehelyett elsőre senior managert olvastam...

nem jól értelmezed. van K-ban egy orim, ami tudott írni, de most szegény kicsi anyátlan, nincs meghívva sehová. és ott nincs link a külsőre.
a nagy, dicső hüpi pedig anyás, van fóruma és van linkje is.
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
  #276  
Old 06-19-2008, 22:22
spok's Avatar
spok spok is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 207
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hát sajnos a Hód megint egy negativ bővités része lett.
Pont ugyan ólyan hogy a több szemes orik nem tudnak fordulni és ez miatt korekt emberek is csalásnak voltak ki tve hisz egy 10 szemes ori honan is tudot volna fordulni ???????
A játék hibája miat generált hibba miat landolt nálunk.
De ha nem birja a server akkor irj ki körüzit és megint össze tbbán a trásaság de ez a meg öli a játékott.Képzeld magad egy új játékos helyébe magad.
Kit ismersz??
majd a dipibe ??
persaze én meg a lttó ötöst irom le.
Hülyeség.
Ez csak ugy müködne hogy a közös megy.
Nézük a játék népszerüségét .
Mostanábba le ágozaban van Hód egyre keveseb új reges van ,egy ilyen újitás még hátráb veti a játékott.
ATTI LASSAN TE MAGAD NULÁZOD A JÁTÉK JÁTDZHSTÓSÁGÁT.

Már visual téren is dimenziokal is le maradtál a fejlesztésel hisz a most indulok is többet nyujtanak.

De a fórum egy olyan közöséget hozót létre amit más nem tud.
Soha nem ismertem meg anyi embert, és nem szereztem volna barátot mint annó a fórumon.
Ettöl mirt kell meg fosztani a játékosokat .
Egy matek fűzet bámulása semmi élményt nem tükröz.


spok
Reply With Quote
  #277  
Old 06-19-2008, 22:23
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
nem jól értelmezed. van K-ban egy orim, ami tudott írni, de most szegény kicsi anyátlan, nincs meghívva sehová. és ott nincs link a külsőre.
Szerintem nem értem a problémát...

A K-s országod nem tagja egyetlen belső fórumnak sem? Ha nem tagja, akkor nincs beírómeződ, ami alatt lehetne link. Viszont mivel így úgysem fórumozol (nincs hol), ezért nem nyomogatod a fórum gombot, tehát felesleges is oda a link. E helyett van neki a címlapon és az összes súgóban.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #278  
Old 06-19-2008, 22:24
-Hiena-'s Avatar
-Hiena- -Hiena- is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Location: Békés
Posts: 97
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Attila,

szerintem sok köze van a témához. Sokan kérnek, hogy gondold át a dolgot. Gondolkozz más megoldáson vagy tedd vissza a régi fórumot.
NEM, NEM, NEM ÉS NEM. EZ VAN. PUNKTUM.

A szabályban perpill ez van:
"A játékban való részvétel nem jog, hanem privilégium, melyet a játék adminisztrátorai tetszés szerint bárkitoől, bármikor megvonhatnak."
"Az adminisztrátorok a szabályok változtatásának jogát is fenntartják."
"A játék adminisztrátorai fenntartják a jogot, hogy a játékból bárkit, bármikor, minden indoklás nélkül törölhetnek."
"..minden esetben a játék üzemeltetőinek döntése mérvadó, ez ellen fellebbezésnek helye nincs."

Ez nem más mint egy biankós szerződés. Azt írsz bele amit akarsz. Utólag is.
Az a baj, hogy minden esetben erre jokerre hivatkozol amikor valamit számon kérnek rajtad. Többszörösen ki van hangsúlyozva, hogy mindig neked van igazad. Még akkor is ha nincs. Fellebbezésnek helye nincs.

Konkrétan a kemény fejed miatt törlök nem a fórum miatti pár napos kényelmetlenségért. Nekem a fórum kapcsán öntotte el a kaki az agyam.
Másnak korábban, és jópáran vannak azok is akiknek minden mindegy, úgyis heti 1x néznek be.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to -Hiena- For This Useful Post:
  #279  
Old 06-19-2008, 22:26
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Szerintem nem értem a problémát...

A K-s országod nem tagja egyetlen belső fórumnak sem? Ha nem tagja, akkor nincs beírómeződ, ami alatt lehetne link. Viszont mivel így úgysem fórumozol (nincs hol), ezért nem nyomogatod a fórum gombot, tehát felesleges is oda a link. E helyett van neki a címlapon és az összes súgóban.
hááát...halvány logikai sugarat érzek, de még mindig nem hallom azt a hangot, amikor háromszori olvasásra értem meg a szöveget egy "jaaaaa" felkiáltással
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
  #280  
Old 06-19-2008, 22:29
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by -Hiena- View Post
Konkrétan a kemény fejed miatt törlök nem a fórum miatti pár napos kényelmetlenségért.
Hajrá. Ez egy egyenes indoklás, és teljesen el is fogadható. Nem várható el mindenkitől, hogy tetsszen neki, ami itt zajlik, márpedig ennek szerves része az, hogy milyen irányba fejlődik a játék. Ha Neked nem tetszik, akkor nem játszol tovább. Nem értem miért kell ezt ilyen látványosan bejelenteni, ennek is biztos megvan a maga oka, de természetesen bármikor kiszállhatsz, ebben senki nem fog megakadályozni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Bezárt fórumok -Fegya- Megvalósult javaslatok 11 02-28-2007 21:24


All times are GMT +1. The time now is 15:24.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu