Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #201  
Old 06-19-2008, 20:14
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Anélkül, hogy ezzel bárkit meg akarnék sérteni vagy bántani, ezt a beírást szeretném megragadni. Vannak most, akik nagyon látványosan szenvednek, hogy "jajj így abbahagyják most a játékot, meg jajj úgy abbahagyják a játékot." Közben a legnagyobb ok, amit fel tudott hozni, az az volt, hogy "dehát így nem lehet másokat cseszegetni".

No erre tényleg csak gratulálni tudok, és amennyiben az illetőnek ebből áll a fórumozása, sőt a játéka, akkor szorgalmazom eme döntésében.

Érdekes játék-okok derültek ki az utóbbi pár órában.

Továbbra is azt gondolom, hogy nem normális dolog, hogy valaki csak azért fórumozik, mert de jó, lehet másokat cseszegetni.
egészséges vita témák kitárgyalása mióta cseszegetés vagy én néztem valamit félre ?
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #202  
Old 06-19-2008, 20:15
Elme's Avatar
Elme Elme is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 216
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Ati meg tudnád azt oldani, hogy legyen egy olyan fórumom amelynek minden regelt hódos automatikusan tagja legyen?
aki meg nem akar tag lenni az lemondja magától
a másik megoldás az lenne, hogy a pontlisták alapján meghívok mindenkit, de ezt kevésbé szeretném, mert lényegesen macerásabb
__________________
Egész életemben arra kényszerítenek, hogy tudatlanságomat kifecsegjem és tudásomat elhallgassam.
Reply With Quote
  #203  
Old 06-19-2008, 20:17
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Croissant View Post
Változatlanul nem érzem szükségességét az ilyen "fórumreformnak"... A "Mellőzés" elég jól működött...

Asszem, hogy 3 hét türelmi időt adok a játéknak...
Utána úgyis szabira mennék, mivel megyünk 2 hétre Erdélybe...


Ha a visszajövetelem után is így marad a fórum, akkor sok év után valszeg abbahagyom a játékot, pedig párezer kör VIP van néhány orimon (köztük van 6XXXX-es is, ami erősen a szívemhez nőtt, de nem fogom sajnálni)...
Erre gondoltam az előbb.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #204  
Old 06-19-2008, 20:19
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
egészséges vita témák kitárgyalása mióta cseszegetés vagy én néztem valamit félre ?
A szó idézet volt. Valahogy úgy hangzott az ok, amiért nem tetszik az új fórumrendszer, hogy így nem lehet cseszegetni idegeneket, és ezért már nem az igazi a fórum. Azóta már Vagy 4-5-ször olvastam, hogy törölni fog.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #205  
Old 06-19-2008, 20:21
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Mégegy fő probléma, amit most látok, az az, hogy többen úgy gondolták, hogy viccből írtam ezt a figyelmeztetést:

"Mégegyszer nyomatékosan kérek mindenkit, aki nem szereti a változásokat, vagy úgy érzi, hogy nem tud megbírkózni az esetleges kisebb hibák időszakos előfordulásával, hogy országát tegye szabadságra, legkésőbb hétfőn, és csak akkor térjen vissza a játékba, amikor már véglegesítettük a 7-es verziót."

Tudom, hogy ez annyira viccesen hangzik, hogy úgy tűnhet, hogy nem kell komolyan venni, de ez teljesen komoly. Aki most ilyen hatalmas hattyú-halálát játszik, az gondolja át, hogy esetleg véletlenül nem vonatkozik-e rá is ez a figyelmeztetés.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #206  
Old 06-19-2008, 20:24
-Hiena-'s Avatar
-Hiena- -Hiena- is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Location: Békés
Posts: 97
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Nem vagyunk egyformák szerencsére. Mindenkinél más a fájdalomküszöb. Ezért volt jó a mellőzés. Mindenki eldönthette, hogy kinek az írásaira nem kíváncsi.
Pl.:
probéma: Idegesítő a sok hitvány műsorral teletűzdelt reklámözön.
megoldás 1: Akit zavar, nem kapcsol arra a csatornára.
megoldás 2: Betiltjuk a rádióhullámok sugárzását, a kábeleket felszámoljuk. Mindenki dvdzik és azt néz amit akar. Akivel akar. Csak arra kell vigyáznia, hogy a látottakat ott és azokkal beszélje meg akivel együtt nézte. Ellenkező esetben az elbeszélése zavarhat másokat és a legfőbb hatalom kénytelen lesz a szabályszegő hangszálait műtéti úton eltávolítani.
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to -Hiena- For This Useful Post:
  #207  
Old 06-19-2008, 20:24
Elme's Avatar
Elme Elme is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 216
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Ati tényleg tarts 3-5 nap múlva egy közvéleménykutatást
és rájössz, hogy nem a hattyú haláláról van szó...
egy hattyú kevesünket érdekelné, a fórumé azonban igen
(elnézést az állatvédőktől)
__________________
Egész életemben arra kényszerítenek, hogy tudatlanságomat kifecsegjem és tudásomat elhallgassam.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Elme For This Useful Post:
  #208  
Old 06-19-2008, 20:26
Hmmm... Sati Hmmm... Sati is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 263
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Mégegy fő probléma, amit most látok, az az, hogy többen úgy gondolták, hogy viccből írtam ezt a figyelmeztetést:

"Mégegyszer nyomatékosan kérek mindenkit, aki nem szereti a változásokat, vagy úgy érzi, hogy nem tud megbírkózni az esetleges kisebb hibák időszakos előfordulásával, hogy országát tegye szabadságra, legkésőbb hétfőn, és csak akkor térjen vissza a játékba, amikor már véglegesítettük a 7-es verziót."

Tudom, hogy ez annyira viccesen hangzik, hogy úgy tűnhet, hogy nem kell komolyan venni, de ez teljesen komoly. Aki most ilyen hatalmas hattyú-halálát játszik, az gondolja át, hogy esetleg véletlenül nem vonatkozik-e rá is ez a figyelmeztetés.
Ati:
Az neked szerintem nem üzlet hogy szabin vannak az orik.
Mivel nem telnek a vip körök.
szvsz.
Ati javaslom 3 nap mulva irj minden oriba ami aktiv, hogy vissza állitsad e a forumot vagy ne.
Sokan fel vannak háborodva.
Ne legyél légyszives vaskalapos.
Kérlek.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Hmmm... Sati For This Useful Post:
  #209  
Old 06-19-2008, 20:27
Croissant Croissant is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Budapest és Vécs között
Posts: 847
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Erre gondoltam az előbb.
Erre nyugodtan gondolhattál, eddigi Hódítós pályafutásom során "cseszegetésért" még nem kaptam pirost és ezen a jövőben sincs szándékom változtatni.
__________________
Tükröt mutatok mindenkinek, hiszen mindenki másokon keresztül ismeri meg önmagát.
Reply With Quote
  #210  
Old 06-19-2008, 20:28
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Elme View Post
Ati tényleg tarts 3-5 nap múlva egy közvéleménykutatást
és rájössz, hogy nem a hattyú haláláról van szó...
egy hattyú kevesünket érdekelné, a fórumé azonban igen
(elnézést az állatvédőktől)
Alapvetően azt gondolom, hogy a Hódító nem való azoknak az embereknek, akik a legkisebb változástól is összeomlanak. Ezért is lett mindenki figyelmeztetve, hogy most bizony ilyenek várhatóak. Akár sűrűn is. Szerintem semmi meglepő nincs abban, hogy a figyelmeztetés után VALÓBAN vannak is változások.

Azt gondolom, hogy azoknak az embereknek pedig KÜLÖNÖSEN nem való a Hódító, akik annak pontos tudatában, hogy a változásokat minden alkalommal újra kiemelezzük, azonnal hirtelen, önfejű akciókba kezdenek.

Nekik -- a saját érdekükben -- tényleg azt javaslom, hogy tartrsanak egy hosszú szünetet a Hódítótól. Köszönöm.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Bezárt fórumok -Fegya- Megvalósult javaslatok 11 02-28-2007 21:24


All times are GMT +1. The time now is 18:31.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu