Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 02-07-2010, 17:35
BigPi2 BigPi2 is offline
Member
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 166
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default Fagyasztás 2.

A kérdésem egyszerű lehet-e egy azonosítatlan, klánon kívüli országot fagyasztani?

Vagy először azonosítani kell, és csak utána lehet?

Jelenleg csak az ötödik szinten lévőt engedi
Sponsored Links
  #2  
Old 02-07-2010, 18:14
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by BigPi2 View Post
A kérdésem egyszerű lehet-e egy azonosítatlan, klánon kívüli országot fagyasztani?

Vagy először azonosítani kell, és csak utána lehet?

Jelenleg csak az ötödik szinten lévőt engedi
azonosítani mindenképpen kell az országot, utána szabadságra tenni és utána tudod az alatta lévő szinten lévő ország feljutás menüjéből fagyasztani
  #3  
Old 02-08-2010, 06:41
Gabro Gabro is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Hungary, Győr
Posts: 480
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
azonosítani mindenképpen kell az országot, utána szabadságra tenni és utána tudod az alatta lévő szinten lévő ország feljutás menüjéből fagyasztani
de ha már van egy fagyasztott országod, akkor nem lehet újabbat fagyasztani
  #4  
Old 02-08-2010, 10:05
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szegény BigPi, ki lett segítve
__________________


Last edited by Princ; 02-08-2010 at 10:15..
  #5  
Old 02-08-2010, 17:15
BigPi2 BigPi2 is offline
Member
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 166
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Szegény BigPi, ki lett segítve
Ki lettem, mert Hex megírta ami érdekelt. Tehát, csak azonosított országot lehet fagyasztani. Azt pedig írtam, hogy jelenleg is klánon kívűl van az ország tehát a szabadságos dologgal nem kell foglalkoznom. Legalább is a súgó szerint.
  #6  
Old 02-08-2010, 19:04
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by BigPi2 View Post
Ki lettem, mert Hex megírta ami érdekelt. Tehát, csak azonosított országot lehet fagyasztani. Azt pedig írtam, hogy jelenleg is klánon kívűl van az ország tehát a szabadságos dologgal nem kell foglalkoznom. Legalább is a súgó szerint.
Írt két dolgot, a másodikról tudni hogy tévedés, az elsőt ezekután vagy elhiszed vagy nem. Aztán jött még vki, de vagy félreértett vmit, vagy még nem fagyasztott, vagy nem Hexnek szánta. Erre írtam, amit. Ha csak a társaság és segítőkészség kellett, arra nincs panasz.

De végülis már kipróbáltad, nem? Azonosított orit tudtál fagyasztani, azonosítatlant pedig nem.
__________________

  #7  
Old 02-12-2010, 18:19
c.s.a. c.s.a. is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 3
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Helló. Nekem az a kérdésem lenne, hogy van 3 orim. A 3-as normál gyorsaságúban, a 4-es normál gyorsaságúban (szabin). és egy orim az 5-ös lassú csoportban. A 3-ban még nem teljesítem a feljutás feltételeit, a 4-ben igen, és az 5-ben is igen. De. A súgóban olvastam, hogy ugyanazon a szinten nem lehet 2 orim, még akkor sem, ha különböző a gyorsaság. az 5-ből már lépnék, de azt írja, hogy ország a következő csoportban-NINCS. Így nem is tudom fagyasztani. Ha lépnék nem raknak át az anarchba? mert azt nem szeretném. Az oszágok össze vannak kötve. Előre is köszi a választ.

Nekem az a kérdésem lenne, hogy lehet e 5-ös LASSÚ csoportból fellépni a 4-be úgy, hogy ott van egy orim a NORMÁL gyorsaságon (szabin).Van egy a 3-on is normálban. A fellépésnél azt írja, hogy ország a következő csoportban nincs. Így azt nem tudom fagyasztani. Pedig az országok össze vannak kapcsolva.. Csak a 3-al nem teljesítem a feltételeket.

Last edited by Ati; 02-12-2010 at 18:56..
  #8  
Old 02-12-2010, 18:58
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by c.s.a. View Post
Helló. Nekem az a kérdésem lenne, hogy van 3 orim. A 3-as normál gyorsaságúban, a 4-es normál gyorsaságúban (szabin). és egy orim az 5-ös lassú csoportban. A 3-ban még nem teljesítem a feljutás feltételeit, a 4-ben igen, és az 5-ben is igen. De. A súgóban olvastam, hogy ugyanazon a szinten nem lehet 2 orim, még akkor sem, ha különböző a gyorsaság. az 5-ből már lépnék, de azt írja, hogy ország a következő csoportban-NINCS. Így nem is tudom fagyasztani. Ha lépnék nem raknak át az anarchba? mert azt nem szeretném. Az oszágok össze vannak kötve. Előre is köszi a választ.

Nekem az a kérdésem lenne, hogy lehet e 5-ös LASSÚ csoportból fellépni a 4-be úgy, hogy ott van egy orim a NORMÁL gyorsaságon (szabin).Van egy a 3-on is normálban. A fellépésnél azt írja, hogy ország a következő csoportban nincs. Így azt nem tudom fagyasztani. Pedig az országok össze vannak kapcsolva.. Csak a 3-al nem teljesítem a feltételeket.
A 4. szinten nyugodtan lehet különböző csoportokban egy-egy országod, csak az 5. (kezdő) szinten nem lehet egynél több az anarchista csoporton kívül. Ha össze vannak kapcsolva az országok, és engedi a játék, hogy lépj (az általad felvázolt esetben engedi), akkor nyugodtan léphetsz. Más teendőd nincs, nem kell se fagyasztás, se semmi más.
__________________
Hódító * Queosia
  #9  
Old 02-12-2010, 19:51
c.s.a. c.s.a. is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 3
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default Helló

Köszönöm szépen. Nagyon sokat segített.
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Fagyasztás Princ Segítség 3 12-25-2008 11:33
fagyasztás, avagy mf védekezés csabi Általános beszélgetés Hódítós témákban 20 10-12-2008 14:35
Fagyasztás hatpeti Segítség 9 05-31-2008 10:24


All times are GMT +1. The time now is 18:00.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu