Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #121  
Old 12-02-2009, 21:01
siQ siQ is offline
Member
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 233
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Ati: Csak a témával kapcsolatban egy kérdés, nem tudom mennyire vannak ezek az újrázások logolva, hogy szinteként lebontva hány ujrázás történik mégis adott időintervallumban.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #122  
Old 12-02-2009, 21:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by siQ View Post
Ati: Csak a témával kapcsolatban egy kérdés, nem tudom mennyire vannak ezek az újrázások logolva, hogy szinteként lebontva hány ujrázás történik mégis adott időintervallumban.
Semennyire, erről nem tudok statisztikát adni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #123  
Old 12-02-2009, 21:45
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwyl szelleme View Post
Zoli: ha nem csináltok egy másik klánt amit beverhettek 3x (ne is válaszolj erre a részre, mert felesleges) a mai napig nem értétek volna be Sergéket... de legalább ti nem újráztatok! ;-)
Továbbra sem fogja a megbeszélést előrevinni mások gyanusítgatása. Ráadásul a fórum sem erre való.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #124  
Old 12-02-2009, 21:56
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
de számolj utána, mondjuk csak 4-4-4-4 újrával: 1 millió ötösön összeszedett arany vagy teki vagy akármi A-ban 256 millió lesz, pontosan zéró játéktudást igényelve 256szorozod meg a vagyonod.
Quote:
Originally Posted by Von View Post
ehhez nem kell tudni semmit
Quote:
Originally Posted by Reaktor View Post
Ahogy a nyitópostban írtam 20 millió tekiből
(amit egy tekiíró gnóm szövi 200 hekin 40 hét alatt előállít)
L ben 8 ujra G ben 8 ujra
már 1280! millió teki lesz.
És ehhez semmi játéktudás nem kell!
bár sosem voltam a kék számoktól hasra esve, de azért a huszonX újrához azért kell egy pár személyiség amit azért nem ingyért mértek..

és 200 hekin 40 hét teki írás, majd 2x8 újra? azaz még még 47 hét?
az már lassan 2 év...

Quote:
Originally Posted by Reaktor View Post
De az én klánomból pl nem ujrázgatott senki sem vagyonokat.
[/b]
más klánja meg nem verte be egykori klántársait 3 klánsereggel..


Quote:
Originally Posted by Reaktor View Post
Miért akarja bárki is beérni néhány ujrával azt a több éves munkát amit egy sokmillió pontos klán letett az asztalra???
[/b]
az is több éves munka, ráadásul ha nektek csak 10% könyvtáratok lenne, legalább ennyit termeltetek volna ugyanennyi idő alatt, és máris nem lenne értelme felvinni tekit. Tehát ha ez zavar, akkor pont Ti tehettetek volna ellene..

Quote:
Originally Posted by Reaktor View Post
Szeretnék 200 hekin 40 hét tekiírással és (L meg G) 8+8 újraindulással 1280 Millió tekercsnyi vagyonhoz jutni.
Ezt tartom az eredményes játék alapjának.
Ismerek olyan klánt akinek több vagyona van ennél, hollott az egészet 1db 900 hektáros törpe termelte fél év alatt a 2B-ben, mindenféle extrém termelés nélkül nulla újrával..





és bár lehet, ebből a hszből nem jön le, de ettől még én is az extrém újrázgatások ellen vagyok, annak ellenére, hogy kifejezetten szeretek úgy jáccani ha olcsó a piac

Last edited by wand; 12-02-2009 at 21:59..
Reply With Quote
  #125  
Old 12-02-2009, 22:35
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
bár sosem voltam a kék számoktól hasra esve, de azért a huszonX újrához azért kell egy pár személyiség amit azért nem ingyért mértek..
Wand, de magához a folyamat végigviteléhez nem kell tudni semmit, nem arról van szó, hogy aki csinálja az nem tud semmit.

Ahogy Arwyl levezette, hogy nem fog semmit érni a teki, ahogy Serg levezette, hogy a felhozható katonamennyiséget a top orik annyi idő alatt leképzik, amennyi ideig ő szenved az újraképzésekkel, mind-mind azt támasztja alá amit tegnap este még a topik első hozzászólásai között írtam:

Már nem a topot megdönteni akaró orik érdeke felcipelni a vagyont, mert azzal nem jutnak előrébb látványosan!
Már a közepes és kicsi klánok tudnak csak olyan értékelhető vagyont felhozni, amivel ténylegesen is javítanak a helyzetükön!

A probléma tömegessé válik/válhat/fog válni, mert már a nagyobb játékostömegeket érintő kis és közepes klánoknak éri meg igazán ezt csinálni, és hülyék lesznek nem csinálni, ha egyszer nem kell semmit tudni magához az újrázásokhoz, csak malmozni és várni az 500 köröket.

Ilyen módon az aktívkodni akaró A-s nem nagy klánok játékosai "rá vannak kényszerítve" arra, hogyha valamit el akarnak érni, akkor alá kell rendelniük az alsóbb szintek játékát az A-snak!

Hisz a kis 1 milka pontos klánomnak igenis számít az a rettenet mennyiségű teki akkor is ha csak olyan áron lehet eladni mint a szemetet, meg az a sokmillió egység is számít! És ilyen klánokból van több, nem az 5-10 millió pontosokból.

És ez nem normális verseny, mert az A-s versenyzés A-n kívül is folyik, nekem nem tetszik, de ha kell csinálni, ám legyen.
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Von For This Useful Post:
  #126  
Old 12-02-2009, 23:00
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Hisz a kis 1 milka pontos klánomnak igenis számít az a rettenet mennyiségű teki akkor is ha csak olyan áron lehet eladni mint a szemetet, meg az a sokmillió egység is számít! És ilyen klánokból van több, nem az 5-10 millió pontosokból.
Megmondom őszintén én mindig annak örültem, ha olcsó a teki. És a kis 1M pontos klánod nem tudom mit szólna, ha 2000 lenne a tekercs, és vagy meg kell vegye a nagy klánoktól jó pénzért, vagy könyvtárat kéne tartson a védelme rovására.

a sok millió egységre csak annyit, hogy amikor bevezették azt, hogy a képzés alatt lévő sregek nem vesznek el szintlépéskor, egyedül én vizionáltam 2-3M varival fellépő országokat.. mindenki más szerint ez volt a jó.

Mostanra viszont azt látom, hogyha van akár 10 ilyen ori is az álltaluk 500 körönként picra tett egységek száma töredéke csak az A katona képzésének. amit jól mutat az is, hogy mióta lehetőség van felvinni őket, az alapkatonák és a varázslók ára semmivel sem csökkent, sőtt inkább nőtt.

Mindazonáltal én még mindig azon a véleményen vagyok, visszakéne állítani azt az állapotot, hogy szintlépéskor vesszenek el a képzés alatt lévő egységek.
És, hogy újrainduláskor maximálva legyen a megmaradó tekercs, és rúna szám.

Last edited by wand; 12-02-2009 at 23:23..
Reply With Quote
  #127  
Old 12-02-2009, 23:21
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Emberünk, aki teszemazt gnóm fajjal játszik, 3 éve tekercset ír az 5. szinten, mert nem ér rá amúgy játszani. Egyszercsak elindulna, és nincs szándékában újrázással tekercseket duplázni, mert elítéli az ilyesmit.

Fellép a negyedik szintre. Egyszer elfelejti felrakni a könyvtárkulcsot, és a 3 év alatt megírt tekercseit mind egy szálig ellopják.

Mit tehet?

Újrázik, és visszakapja. 3 évi munkája megmentve.

Újrázás korlátozásával?

Újrázik, és egy töredékét visszakapja. 3 évi munkája tönkretéve.
Ha jól emléxem azért ez nem pont így van..
Ha bent van az oridban 60 milla tekercs hiába lopja egy olyan ori akinek 10k tekije van, közel sem "lopja el mind egy szálig", ahhoz a tolvajnak is sok tekije kell, hogy legyen bent.
Ha meg valaki hetekig elfelejti felrakni a könyvtárkulcsot akkor és tényleg nullára lopják az IJ
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to wand For This Useful Post:
  #128  
Old 12-03-2009, 04:53
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
Ha jól emléxem azért ez nem pont így van..
Ha bent van az oridban 60 milla tekercs hiába lopja egy olyan ori akinek 10k tekije van, közel sem "lopja el mind egy szálig", ahhoz a tolvajnak is sok tekije kell, hogy legyen bent.
Ha meg valaki hetekig elfelejti felrakni a könyvtárkulcsot akkor és tényleg nullára lopják az IJ
5w 1 hónap alatt 4 milla tekit loptam össze annó, a szövijeim is kb ennyit. Lehet ám nagyon szépen lopni azért. főleg, ha addig nem volt olyan a csoportban. Néztük a rúna fogyást, mikor kerül fel a kulcs, stb. Ha a ht-re hagyta, jó időben indított fosztogatással ki lehet iktatni a ht-ét és kapa 5k kör munkájának

Last edited by Hex; 12-03-2009 at 05:00..
Reply With Quote
  #129  
Old 12-03-2009, 07:00
BigPi2 BigPi2 is offline
Member
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 166
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Egy biztos, az eredeti formájában nem támogatom a javaslatot.

Épp most néztem az egyik negyedik szintes országomra, és mit láttok hogy a ti javaslatok alapján nem sokára, ha bajba kerülök elveszteném a rúnáim egy részét. És mindezt azért mert kihasználtam a rendelkezésemre álló időt. Azt látom, hogy azokat is büntetnétek, akik a lassabb játék menettel gyűjtögetik össze a vagyonkájukat.

Miközben én azt látom, hogy igazából nem az zavar benneteket, hogy valakik ekkora vagyont gyűjtenek, hanem az, hogy ezt ki is rakják a piacra sőt ezzel manipulálják azt.

Úgy érzem ezzel a javaslattal közvetve a piaci árak alakulásába, akartok bele szólni.
Reply With Quote
  #130  
Old 12-03-2009, 07:43
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post

a sok millió egységre csak annyit, hogy amikor bevezették azt, hogy a képzés alatt lévő sregek nem vesznek el szintlépéskor, egyedül én vizionáltam 2-3M varival fellépő országokat.. mindenki más szerint ez volt a jó.
Én úgy emlékszem, elég sokan ellene voltunk.

Különben úgy gondolom, hogy nem fog semmi sem változni. Ez a téma már a levlistán is szerepelt, a nyitó hsz-hez hasonló javaslatot tett Deni a levlistán, azóta is állandóan vitatkoztunk rajta eredmény nélkül...
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Újrázás Garcia Stratégia & Tippek 30 01-29-2010 00:08
Újrázás Takanohana Segítség 14 04-02-2009 07:52
Újrázás STEALTH Segítség 11 02-22-2009 19:19
Szintlépés korlátozása bari Elvetett javaslatok 2 02-08-2007 20:53
vari/toli használat korlátozása férőhely felett Gazsy Elvetett javaslatok 15 12-31-2006 18:00


All times are GMT +1. The time now is 03:00.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu