Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 12-01-2009, 21:18
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Had ne kelljen minden megbeszélések témában leírnom, hogy a megbeszélések közötti offolást nem nézem jó szemmel. Ha személyeskedni akarsz valakivel, akkor privátban, de inkább sehogy.
Mindig rajtam csattan az ostor
Reply With Quote
Sponsored Links
  #32  
Old 12-01-2009, 21:58
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Némá hosszú évek után nem csak nekem nem tetszik az újrázással való tartalék képzés?

Érdekes, hogy az elmúlt pár évben minden ilyen ötletfelvetésem le volt hurrogva, pedig évek óta újráznak milliárdokat, vagy tekercsek millióit..

viszont az normális, hogy egy frissen fellépő megkapja a mondjuk egy teljes klán vagyonát?

Amit felviszel és leújrázol (a pénz kivételével) el is kell adni, hogy érték legyen. hiába viszel fel x millió rúnát, tekit, varit, ha nem tudod eladni semmit nem érsz vele (lásd 1/A teki piac).

És rögtön revidiállom, az eddigi véleményem és Dus ötletét támogatom, ami a az átlagár feletti piacon való tárolást "büntetné", azzal a megjegyzéssel, hogy nem átlagárat vennék figyelembe, hanem az átlagár 99%-át. Tehát hiába lenne az enyém pl az elit piac (védő,támadó, rúna, akármi), ha nem adom el a cuccot akkor kopjon ha nem eladásra teszem ki.
Ez egyformán "bünteti" a milliárdos vagyont felvivőket és a "megöröklőket" is.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to wand For This Useful Post:
  #33  
Old 12-01-2009, 22:06
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
Ez egyformán "bünteti" a milliárdos vagyont felvivőket és a "megöröklőket" is.
És a milliárdos vagyont becsülettel megtermelőket is
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Padlócsempe For This Useful Post:
  #34  
Old 12-01-2009, 22:10
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
Némá hosszú évek után nem csak nekem nem tetszik az újrázással való tartalék képzés?


És rögtön revidiállom, az eddigi véleményem és Dus ötletét támogatom, ami a az átlagár feletti piacon való tárolást "büntetné", azzal a megjegyzéssel, hogy nem átlagárat vennék figyelembe, hanem az átlagár 99%-át. Tehát hiába lenne az enyém pl az elit piac (védő,támadó, rúna, akármi), ha nem adom el a cuccot akkor kopjon ha nem eladásra teszem ki.
Ez egyformán "bünteti" a milliárdos vagyont felvivőket és a "megöröklőket" is.
És akkor ezzel előkerült egy régi javaslatom ezzel amit "piaci adónak" hívtam anno és hevesen ellenezted Hiába minden relatív, akkor neked voltak megtakarításaid a piacon, mert ugye hogyan is tartanád otthon a plusz 10 milla sereget pld ?
Reply With Quote
  #35  
Old 12-01-2009, 22:14
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
És akkor ezzel előkerült egy régi javaslatom ezzel amit "piaci adónak" hívtam anno és hevesen ellenezted Hiába minden relatív, akkor neked voltak megtakarításaid a piacon, mert ugye hogyan is tartanád otthon a plusz 10 milla sereget pld ?
lehet. de ha most elkezdek játszani én fogok felvinni milliárdos tételeket amennyiben lehetőség lesz rá, de ettől még támogatom.
Bár ha jól emléxem a "piaci adód" egységessen érintett volna minden piacról visszajövő árut, azt is ami ténylegessen eladásra van kint meg azt is ami nem, Dus javaslata, pedig nem büntetné a ténylegessen eladásra kitett cuccokat.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to wand For This Useful Post:
  #36  
Old 12-01-2009, 22:16
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
És a milliárdos vagyont becsülettel megtermelőket is
Termeld, add el. Ez a piac. Ha nem eladásra teszed ki akkor nem a piacon a helye.
Reply With Quote
  #37  
Old 12-01-2009, 22:23
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Reaktor View Post
Na akkor!
Felvihetsz akármennyi cuccot, DE!!!

- Ha ujrázol akkor már csak 1 millát kaphatsz fajtánként
- Ha ujrázol akkor az első 24 körben nem tudsz lefokozni/ujraképezni
Miért?
rúnát, pénz miért kapsz ugyannyit?
Ha éhezős orival szintet lépek miért nem képezhetem át a 4. körben a varikat, tolikat amikor még 20 körig úgyse használhatom őket?
Reply With Quote
  #38  
Old 12-01-2009, 22:27
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
Bár ha jól emléxem a "piaci adód" egységessen érintett volna minden piacról visszajövő árut, azt is ami ténylegessen eladásra van kint meg azt is ami nem, Dus javaslata, pedig nem büntetné a ténylegessen eladásra kitett cuccokat.
Dehogynem. Kiteszed 100-ért de közben elkezdenek aládpakolni és máris "nemeladásra" kitett árud lesz és adózol utánna... A saját javaslatomra meg már nem is igazán emlékszem de az valahogy az átlagár duplája után "adózott" volna X-et és 3x-osa után 3X-et... vagy valami ilyesmi volt. A normál piaci tételek nem adóztak volna. Asszem az utalások ellen találtam ki anno de nektek nem teccett
Reply With Quote
  #39  
Old 12-01-2009, 22:31
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Hiába minden relatív, akkor neked voltak megtakarításaid a piacon, mert ugye hogyan is tartanád otthon a plusz 10 milla sereget pld ?
Hmm, igen azért ez elgondolkodtató..
Ha belegondook, most is a toppos orikat zavarja leginkább az újrázással való vagyon képzés, és régen engem is zavart
És bár engem most is zavar, de ettől még nem mondom, hogy nincs igazad
Reply With Quote
  #40  
Old 12-01-2009, 22:33
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Dehogynem. Kiteszed 100-ért de közben elkezdenek aládpakolni és máris "nemeladásra" kitett árud lesz és adózol utánna... A saját javaslatomra meg már nem is igazán emlékszem de az valahogy az átlagár duplája után "adózott" volna X-et és 3x-osa után 3X-et... vagy valami ilyesmi volt. A normál piaci tételek nem adóztak volna. Asszem az utalások ellen találtam ki anno de nektek nem teccett
ez biztos nem így volt.
Pláne, hogy ezzel nem gátolod az utalást, lévén, ha megveszik, akkor sikeressen utal, ha meg nem akkor nem hogy adózva jön vissza, de elviszi a rablóbanda, szal a nulllát csak nem adóztattad volna..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Újrázás Garcia Stratégia & Tippek 30 01-29-2010 00:08
Újrázás Takanohana Segítség 14 04-02-2009 07:52
Újrázás STEALTH Segítség 11 02-22-2009 19:19
Szintlépés korlátozása bari Elvetett javaslatok 2 02-08-2007 20:53
vari/toli használat korlátozása férőhely felett Gazsy Elvetett javaslatok 15 12-31-2006 18:00


All times are GMT +1. The time now is 21:20.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu