Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #51  
Old 11-28-2009, 16:12
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
Az lenne, hogy jönnének ide az elfek sírni, hogy mekkora szemét vagy!
Pedig még így is nagyon kemény meló lenne beverni őket
Reply With Quote
Sponsored Links
  #52  
Old 11-28-2009, 16:12
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Ez az elfkérdés más téma. A mondat első része viszont nem igaz. Azokat is be tudod ütni akiket eddig a pontlista helyezésük miatt "megszagolni" sem lehetett!
perpillanat egyetlen ilyen klán van a BigGun, és ha megszünne az elfokozás miatti nulla hekis ütés közüllük is többen bajba lennének (már persze ha nem védi őket mnt).
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to wand For This Useful Post:
  #53  
Old 11-28-2009, 16:14
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
perpillanat egyetlen ilyen klán van a BigGun, és ha megszünne az elfokozás miatti nulla hekis ütés közüllük is többen bajba lennének (már persze ha nem védi őket mnt).
Wand nem egy ilyen klán van. Csak a 2. klánnak van 1 ilyen, de a többinek sok-sok ilyen lehet.
Reply With Quote
  #54  
Old 11-28-2009, 16:20
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Wand nem egy ilyen klán van. Csak a 2. klánnak van 1 ilyen, de a többinek sok-sok ilyen lehet.
Monro, ez a játék
sehol nem tudsz olyat támadni, aki a pontlistában baromi messze van.
Biggun kivételével bármely klán kirakható "egy kis" munkával.
Reply With Quote
  #55  
Old 11-28-2009, 16:28
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
Monro, ez a játék
sehol nem tudsz olyat támadni, aki a pontlistában baromi messze van.
Biggun kivételével bármely klán kirakható "egy kis" munkával.
A top2 klán hogy éri el a top3-at ha nem akar kitenni senkit?
Miért ne csináljunk olyan rendszert ahol nem kell megválnod a bajtársaidtól és felvenni idegeneket esetleg egy-egy ütéshez? Na mindegy ez a része talán a legkevésbé érdekes számomra, de vannak olyan helyek a pontlistában ahol békében termelgethet egy-egy ország 4-5 fős klánban üresen is akár.
Reply With Quote
  #56  
Old 11-28-2009, 16:33
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
A top2 klán hogy éri el a top3-at ha nem akar kitenni senkit?
Szerintem mióta 1%-ért lehet ki be lépni toppos oriknak, ha a top2 klán ki akarná rakni a top3at simán megtehetné..
Reply With Quote
  #57  
Old 11-28-2009, 16:41
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
Szerintem mióta 1%-ért lehet ki be lépni toppos oriknak, ha a top2 klán ki akarná rakni a top3at simán megtehetné..
Ez hogy is van? 2000 körönként?
De miért is kellene kilépni? Nem kaphat földet, veszít is ki is szúrják a ráállást talán még azelött, hogy megtörténne meg ilyesmik... grrr...

Kész stratégiai lehetőség dömpinget hozna a játékba a részklánok lehetősége és ez az ami igazán számít!

Nem is kell támadni mégis rákényszeríthetsz másokat olyasmire ami neked jó. Pld eladhatod a felesleges gabonádat
Reply With Quote
  #58  
Old 11-28-2009, 16:57
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Most ne mondd Monro, hogy nem olvastam el, mert megtettem, és minél többet olvasok, annál jobban érzem, hogy az elfek száma növekedne. Miért is?
1. azt olvassa, hogy részklán, klánpontlistán nem is lehet látni, nem tom mikor küldi a sereget, nem akarok felkelni minden körben éjjel, hogy lássam, ráadásul mi van, ha egy csomó ork jön? Áh, inkább elf leszek....
2. 20%? Mi az a 20%? Szerintem attól még be tud verni egy ork... Öööö, akkor inkább elf... (ez azt jelenti, hogy a játékosok nem szeretnek számolni.)

Az egy dolog, hogy ti/mi kiszámoljuk a dolgokat, de ezen a 30-40emberen kívül van még 520félős, aki fél, hogy nem lesz újabb kék száma...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)

Last edited by vityu; 11-28-2009 at 17:00..
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
  #59  
Old 11-28-2009, 19:13
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
2. 20%? Mi az a 20%? Szerintem attól még be tud verni egy ork... Öööö, akkor inkább elf... (ez azt jelenti, hogy a játékosok nem szeretnek számolni.)

Az egy dolog, hogy ti/mi kiszámoljuk a dolgokat, de ezen a 30-40emberen kívül van még 520félős, aki fél, hogy nem lesz újabb kék száma...
Szerintem illik kiszámolni a dolgokat, ha valaki erre nem hajlandó, mire föl érdemelne kék számot?

Ahogy én számolgatom, ha nem 90% barakkal támad az ork, vagy van pár kör felkészülési ideje egy törpének átépülésre, akkor 20% malusszal sem lehet beütni egy nem extrém termelő (20%, vagy az alatti mértékű termelő épületű) törpét. Hogy ez jó vagy sem, azt nem tudom. (Nekem speciel jó )

u.i: közben arra jutottam, hogy sokallom a 20%-t. Ne hozzuk lehetetlen helyzetbe a támadókat.

Last edited by Padlócsempe; 11-28-2009 at 19:56..
Reply With Quote
  #60  
Old 11-29-2009, 08:23
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
2. 20%? Mi az a 20%? Szerintem attól még be tud verni egy ork... Öööö, akkor inkább elf... (ez azt jelenti, hogy a játékosok nem szeretnek számolni.)

Az egy dolog, hogy ti/mi kiszámoljuk a dolgokat, de ezen a 30-40emberen kívül van még 520félős, aki fél, hogy nem lesz újabb kék száma...
Sztem meg gondolkodni nem szeretnek. Van egy-két klánvezér típus aki átgondolja a dolgokat és véleményt formál valamelyik oldalra és van az aki nem számol nem gondolkodik csak írja a ződséget amivel a magához hasonlókat esetleg elrémíti ujdonságoktól!

Ehhez tartozik egy-egy ostoba hsz pirospontozása is...
Ha valaki betojik egy a mai klántámadásnál 20%-al gyengébb támadástól akkor az sosincs gépnél és csak hallomásból ismeri a játékot.

Ez az elftéma meg a népszerű érv egy olyan lehetőség ellen ami be sincs vezetve? Gyerekek nézzetek már körül a csoportban!!! 57% elf van! Amíg játékban voltam anno kb 30% lehetett vagy kevesebb!

Nyavajog mindenki ez ellen a sok-sok elf ellen de mikor javaslatot teszek a beüthetőségükre akkor én vagyok a béna fasz aki nem tudja megoldani őket Pánikkeltésre viszont ugy látom királyul tudjátok használni.

Last edited by monro; 11-29-2009 at 08:40..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to monro For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Szövetségi Fórum Druida Általános beszélgetés Hódítós témákban 28 10-25-2008 17:18
szövetségi segitségkérés Smooth Scroller Elvetett javaslatok 98 02-05-2008 12:10
Szövetségi földreészedeés Pepa Megvalósult javaslatok 4 01-16-2008 20:41
szövetségi támadás esetén a kiküldött egységek számának jelzése Kubbi Elvetett javaslatok 11 01-10-2008 12:05
Szövetségi karaván DearCody Megvalósult javaslatok 15 06-16-2006 13:29


All times are GMT +1. The time now is 04:45.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu