Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: szívedjez legközelebb álló faj
Elf 19 16.10%
Ork 8 6.78%
Félelf 17 14.41%
Törpe 7 5.93%
Gnóm 30 25.42%
Óriás 25 21.19%
Élőhalott 6 5.08%
Ember 6 5.08%
Voters: 118. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 09-30-2006, 20:38
Napóleon Napóleon is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 229
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

elég fura lehetett amikor nem voltak fajok
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 10-02-2006, 22:22
Hmmm... Sati Hmmm... Sati is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 263
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Napóleon View Post
elég fura lehetett amikor nem voltak fajok
Hát sokan nem tudhatják mikor 4 éve elkeztem játszani akkor már voltak fajok.
De én a Félelf-re szavazok mert azzal a legkönyebb kicsinálnio a másikat ha jó helyen vagy és tudsz játszani vele.
Csak a mészár miatt kicsit abba hagytam.

Sati
Reply With Quote
  #23  
Old 10-03-2006, 10:10
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Sokaig tartol a gnom faj.
Persze az ember is bika eros volt.

De most is azt lehet mondani hoyg a gnom a leguniverzalisabb faj, de mf nek ne migazan ajanlott.
Reply With Quote
  #24  
Old 10-06-2006, 19:31
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Alba View Post
De most is azt lehet mondani hoyg a gnom a leguniverzalisabb faj, de mf nek ne migazan ajanlott.
Én legtöbbször MF gnómmal mentem végig. Úgy tudom, tuvalu is. Miért nem jó MF-nek?
Reply With Quote
  #25  
Old 10-07-2006, 00:06
Életfa#2 Életfa#2 is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 195
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Elf

Na, én is szavaztam. Amikor ráleltem a Hódítóra, első nekifutásként a súgót olvastam el. Védekező beállítottságú vagyok, ezért az elfet választottam, na meg a lassú csoportot, hogy az ori kibírja a hétvégi távolléteket. Nem rosz faj, a védelmére a legjobb példa az az eset volt, amikor az otthon lévő x íjászomat 2x elit támadta meg. És koppant! (Igaz, volt 20% toronybónuszom, de akkor még nem költöztek be az íjászok az őrtornyokba.)
Akkoriban MF felfedező-hadit játszottam, manapság ez nem megy elffel, csak gnómmal. Jelenleg valamilyen szinten 3 faj alkalmas az MF-re, az elf, a gnóm és az óriás. Az összes többi csak szöviben képes megmaradni... (Hm, még talán a törpe is.)
Reply With Quote
  #26  
Old 10-09-2006, 20:00
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

én eleinte ember tábi voltam. lehet, hogy hülye választás de akkor még az erőt hasznosságot stb-t nem tudtam csak ez volt hallásra szimpatikus ezek után jött egy hulla ami nagyon jól futott elitekkel 5-be szövi vezéreként. csak aztán rádöbbentem, hogy átépítkezni úgy, hogy legyen teki és ló/ íjj nagyon nehéz lett volna akkor még azóta az ork a favorit de 2 hónapja indítottam elfet, óriást meg gnómot is. mind jó
Reply With Quote
  #27  
Old 10-11-2006, 16:53
Everlasting Everlasting is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 141
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az első orim elf volt aki át is került az anarchba a 2. napon. Na, uccu neki láttam itt sok ori kell hát regeltem mindenfélét. Rövid távon össze is akaszkodtam egy 12-15 orit irányító játékossal, aki rámutatott a gnómok előnyeire. Azóta a kedvenceimmé vátak és nem csak a tápjai miatt. Külön öröm és jó érzés hogyha vki délben lopdos azt már éjszaka én lopom-csak a buli kedvéért. Az alapból vegyes orim pillanatok alatt átalakul azzá ami kell és szép meglepetéseket tud okozni. Sok mókás dolog kisül belőle.
Reply With Quote
  #28  
Old 10-12-2006, 10:05
/keselyu/ /keselyu/ is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 8
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Az en listam kb igy nez ki
Nr1. Felelf
Nr2. Gnom
Nr.3 Orias

A felelfet messze a legjobban szeretem... Nem azert mert a legerosebb faj vagy hasonlo, hanem mert az en taktikamhoz legjobban idomulo faj!
Ugye latunk rengeteg jo tolist, foleg alsobb szinteken, akik ugymond "uraljak" a zonat (foleg ha egy utos, kielezett szoviben vannak). 245 hekin 4-6k toli, foleg felelf/ember es neha elf.
Mi a lenyeg? En ezekre a "zsiros" orikra specializalodtam, hihetetlen elvezetet ad, mikor egy elbizakodott (csakis kielezett) orit szetlopsz, es ott lebeg annak a lehetosege, hogy lebuksz, es ha van 2-3 jo hadis a szoviben, haaat, akkor MF-kent nehez helyzetben vagy . Amugy anyagilag is nagyon megeri, ok szepen osszegyujtik a tekiket a kornyekrol, en meg leszedem a folet. Persze kell egy-ket taktikat alkalmazni ahhoz, hogy csokkentsd az eselyet annak, hogy lebukj, de errol talan a tippek-trukkok forumon kell irni/olvasni... nemreg 400-450 heki kozott egy 9k toli folotti szovis embert loptam ki. Ez adja nekem az elvezetet!
Szabi utan 1-2 napig csak terepfelmeres, szovifelmeres, gombozgetes, epuletfelmeres, azonositani a legjobb tolisokat a zonabol, akik almukban sem gondolnak, hogy oket valaki lelophatja (ezert hanyagsagbol gyakran a tisztanlatas sincs rajtuk), kovetkezik az ellenfelre szabott strategia, toli/variszamot hozzaigazitani, es indul a banzaj!!! 2-4 nap alatt leszivod a kornyeket, aztan szabi, amig friss orik jonnek a kornyekedre. Aztan kezdodik az egesz elolrol!! Es ha tobb szinten van orid, akkor mindig van egy jatekban, tehat nem unatkozol.

Szoval a felelfet azert csipem, mert jol lehet akciozni vele, penzt is keres vele az ember, es csakis jo jatekosok ellen jatszok. Neha fenn,neha lenn, de altalaban fenn
udv, k
Reply With Quote
  #29  
Old 10-14-2006, 08:31
Napóleon Napóleon is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 229
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

hát nem tudom
amikor nekem volt tolis orim, akkor te nem tudtál volna u.a. hekin több tolit összerakni, mivel nekem is csak a szükséges épi volt meg. ha kevesebb védelmet tartottál volna akkor meg ott volt a faji bónusz +tisztánlátás( amit nem felejtek el felrakni)
+lehet h nem is tudtál volna gömbizni, vagy a szövim már legömbizett volna téged és figyelünk rád ( egy aktív szövi azt is azonnal észreveszi ha visszajön vki szabiról )

de az ötlet nem rossz h valaki csak a tolisokat lopja amolyan Zorro módra
Reply With Quote
  #30  
Old 10-16-2006, 22:20
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Sziasztok
Nos ez egy szép topic
Nekem a kedvencem az óriás és az ork. Természetesen hadisként mindkettő.
Bár az orkkal csak az A-ban praktizálok, mivel gyengék az idegeim és a tekilopás 6körről alaposan fel tudja emelni a vérnyomásomat
Az óriást + egyenesen imádom; soha nem unalmas vele a gém
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 23:33.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu