Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 05-24-2007, 11:30
kiep's Avatar
kiep kiep is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Vác
Posts: 97
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default Miért kell A-n a top30%?

Egy egyszerű kérdésem lenne. Az nyilvánvaló, hogy az 1/A egy egészen más szint mint bármelyik másik, de nekem pl nagyon nem tetszik. Emlékszem még régebben felléptünk, és alulról figyeltük ahogy a nagyok csépelik egymást, néha minket is, de csak meg kellett várni az 1k kört, és fordulhattam. De ez mára nagyon el van rontva. A jó játékosoknak mindnek van fönt egy orija, brutális szövik vannak mindenhol, és az átlagos játékosok, akik csak simán szeretnek hódítózni, és nem ez a napi 25 órás elfoglaltságuk, azok szívnak. Miért kell bekerülni a top30%-ba, ha abszolút nem tetszik, és nem is fekszik az a szint! Nem mindenkinek van arra ideje, hogy egy éheztetős bivaly erős orit tartson! Lehet, hogy ez csak engem zavar, meg tudom, az ilyen minek játszik, de megszerettem a hódítót már jópár éve, de 1/A-n nem tudom magam átverekedni! Anno még tolisként hasítottam itt fönt is, de mára már hiába van több íjam, mint varim meg tolim együttvéve, valaki mindig be tud ütni, és egyhelyben toporgok. Mire följebbjutok 150-200 hekit, leütnek 300-at. Szóval ez az egyszerű kérdésem lenne, hogy nem lehetne ezt az 1/A-s top30%-at kikerülni valahogy? Elég nehezítés a top15% is minenhol.
__________________
kiepland (#147523)
II. kiepland (#429776)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 05-24-2007, 13:40
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ne haragudj, de kis hármasod van, s gondot jelent a játék végére elérni, s megtartani (perpill 183. hely Aban) 172.208 értéket?
3664 hekit?
Aban így sem a kis számodnak megfelelő %ot kell elérni, ez már be lett vezetve könnyítésként.
Szerintem Aban a játék eddig a méretig totál ugyanolyan, mint máshol.
Csak mindenki jobban rá van kényszerülve arra, hogy harcoljon kicsit.
Inkább azt tartom elszomorítónak, hogy eddig kétszer be tudtad "fejezni" azzal a játékot, hogy 1000 órán át malmoztál.
Reply With Quote
  #3  
Old 05-24-2007, 13:42
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Bár ilyen esetekre felajánlanám az illetőknek, hogy kis szám lemondása esetén még a 30%ot se kelljen elérniük Aban. És akkor tényleg játszik, játék öröméért, de a himbilimbiért nem kap újabb kis számot sem. Hmm?
Reply With Quote
  #4  
Old 05-24-2007, 14:25
kiep's Avatar
kiep kiep is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Vác
Posts: 97
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Hát igen ne haragudj gondot jelent. Én a normál játékot szeretem, annak is a viszonylag békés részét. Nem egy tamagocsisat, de nyugodtan haladni, nem egyfolytában háborúzni. Ha ez gondot jelent, hogy nem szomjazom egyfolytában a vérre, akkor mit csináljak? Nem lehetünk mind egyformák.
__________________
kiepland (#147523)
II. kiepland (#429776)
Reply With Quote
  #5  
Old 05-24-2007, 14:32
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az A top 30-át elérni nem nehezebb mint a 3/G- csoportot végig nyomni, sőtt szerintem könyebb.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #6  
Old 05-24-2007, 14:36
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by kiep View Post
Hát igen ne haragudj gondot jelent. Én a normál játékot szeretem, annak is a viszonylag békés részét. Nem egy tamagocsisat, de nyugodtan haladni, nem egyfolytában háborúzni. Ha ez gondot jelent, hogy nem szomjazom egyfolytában a vérre, akkor mit csináljak? Nem lehetünk mind egyformák.
Hát erre nehéz mit mondani! Mondanám tartsál inkább tevét, de az egy másik játék... emiatt lehet megfontolóra kell venni Arra javaslatát miszerint nem kötelező a TOP30% A-ban, de aki enélkül fordul le nem kap + személyiséget, mert ugyebár nem adta bizonyságát hogy megérdemli!
__________________
Egy: törj az égig!
Kettő: tarts ki végig!
Három: nevess, ha fáj!
Négy: üss, ha muszáj!
Öt: tartsd a várat!
Hat: védd a társad!
Hét: tiéd a hit!
Nyolc: a zászlót vidd!

Egészséges Fejbőr : Skinhead nyolcparancsolat
Reply With Quote
  #7  
Old 05-24-2007, 14:38
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az a abszolut ne mnehez. Ha a piacot nézed és az árakat még egyszerűbb is.
Mivel van klanraktar sokat lkehet nyerni azzal is.
Persze ha felépesz 1300 hekin es cska ijjad van és meg csak utni se akarsz csak fedezni akkor nehez igen.De amugy egy 1 A s oritol szerinem a top30 % elérése nem nagy elvárás.
Reply With Quote
  #8  
Old 05-24-2007, 14:55
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwyl szelleme View Post
emiatt lehet megfontolóra kell venni Arra javaslatát miszerint nem kötelező a TOP30% A-ban, de aki enélkül fordul le nem kap + személyiséget, mert ugyebár nem adta bizonyságát hogy megérdemli!
ezt most is megteheti. fellép és töröl, majd beregel egy új orit ugyanazon a néven, még az 1000 kört sem kell eltöltenie 1/Aban. és máris kihagyhatta az egész A-t, mehet az 5ös szintre ugyanazzal az orinévvel, ugyanúgy +szám nélkül
szerintem jelenleg top30 ba kerülni még napi 1-2 belépéésel is gyerekjáték.
de ha bármi okból kihagyható lenne az ottani játék én kérném, hogy az 5-4-3-2-es csopikat is lehessen mán kihagyni mert nekem meg az 1/A fexik
Reply With Quote
  #9  
Old 05-24-2007, 15:01
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
ezt most is megteheti. fellép és töröl, majd beregel egy új orit ugyanazon a néven, még az 1000 kört sem kell eltöltenie 1/Aban. és máris kihagyhatta az egész A-t, mehet az 5ös szintre ugyanazzal az orinévvel, ugyanúgy +szám nélkül
szerintem jelenleg top30 ba kerülni még napi 1-2 belépéésel is gyerekjáték.
de ha bármi okból kihagyható lenne az ottani játék én kérném, hogy az 5-4-3-2-es csopikat is lehessen mán kihagyni mert nekem meg az 1/A fexik
törölni sem kell, lezerozza, és még a szám is megmarad
na az tényleg pont ugyanaz
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
  #10  
Old 05-24-2007, 15:16
Goldy's Avatar
Goldy Goldy is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,166
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
ezt most is megteheti. fellép és töröl, majd beregel egy új orit ugyanazon a néven, még az 1000 kört sem kell eltöltenie 1/Aban. és máris kihagyhatta az egész A-t, mehet az 5ös szintre ugyanazzal az orinévvel, ugyanúgy +szám nélkül
szerintem jelenleg top30 ba kerülni még napi 1-2 belépéésel is gyerekjáték.
de ha bármi okból kihagyható lenne az ottani játék én kérném, hogy az 5-4-3-2-es csopikat is lehessen mán kihagyni mert nekem meg az 1/A fexik
Nem is játszol már Drága
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Viccek-bármi jöhet robogo Viccek 4748 10-05-2015 17:13
Vampire-The Masquerade MiKoR Fantasy, szerepjátékok 125 07-01-2008 07:20
Miért??? attila1988 Általános beszélgetés Hódítós témákban 83 10-01-2007 18:06
Miért életképes ezután is az elf? Kutyuleee Általános beszélgetés Hódítós témákban 38 08-21-2007 23:23
tanácsot kérünk a topklántól a legyözésükre. Half Általános beszélgetés Hódítós témákban 78 02-16-2006 22:59


All times are GMT +1. The time now is 18:34.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu