Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 02-26-2017, 09:37
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default országok összekapcsolása

Hello!

A problémám az, hogy nem terveztem meg okosan az országok összekapcsolását, hanem csak úgy éppen, ahogy jöttek az orik, toltam egybe. Nem gondoltam 20 éves fejjel, hogy majd lesz olyna, amikor nem lesz elég időm a játékra, és az országok 80%-a szabadságon fog pihenni.

Ezért azt a lehetőséget szeretném körbejárni, hogy az összekapcsolási sorrenden hogyan tudok variálni, hogy a mostani élethelyzetemhez jobban passzoljon?
Sponsored Links
  #2  
Old 02-26-2017, 13:05
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dave View Post
Hello!

A problémám az, hogy nem terveztem meg okosan az országok összekapcsolását, hanem csak úgy éppen, ahogy jöttek az orik, toltam egybe. Nem gondoltam 20 éves fejjel, hogy majd lesz olyna, amikor nem lesz elég időm a játékra, és az országok 80%-a szabadságon fog pihenni.

Ezért azt a lehetőséget szeretném körbejárni, hogy az összekapcsolási sorrenden hogyan tudok variálni, hogy a mostani élethelyzetemhez jobban passzoljon?
Anarchista csoportról beszélünk, ott 2 lehetőséged is van az országok sorrendjének megváltoztatására:

1. Ha egy évnél régebben lett összekapcsolva, akkor le tudod egy gombnyomással választani az összekapcsoló oldalon, majd a megfelelő sorrendben összekapcsolni őket.

2. Ha egy éven belüli az összekapcsolás, akkor az országátadást tudod használni, annyi csavarral, hogy nem másnak, hanem saját magadnak adod át az országot. Az összekapcsolás ekkor is bomlik.

Anarchista csoporton kívüli ország esetén nincsen lehetőség a sorrend megváltoztatására.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 02-26-2017, 17:22
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Anarchista csoportról beszélünk, ott 2 lehetőséged is van az országok sorrendjének megváltoztatására:

1. Ha egy évnél régebben lett összekapcsolva, akkor le tudod egy gombnyomással választani az összekapcsoló oldalon, majd a megfelelő sorrendben összekapcsolni őket.

2. Ha egy éven belüli az összekapcsolás, akkor az országátadást tudod használni, annyi csavarral, hogy nem másnak, hanem saját magadnak adod át az országot. Az összekapcsolás ekkor is bomlik.

Anarchista csoporton kívüli ország esetén nincsen lehetőség a sorrend megváltoztatására.
Oke. A fo orszagom anarchista csoportos.
Azt is at tudom adni naganak???
  #4  
Old 02-26-2017, 18:52
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dave View Post
Oke. A fo orszagom anarchista csoportos.
Azt is at tudom adni naganak???
Igen. A példa SMS-t ír, de természetesen saját magad esetében más tagságváltási módot is használhatsz.
__________________
Hódító * Queosia
  #5  
Old 02-27-2017, 14:25
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Igen. A példa SMS-t ír, de természetesen saját magad esetében más tagságváltási módot is használhatsz.
ezekről hol lehet előre olvasni?
szabin van az érintett ország, csupán a tájékozódás kedvéért nem szakítanám meg a szabadságot..
  #6  
Old 02-27-2017, 14:58
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dave View Post
ezekről hol lehet előre olvasni?
szabin van az érintett ország, csupán a tájékozódás kedvéért nem szakítanám meg a szabadságot..
Az összekapcsoló oldal írja le részletesen ennek a menetét. Ezt bármelyik másik (anarchista csoportban lévő) országodból eléred.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Országok összekapcsolása, szabálytalan országok törlése Ati Fontos bejelentések 0 12-10-2013 21:39
Országok összekapcsolása Takanohana Segítség 3 04-26-2010 18:10
országok összekapcsolása Kirhal Segítség 6 09-07-2008 19:43
Országok összekapcsolása Synkel Általános beszélgetés Hódítós témákban 24 02-20-2008 14:13
országok összekapcsolása J.Ati Segítség 9 08-16-2007 11:59


All times are GMT +1. The time now is 23:04.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu