Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 03-06-2019, 14:54
Szabi Szabi is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2019
Posts: 2
Activity: 0%
Longevity: 27%
Default mobilapp

Sziasztok. nemigazan tudom hova tegyem ezt a posztot igy itt lesz amig Ati ki nem torli
Olvastam errol az approl es meg a fooldalon is megy a beharangozasa/ reklamozasa, a gond csak az hogy nem mukodik. Amig 1 orszagom volt tokeletesen futott, de miota tobb van(termeszetesen szabalyosan osszekapcsolva) hibat jelez es leall. Eleinte ugy kezdte , hogy a fo orszagom infoit kuldte akkor is ha nem azal jelentkeztem be(mivel probalgattam a bejelentkezeseket mertugyebar nem kozolt infot a 2. orszagomrol, igy bejelentkeztem azzal is.... Na itt kezdodtek a gondok, eloszor mint mondtam a fo orszagom infoit kuldte, aztan elkezdett hibat jelezni es vegul leallt. Letoroltem ujratettem, felkerult egy masik android rendszerre is. semmi.
Lehet ezzel valamit kezdeni tisztelt fejlesztok? nekem nagyon tetszett az otlet, hogy ilyen is van, en sokat jatszom mobilrol. Koszonom hogy elolvastatok ezt a zagyvaszt
ui: bocsi az ekezetert , de az nincsen
Sponsored Links
  #2  
Old 03-09-2019, 15:31
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Szabi View Post
Eleinte ugy kezdte , hogy a fo orszagom infoit kuldte akkor is ha nem azal jelentkeztem be
A kapcsolt országok összes adatát látod az értesítőben, amiket a Beállítások menüben megadtál. Ha második országodtól nem kapsz semmit, akkor ellenőrizd, hogy a Beállítások menüben a Értesítők -> Mobilértesítő résznél be van-e kapcsolva, amit kapni szeretnél.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 03-10-2019, 12:45
Szabi Szabi is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2019
Posts: 2
Activity: 0%
Longevity: 27%
Default mobilapp

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A kapcsolt országok összes adatát látod az értesítőben, amiket a Beállítások menüben megadtál. Ha második országodtól nem kapsz semmit, akkor ellenőrizd, hogy a Beállítások menüben a Értesítők -> Mobilértesítő résznél be van-e kapcsolva, amit kapni szeretnél.
Be van kapcsolva minden, ahogy eddig is bevolt. Ertesites tovabbra sincsen , es bejelentkezeskor lefagy az app.
  #4  
Old 03-12-2019, 13:53
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Szabi View Post
Be van kapcsolva minden, ahogy eddig is bevolt. Ertesites tovabbra sincsen , es bejelentkezeskor lefagy az app.
Győződj meg róla, hogy az új országod, amit most vettél fel, nem tartalmaz semmi speciális karaktert. Más tippem nincsen. 2.2-es androidtól egészen 6.0-ig tesztelve volt, és folyamatosan használom mindenféle probléma nélkül.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 19:56.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu