Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Szoktál segíteni a kezdőknek?
Amit tudok, arra magamtól jöttem rá, tegyen így más is. 1 2.86%
A szövitagoknak szoktam, egyébként nem. 0 0%
A szövitagoknak szoktam, egyébként ritkán. 2 5.71%
Ha valaki valamit rosszul csinál, nem megyek el mellette. 2 5.71%
Ha úgy adódik, szívesen segítek a kezdőknek. 29 82.86%
Keresem a lehetőséget, akár a jó cserkész. 1 2.86%
Voters: 35. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 08-05-2007, 23:14
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by fefe013 View Post

Így van, de a kezdőknek is akarniuk kell.....
Gondolom ismeritek a ezt a viccet
legutobb amikor segiteni akartam valakinek (W-ben) megsértödött rajta és az egész szövijük elkezdett probálkozni nálam, elég csúnyán levertem a srácot, mert nem akarta elfogadni a vereségét. végül a másik háromnak segitettem több napon keresztül elég sok mindenben, és egész faszányos orikat csináltak. legutobb amikor láttam őket
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 08-05-2007, 23:47
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 9%
Longevity: 99%
Default

Én szívesen segítek.
Pár napja G-ben egy olyan szinten üres orival találkoztam, amit alig védett pár száz egység, de 100.000-nél is nagyobb volt az értéke. Volt benne 3.8 milliárd, nem hagyhattam ki
Lett 3 foszti (2.8 milliárd) és 4 föld
Amúgy ha nem muszáj és nem kell potyaföld, nem bántom 5-ösön a majdnem üreseket...
Reply With Quote
  #13  
Old 08-06-2007, 00:06
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Én szívesen segítek.
Pár napja G-ben egy olyan szinten üres orival találkoztam, amit alig védett pár száz egység, de 100.000-nél is nagyobb volt az értéke. Volt benne 3.8 milliárd, nem hagyhattam ki
Lett 3 foszti (2.8 milliárd) és 4 föld
Amúgy ha nem muszáj és nem kell potyaföld, nem bántom 5-ösön a majdnem üreseket...
Ne adj ki magadrol infot.....
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #14  
Old 08-06-2007, 06:21
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Hát...Én egyszer segítettem egy új játékosnak,csináltunk egy önellátó orit(fegyvereket lopta,meg a nyersit).Mondtam neki hogy keresenn jó szöviket akik tanítják, mert nekem van szövim, és nem tudom bevenni.Eltelt egy kis idő, mi addig mentünk felfele.Látom megy mint őrült felfele, gömbözöm,és ahogy számltam egy 8 órás etető orija volt, íj/lovas felállásban, de egy csomó,toli alig volt, vari csak annyi hogy fajivarit fel tudta rakni.Pénze volt mint a dög .Hát szép szövit találhatott...Szép orija volt.
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
  #15  
Old 08-06-2007, 08:59
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Ha véletlenül beleakadok egy olyan országba, akinek a gazdája még nálam is kezdőbb, akkor szívesen segítek neki. Nekem még nem volt olyan tapasztalatom, hogy rossz néven vették volna.
__________________
Pain is temporary, Glory is forever.

csokis-keksz (#410152)
tiramisu (#394553)
Reply With Quote
  #16  
Old 08-06-2007, 08:59
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

mostnában nagyon rámjött a segíthetnék, mert szeretném végre azt mondani, hogy na ő a tanítványom
eddig igazán egy embert tanítgattam nulláról, de az hihetetlen volt...mondom most ezt csináld most azt, aztán, ha tudod önállósítod magad stb, de míg nem maxoltál ne fedezz. másnap látom, hogy 220 heki, mondom ok
szóval segítek, de legnagyobb problémáim eddig azok voltak, hogy azt csináltak, amit akartak, merthogy jajj már mi lehet
Reply With Quote
  #17  
Old 08-06-2007, 09:14
Sci Sci is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 38
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Én szívesen segítek.
Pár napja G-ben egy olyan szinten üres orival találkoztam, amit alig védett pár száz egység, de 100.000-nél is nagyobb volt az értéke. Volt benne 3.8 milliárd, nem hagyhattam ki
Lett 3 foszti (2.8 milliárd) és 4 föld
Amúgy ha nem muszáj és nem kell potyaföld, nem bántom 5-ösön a majdnem üreseket...

jaj hogy én mindig ilyen balszereencsés vagyok.. sose vki akinél lenne annyi pénz amiér érdemes lenne megtámadni

a kezdőknek szoktam segiteni elvégre minél több ember éli tul és ajánlja másnak annál jobb lesz a sorszámom
__________________
aláirás...
Reply With Quote
  #18  
Old 08-06-2007, 09:16
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
mostnában nagyon rámjött a segíthetnék, mert szeretném végre azt mondani, hogy na ő a tanítványom
eddig igazán egy embert tanítgattam nulláról, de az hihetetlen volt...mondom most ezt csináld most azt, aztán, ha tudod önállósítod magad stb, de míg nem maxoltál ne fedezz. másnap látom, hogy 220 heki, mondom ok
szóval segítek, de legnagyobb problémáim eddig azok voltak, hogy azt csináltak, amit akartak, merthogy jajj már mi lehet
Én is jártam így...akkor megmondtam hogy nem segítek mert nem azt csinálod amit mondok.Utána mondta hogy jó akkor azt csinálom.Ezek után ha azt mondtan neki hogy bontsd le a bányáidat, azt is csinálta
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
  #19  
Old 08-06-2007, 11:48
Cly Cly is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 10
Activity: 0%
Longevity: 91%
Post

Nekem is volt már néhány tanítványom az évek során... de az tényleg nagyon jó érzés, amikor egyszercsak visszaköszön, és látom, hogy olyan orija van, hogy ihaly. És örülök, hogy megérte a fáradságot.
De csak úgy minden nélkül nem szoktam segíteni. Néha félévente évente egyszer írok, egy általam támadott embernek, amikor már megesik rajta a szívem. Tudjátok, amikor már gyalulom egy hete, és ő meg kitartóan ott marad... Ilyenkor is azzal kezdem, hogyha akar akkor lehet a tanítványom, és elmondom a feltételeket. Mert ugye nem csinálhat mindent össze-vissza. Szóval nagyjábol így. A gyenge országokat csak akkor támadom meg, amikor nagy vagyonuk van. De ha nincs semmilye, akkor ritka, hogy csak úgy kitámadok, néha moráljavítás miatt.
Csak azt nem értem, hogy mikor már 25* szétbarmolták az országát, akkor miért nem kér segítséget? Még nem találkoztam olyannal, hogy valaki a kezdők közül azt mondta volna, hogy figyi, ezt nem értem, légyszi segíts. Pedig már játszom pár éve. (Ezt nem nagyképüségnek szánom, csak arra akarok utalni, hogy lehetőség az van rá már egy ideje. )
Reply With Quote
  #20  
Old 08-06-2007, 12:00
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Cly View Post
Nekem is volt már néhány tanítványom az évek során... de az tényleg nagyon jó érzés, amikor egyszercsak visszaköszön, és látom, hogy olyan orija van, hogy ihaly. És örülök, hogy megérte a fáradságot.
De csak úgy minden nélkül nem szoktam segíteni. Néha félévente évente egyszer írok, egy általam támadott embernek, amikor már megesik rajta a szívem. Tudjátok, amikor már gyalulom egy hete, és ő meg kitartóan ott marad... Ilyenkor is azzal kezdem, hogyha akar akkor lehet a tanítványom, és elmondom a feltételeket. Mert ugye nem csinálhat mindent össze-vissza. Szóval nagyjábol így. A gyenge országokat csak akkor támadom meg, amikor nagy vagyonuk van. De ha nincs semmilye, akkor ritka, hogy csak úgy kitámadok, néha moráljavítás miatt.
Csak azt nem értem, hogy mikor már 25* szétbarmolták az országát, akkor miért nem kér segítséget? Még nem találkoztam olyannal, hogy valaki a kezdők közül azt mondta volna, hogy figyi, ezt nem értem, légyszi segíts. Pedig már játszom pár éve. (Ezt nem nagyképüségnek szánom, csak arra akarok utalni, hogy lehetőség az van rá már egy ideje. )
Ém még mielőtt nem tudtam a fórumról, ifjú padawan koromban akkor aki megtámadott azt megkérdeztem hogy segít-e nekem egy kicsikét.Ezzel
elértem azt hogy már mindenből egész jó voltam 6-7 benyelt ütés után.
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Segítség munkahelyről játszóknak joyfulpoison Elvetett javaslatok 21 04-16-2007 17:33
szövetségesi segítség Magnum Segítség 33 01-22-2007 18:58
Segítség új 1/A játékosoknak bpeet Segítség 6 11-24-2006 15:18
Segítség Nola Segítség 27 08-10-2006 18:14
Gyors segítség. Mland Segítség 2 06-25-2006 11:21


All times are GMT +1. The time now is 05:26.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu