Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #9231  
Old 10-14-2010, 16:52
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by taszi View Post
ez az egész egy nagy marhaság!!!tudtátok nagyon jól hogy harc lesz mégsem csináltatok az égvilágon semmit!nem készültetek kontrákra semmit nem változtattatok az országokon!!már anno amikor csak én egyedül voltam ott és támadtam a 2!!!! oritokat akkor sem volt semmi ellenakció!pedig a lehetőség adott,de persze jóval egyszerűbb itt meg persze skypon kavarni a szart és hülyeségeket terjesztgetni a Bigről
amikor pedig valós harci helyzet van akkor szabi és szk.
szerintem ez nem rólunk ad szegénységi bizonyítványt
Ne mondj olyat, ami nem igaz, nem a telepen árulod a kacatjaidat Semmit sem tudsz a klánunkról, és ha átgondolnád amit leírtát, rájönnél mekkora ökörség .. Jó lenne, ha elfelejtenéd még azt a szót is, hogy pannon. Viktorra meg egy rossz szavad sem lehet, ő ahova eljutott nem tápolt ütésekből csinálta. lehet ha olyan háttérbe mész fel mint ő, még mindig ott csücsülnél 400k értéken ...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #9232  
Old 10-14-2010, 17:03
D vagy Á?:P's Avatar
D vagy Á?:P D vagy Á?:P is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2009
Location: Bp
Posts: 47
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Quote:
Originally Posted by taszi View Post
ez az egész egy nagy marhaság!!!tudtátok nagyon jól hogy harc lesz mégsem csináltatok az égvilágon semmit!nem készültetek kontrákra semmit nem változtattatok az országokon!!már anno amikor csak én egyedül voltam ott és támadtam a 2!!!! oritokat akkor sem volt semmi ellenakció!pedig a lehetőség adott,de persze jóval egyszerűbb itt meg persze skypon kavarni a szart és hülyeségeket terjesztgetni a Bigről
amikor pedig valós harci helyzet van akkor szabi és szk.
szerintem ez nem rólunk ad szegénységi bizonyítványt

Ugy látom nem igazán értetted amit leirtam,nem vádoltam senkit,ezt honnan szedted? csak az igazságot irtam le.Az igaz,hogy jack nem csinált semmit ezt elkurta,de öszintén te mit épitettél volna még át belöle ugy,hogy a kavics is nálatok van,ha mindent átépit a többi orinak is vége...,ez volt a max amit kihozhattunk belöle,mondom neked könnyü dolgod volt, a nagyobb klántársaid sértetlenül tudnak termelni,támogatni téged nekünk viszont minden oriban számitani kell a támadásra.Szkra nem menekült senki,max szabira mentünk el hirtelen,de irtam is h. ez a terv része,ha figyelmesen elolvastad volna amit irtam nem irtál volna butaságot,rolatok meg semmilyen szegénységi bizonyitványt nem irtam söt az ütéshez is gratuláltam ez szintén buta dolog volt leirnod.De mondom ne irjatok le minket,leállunk harcolni ha oda kerülünk és esélyünk is lesz.
Reply With Quote
  #9233  
Old 10-14-2010, 17:03
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 4%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by tisztelet63 View Post
ő ahova eljutott nem tápolt ütésekből csinálta. lehet ha olyan háttérbe mész fel mint ő, még mindig ott csücsülnél 400k értéken ...
Mit jelent a tápolt ütés?
Ez így elég nagy hülyeségnek hangzik
Reply With Quote
  #9234  
Old 10-14-2010, 17:04
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by tisztelet63 View Post
Ne mondj olyat, ami nem igaz, nem a telepen árulod a kacatjaidat Semmit sem tudsz a klánunkról, és ha átgondolnád amit leírtát, rájönnél mekkora ökörség .. Jó lenne, ha elfelejtenéd még azt a szót is, hogy pannon. Viktorra meg egy rossz szavad sem lehet, ő ahova eljutott nem tápolt ütésekből csinálta. lehet ha olyan háttérbe mész fel mint ő, még mindig ott csücsülnél 400k értéken ...
mit is írtam ami nem igaz??
hogy jön ide Viktor??
nem is tudtam hogy pannonos
annyit tudok a klánotokról,hogy soha semmi ellenakciót nem láttam még tőletek,és ennyi nekem bőven elég.a háborút itt nagyszerűen vívjátok,csak amikor nem itt kell akkor van kaki
a 400k-s értékről pedig annyit hogy én teljesen önerőből értem fel odáig úgy hogy közben együtt haladtunk a klánommal!mindenki fent volt,és ezt az én vezérségem alatt értük el akkoriban alig néhány ország volt felettünk nem olyan volt a pontlista mint manapság.nem mellékes az sem hogy lett volna miből feljebb menni,de nem kívánta a klánérdek hogy magasabb értékre kerüljünk.
__________________
Killer Land re (#353982)
Killer Land0 (#364507)
Killer Land1 (#384284)
Killer Land2 (#513419)

Last edited by Killer; 10-14-2010 at 17:17..
Reply With Quote
  #9235  
Old 10-14-2010, 17:11
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 4%
Longevity: 93%
Default

Egyébként én is megkaptam a irigykedőktől, hogy jáájjj te tápolva vagy, háát úgy könnyűűű.
Ezen felül nem is kell teljesíteni semmit, elég ha belépünk a klánba, és másnap 20k hekin van az ember
Reply With Quote
  #9236  
Old 10-14-2010, 17:29
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by D vagy Á?:P View Post
Ugy látom nem igazán értetted amit leirtam,nem vádoltam senkit,ezt honnan szedted? csak az igazságot irtam le.Az igaz,hogy jack nem csinált semmit ezt elkurta,de öszintén te mit épitettél volna még át belöle ugy,hogy a kavics is nálatok van,ha mindent átépit a többi orinak is vége...,ez volt a max amit kihozhattunk belöle,mondom neked könnyü dolgod volt, a nagyobb klántársaid sértetlenül tudnak termelni,támogatni téged nekünk viszont minden oriban számitani kell a támadásra.Szkra nem menekült senki,max szabira mentünk el hirtelen,de irtam is h. ez a terv része,ha figyelmesen elolvastad volna amit irtam nem irtál volna butaságot,rolatok meg semmilyen szegénységi bizonyitványt nem irtam söt az ütéshez is gratuláltam ez szintén buta dolog volt leirnod.De mondom ne irjatok le minket,leállunk harcolni ha oda kerülünk és esélyünk is lesz.
mondjuk Jack országa az igencsak prímán volt kiépítve!mint írtam is nem kicsit ki kellett gyúrni magam az ütéshez.
szk-ra nem ment senki???érdekes én kicsit nagyobb létszámra emlékszem
az hogy valóban készültetek szabira az látszik is,mert egyik országotok sincs az egekbe fokozódva.a kavics az ha jól tévedek nálatok volt először
nem írtam hogy bárkit is vádoltál volna.így hirtelen ennyi
__________________
Killer Land re (#353982)
Killer Land0 (#364507)
Killer Land1 (#384284)
Killer Land2 (#513419)
Reply With Quote
  #9237  
Old 10-14-2010, 17:39
D vagy Á?:P's Avatar
D vagy Á?:P D vagy Á?:P is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2009
Location: Bp
Posts: 47
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Quote:
Originally Posted by taszi View Post
mondjuk Jack országa az igencsak prímán volt kiépítve!mint írtam is nem kicsit ki kellett gyúrni magam az ütéshez.
szk-ra nem ment senki???érdekes én kicsit nagyobb létszámra emlékszem
az hogy valóban készültetek szabira az látszik is,mert egyik országotok sincs az egekbe fokozódva.a kavics az ha jól tévedek nálatok volt először
nem írtam hogy bárkit is vádoltál volna.így hirtelen ennyi
Igen azt tudtuk,hogy kikell gyurnod magad,ha még jack mellett lenne 1-2 ori máris jobb helyzetbe vagyunk,igy sajnos csak végignéztük volna ahogy mindegyik alatta levö oritok végigüti,Serg még beletudna szolni a harcokba de sajnos külföldön van ,igy rá nem számithattunk. Persze a helyetekben én ugyanezt csináltam volna jo terv volt,a csapodás elötti akcio is jo volt és nem is számitottunk rá.A létszám meg visszaáll ahogy jövünk,legalábbis remélem
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to D vagy Á?:P For This Useful Post:
  #9238  
Old 10-14-2010, 17:45
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by D vagy Á?:P View Post
Igen azt tudtuk,hogy kikell gyurnod magad,ha még jack mellett lenne 1-2 ori máris jobb helyzetbe vagyunk,igy sajnos csak végignéztük volna ahogy mindegyik alatta levö oritok végigüti,Serg még beletudna szolni a harcokba de sajnos külföldön van ,igy rá nem számithattunk. Persze a helyetekben én ugyanezt csináltam volna jo terv volt,a csapodás elötti akcio is jo volt és nem is számitottunk rá.A létszám meg visszaáll ahogy jövünk,legalábbis remélem
tetszetős hsz sokkal jobban szeretem mint a sárdobálást
az amúgy érdekelne nagyon,hogy a csapódás előtti akció meghíúsított valamit??
akár privibe is jöhetne.arra már nem mernék megesküdni melyikünk fejében körvonalazódott ez a rendkívül sumák gondolat,de nekem nagy reményeim voltak benne
__________________
Killer Land re (#353982)
Killer Land0 (#364507)
Killer Land1 (#384284)
Killer Land2 (#513419)
Reply With Quote
  #9239  
Old 10-14-2010, 17:58
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by taszi View Post
szegény védetlen Jack
alig 81% barakk és 100ra húzott morál kellett hozzá meg persze csontra kitámadás
se torony se kocsma,szerintem inkább én voltam védetlen de mindegy
most már erősen idejétmúlt infók ezért nyugodtan ideírom,Fegya még csak priviben kapta meg
Nekem meg megvolt a magam éplistája, kintlévője (gyönyörű látvány volt ).

Quote:
Originally Posted by tisztelet63 View Post
Viktorra meg egy rossz szavad sem lehet, ő ahova eljutott nem tápolt ütésekből csinálta. lehet ha olyan háttérbe mész fel mint ő, még mindig ott csücsülnél 400k értéken ...
Milyen az a háttér? Tessék, hallgatom.

Egyébként a tápolt ütésről... amikor legutóbb találkoztam vele, akkor éppen egy valag lóval indult el nagyobb országot csinálni magából, tőlünk. Majd azt mondta pihen kicsit szk-n, majd amikor megkerestem, mert kellett volna a pékek elleni harcban, azt mondta, hogy megy a pannonba... Igaz, nem tápolt, mert nem mindent mi termeltünk meg... Minden relatív persze. Lehet, hogy rosszul is emlékszem.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #9240  
Old 10-14-2010, 18:12
D vagy Á?:P's Avatar
D vagy Á?:P D vagy Á?:P is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2009
Location: Bp
Posts: 47
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Milyen az a háttér? Tessék, hallgatom.

Egyébként a tápolt ütésről... amikor legutóbb találkoztam vele, akkor éppen egy valag lóval indult el nagyobb országot csinálni magából, tőlünk. Majd azt mondta pihen kicsit szk-n, majd amikor megkerestem, mert kellett volna a pékek elleni harcban, azt mondta, hogy megy a pannonba... Igaz, nem tápolt, mert nem mindent mi termeltünk meg... Minden relatív persze. Lehet, hogy rosszul is emlékszem.[/quote]

Tudtam h. irni fogsz ez után a beirás után,lehet veszek egy lottot holnap
Amit egyedül elvertem tartalékot azt én honapokig gyüjtögettem,éjszakáztam figyeltem stb. Az hogy a többiek beleszartak az egészbe arrol nem tehetek többek között ezért se mentem vissza,vagy 2-3 honapig janival 2en voltunk abbol is elegem lett,és azt ne mond hogy csak a pénzt vittem el mert szerintem elég sokat tettem a dragonért amig ott voltam,különben nem kerestél volna meg már azota is miota átigazoltam.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 12 (0 members and 12 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 14:15.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu