Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 08-01-2006, 06:24
lll
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default Tiltások, Anarchba helyezés

Hello!

Elöször is a tegnapi tiltás áradat és Anarchba helyezés a végén csinálom ezt a topicot!

Azt szeretném kérni mindenkitől de inkább csak Atitól, hogy írja ide le, hogy pontosan hogy is van ez a rendszer:
pl.:
- a Szabályos játék védelme indokkal át tett játékosokat úgy összefoglalva mi lehet benne ebben az indokban

Ezeket azért szeretném ha ide leírnánk, mert úgy látszik, hogy még a tapasztalt régi játékosok sincsenek teljesen tisztában, hogy mit szabad és mit nem szabad! teszem fel azt hogy ugye Súgóban le van írva minden, de hogy ugyebár valószínű a legtöbb ember nem csalni akar csak véletlenül jut el olyan szintre ahol már anarchba kell tenni és, ha ezt elolvassa majd akkor már nem fog arra a szintre legközelebb eljutni!

Mivel nem engem raktak át Anarchba meg tiltást sem kaptam ezért Supportra nem írhatok így, de itt megkérdezném:

ANARCHISTA CSOPORTBA ÁTHELYEZÉS::

Szecsa (#241567)

Indoklás: Játékon kívüli szövetség

Admin (#0) [3/G] , 2006-07-31 21:46:03
--------------------------------------------------------------------------
ANARCHISTA CSOPORTBA ÁTHELYEZÉS::

Szilícium-völgy (#291314)

Indoklás: Játékon kívüli szövetség

Admin (#0) [2/B] , 2006-07-31 21:46:02

És én ugyan nem tudom, de maga a tiltásnál is ott van hogy Reni a 2/B csoportban volt az Anarcba helyezés elött, Szecsa pedig a 3/G-ben
És most kérdem én: Ők ketten egymással tuti nem JKSZ-tek mert ugye más csoportban voltak, akkor elvileg ha 1 orit át tesznek JKSZ miatt akkor nem 2 ori kellene átrakni? persze ugyanabból a csoportból, mert tuti hogy 1-dül nem JKSZ-t ők ketten egymással meg nem tudtak!

Még annyit, hogy Szecsa még lehet, hogy JKSZ-ne ha olyan lenne a helyzet, de információm azt mondják, hogy ő már 2 hete szabin volt és ugye szabin levő ori sem tud nagyon JKSZ-ni! Reni pedig senkinek sem tudna ártani, legalábbis úgy nem, de mondjuk a pasik szemeit szépen kikaparná bármelyiknek, de a játékban sose csalt tudomásom szerint szóval Reni áthelyezésén nagyott néztem!

Most nem tiltást szeretnék kapni itt a külső fórumon, hanem egy normális választ ha ráérsz majd Ati, mert ezt a témát nem hiszem el, hogy csak én kérdezném meg tuti nagyon sokan megkérdeznék, csak nem akarják mert tudják, hogy Tiltást kapnának érte!

Választ elöre is köszönöm: Boszi

Mások véleményét is szívesen várom ehhez!
Sponsored Links
  #2  
Old 08-01-2006, 06:52
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Csak egy kis élménybeszámoló(megtörtént eset), ha pl. a delikvens zölben közli, némi piszkálás után, hogy nekije vannak itt barátai, akik őt meg fogják ám védeni, és elküldi az MNTlistáját ennek nyomatékosítására, majd érdekes dolgok kezdenek az országoddal történni és te csak a zöldet tudod jelenteni, mert mondjuk fogalmad sincs, hogy kik azok, akik folyamatosan lenntartják a készültségedet, vagy mérgezik a tolvajaidat, miközben rengetnek és különböző időjárási anomáliákkal bombáznak, akkor barátunk egyedül repül a csoportból JKSZ miatt anarchba.Vagyis az egy csoportból egy ország repül dolog nem olyan elképzelhetetlen.
A többihez nem tudok hozzászólni...
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
  #3  
Old 08-01-2006, 07:00
lll
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Cassandra
Csak egy kis élménybeszámoló(megtörtént eset), ha pl. a delikvens zölben közli, némi piszkálás után, hogy nekije vannak itt barátai, akik őt meg fogják ám védeni, és elküldi az MNTlistáját ennek nyomatékosítására, majd érdekes dolgok kezdenek az országoddal történni és te csak a zöldet tudod jelenteni, mert mondjuk fogalmad sincs, hogy kik azok, akik folyamatosan lenntartják a készültségedet, vagy mérgezik a tolvajaidat, miközben rengetnek és különböző időjárási anomáliákkal bombáznak, akkor barátunk egyedül repül a csoportból JKSZ miatt anarchba.Vagyis az egy csoportból egy ország repül dolog nem olyan elképzelhetetlen.
A többihez nem tudok hozzászólni...
aham okés ezt jól elmondtad
akkor végülis arra van magyarázat, ha mondjuk tényleg szó szerint kijelenti zöldben egy ori hogy őt megfogják védeni és ezt elküldi akkor tényleg csak ő megy át anarchba
nah de majd remélem miután ébredeznek az emberkék akkor hozzászólnak ehhez a topichoz főleg akikben már felmerült ez az egész
  #4  
Old 08-01-2006, 07:14
Colony Colony is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 297
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by lagen
aham okés ezt jól elmondtad
akkor végülis arra van magyarázat, ha mondjuk tényleg szó szerint kijelenti zöldben egy ori hogy őt megfogják védeni és ezt elküldi akkor tényleg csak ő megy át anarchba
nah de majd remélem miután ébredeznek az emberkék akkor hozzászólnak ehhez a topichoz főleg akikben már felmerült ez az egész
Én se értem igazán, hogy játékon kivüli szövetségnél gyakran egy embert látok áthelyezve. Ahogy Cassandra említette, hogy ártózzák mások is, arra azért van rálátása a supportnak?! Még ha Ő nem is tudja kik azok!
Szerintem a legtöbb esetben játékon kivüli szövetség SZERVEZÉSéről lehet szó, csak már nem használják ezt a forma szöveget?
  #5  
Old 08-01-2006, 07:56
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Az athelyezesem jogos volt
Az EN attetelemet zarjuk le pls
  #6  
Old 08-01-2006, 07:58
lll
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Szecsa
Az athelyezesem jogos volt
Az EN attetelemet zarjuk le pls
aham
és mit csináltál? mert kiváncsi lennék rá
  #7  
Old 08-01-2006, 08:15
Horváth Ferenc's Avatar
Horváth Ferenc Horváth Ferenc is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 27
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Üdv!

Már említve volt több helyen is ha jól tudom:
Elég csak magát a szándékát bizonyítania a JKSZnek a sértett orinak maga ellen és függetlenül attól hogy megtörtént -e a dolog, az illető gyanusított ori (egyszál magában) repül.

De nem ezért szólok bele, csak nekem is van egy történetem, ami talán másoknak is (pozitív) tanulságul szolgál:

Nagyon szép kis orim volt anno a 2/B -ben, igaz mihez képest, a 3 ból szanaszét verve menekültem, a volt szövijeim jól előrerohanva de megbeszéltük hogy megvárnak. Nem volt mit tenni, kényszer MF -ség, kényszer Elf faj, csak szépen csendben felfelé kúszogatva a pontlistán hogy utolérjem a többieket. Egyik nap igen érdekes üzenet fogadott, népem nagyon elfáradt a költözködésben de végül új hazát találtak stb stb hát nem nagyon értettem miről is van szó, előtte még nem volt "szerencsém" ilyesmit olvasni.
hosszú percek alatt leesett a dolog, jött a szívroham (meg a ződek hogy mennyibe kóstál az orim )
NORMÁLIS hangvitelű, tárgyilagos levél a supportnak, hogy írják meg pontosan hogy miért, legközelebb ne kövessem el ugyanazt a hibát és mellette töredelmesen bevalottam hogy igen, egyszer piacon csaltam egy havernak de annyi stiklim volt csak az egész csopiban (akkor már tudtam a büntetőpontok létezéséről és hogy azért nem repülhetek ha nem csinálok mást), de se egy gömböt nem csináltam, sem semmi mást ami miatt repülhettem volna.
Másnap jött a válasz, hogy téves áthelyezés volt, valaki wapról huncutkodott. Az orim úgy ahogy volt vissza lett téve a rendes normál csopijába, amolyan kárpótlásul gondolom a szabad helyeim fullra tömve.

Szóval érdemes T+2 napig a supportnál próbálkozni, kultúrált hangnemben, utána fognak neked járni ha szépen kéred. Ha te simliskedtél megmondják, ha mégsem visszatesznek, ilyen egyszerű.
  #8  
Old 08-01-2006, 08:20
lll
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Horváth Ferenc
Üdv!

Már említve volt több helyen is ha jól tudom:
Elég csak magát a szándékát bizonyítania a JKSZnek a sértett orinak maga ellen és függetlenül attól hogy megtörtént -e a dolog, az illető gyanusított ori (egyszál magában) repül.

De nem ezért szólok bele, csak nekem is van egy történetem, ami talán másoknak is (pozitív) tanulságul szolgál:

Nagyon szép kis orim volt anno a 2/B -ben, igaz mihez képest, a 3 ból szanaszét verve menekültem, a volt szövijeim jól előrerohanva de megbeszéltük hogy megvárnak. Nem volt mit tenni, kényszer MF -ség, kényszer Elf faj, csak szépen csendben felfelé kúszogatva a pontlistán hogy utolérjem a többieket. Egyik nap igen érdekes üzenet fogadott, népem nagyon elfáradt a költözködésben de végül új hazát találtak stb stb hát nem nagyon értettem miről is van szó, előtte még nem volt "szerencsém" ilyesmit olvasni.
hosszú percek alatt leesett a dolog, jött a szívroham (meg a ződek hogy mennyibe kóstál az orim )
NORMÁLIS hangvitelű, tárgyilagos levél a supportnak, hogy írják meg pontosan hogy miért, legközelebb ne kövessem el ugyanazt a hibát és mellette töredelmesen bevalottam hogy igen, egyszer piacon csaltam egy havernak de annyi stiklim volt csak az egész csopiban (akkor már tudtam a büntetőpontok létezéséről és hogy azért nem repülhetek ha nem csinálok mást), de se egy gömböt nem csináltam, sem semmi mást ami miatt repülhettem volna.
Másnap jött a válasz, hogy téves áthelyezés volt, valaki wapról huncutkodott. Az orim úgy ahogy volt vissza lett téve a rendes normál csopijába, amolyan kárpótlásul gondolom a szabad helyeim fullra tömve.

Szóval érdemes T+2 napig a supportnál próbálkozni, kultúrált hangnemben, utána fognak neked járni ha szépen kéred. Ha te simliskedtél megmondják, ha mégsem visszatesznek, ilyen egyszerű.
aham ez egy tényleg tanúlságos üzi volt köszi mindenki nevében is
én meg úgy tudtam ha egyszer át tesznek anarchba akkor azt már nem lehet vissza rakni ugyanolan oriban csak esetleg 200 hekin nah mind1
  #9  
Old 08-01-2006, 08:35
Horváth Ferenc's Avatar
Horváth Ferenc Horváth Ferenc is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 27
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by lagen
aham ez egy tényleg tanúlságos üzi volt köszi mindenki nevében is
én meg úgy tudtam ha egyszer át tesznek anarchba akkor azt már nem lehet vissza rakni ugyanolan oriban csak esetleg 200 hekin nah mind1
Ha jogosan pakolnak át akkor igen, 200HA és 5-ös csopi; Ez a zéró-start

Ha jogtalanul pakolnak át akkor miért büntetnének ilyen kényszerekkel?

De ha jól tudom nagyon jól le van valamelyik FAQ ban hogy mi ennek a felülvizsgálati kérelemnek (vagy minek) a pontos menete. Ha az ember úgy érzi tényleg nem tett rosszat egy próbát megér, tényleg foglalkoznak vele és tényleg elismerik ha tévedés történt vagy bármi más. Ha meg nem, akkor legalább megtudod hogy mit ne csinálj legközelebb.
  #10  
Old 08-01-2006, 08:37
lll
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Horváth Ferenc
Ha jogosan pakolnak át akkor igen, 200HA és 5-ös csopi; Ez a zéró-start

Ha jogtalanul pakolnak át akkor miért büntetnének ilyen kényszerekkel?

De ha jól tudom nagyon jól le van valamelyik FAQ ban hogy mi ennek a felülvizsgálati kérelemnek (vagy minek) a pontos menete. Ha az ember úgy érzi tényleg nem tett rosszat egy próbát megér, tényleg foglalkoznak vele és tényleg elismerik ha tévedés történt vagy bármi más. Ha meg nem, akkor legalább megtudod hogy mit ne csinálj legközelebb.
aham értem
mondjuk én a súgót sose olvastam el teljesen mert uncsi sokat olvasni mikor magadtól is rájöhetsz a dolgokra
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 21:48.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu