Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 01-23-2008, 20:17
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by vinnyo View Post
Lehet,hogy magyarul nem értek,pedig szakmám? Háromszor elolvastam.
Ez olyan mint a tata a kupiban.Akkor azt jelenti,hogy már túl vagyok rajta?
nyilván...
Sponsored Links
  #22  
Old 01-23-2008, 20:28
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by vinnyo View Post
Lehet,hogy magyarul nem értek,pedig szakmám? Háromszor elolvastam.
Ez olyan mint a tata a kupiban.Akkor azt jelenti,hogy már túl vagyok rajta?
Ezt Neked kell tudni. Én nem tudom, hogy mi van odaírva, mert nem tudom, hogy melyik országról van szó.
__________________
Hódító * Queosia
  #23  
Old 01-24-2008, 09:22
vinnyo vinnyo is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Székelyudvarhely
Posts: 30
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ezt Neked kell tudni. Én nem tudom, hogy mi van odaírva, mert nem tudom, hogy melyik országról van szó.
A történet a következő:
Egy barát meggyőz,hogy ez egy nagyon jó stratégiajáték. Sokat hallottam róla,sőt egyszer már a regisztrációs oldalig el is jutottam. A függőség szövegrész meggyőz(ismerve magam),és inkább hanyagolom.De most "vállalom a kockázatot".Barátom tanítani akar,ezért az 5(x) csoportot ajánlja,mert ő is ott van. Regisztráció,és legnagyobb elkeseredésemre 5(y). Az x y jelen esetben nem valós csoportmegnevezés,hanem ismeretlen.És itt klappol a történet a témához.
Zéróstart,hátha átkerülök,ugyanaz.Talán még országtörléssel is próbálkoztam.És újra...Azóta már tudom,hogy ez nem megy.Akkor meg hiába olvastam el a súgót,mert nagyon sok az info egyszerre.Zöldfülü legyen a talpán az, ki ezt mind egyből megérti és megjegyzi.És a kérdés: Létezik,hogy a zéróstart miatt elestem az ingyenes v.i.p. kipróbálhatóságtól?!Erre vonatkozóan ugyanis nincs a súgóban utalás.Sokat gondolkoztam,és egészen bíztos,hogy nem estem át rajta,anélkül,hogy észrevettem volna.Ha az öt piacot nem is veszem észre,de a bonusz csak megjelent volna a segélyben. Márpedig rendszeres bonuszlátogató vagyok, sok kicsi sokra megy alapon.
Bocsi,ha egy kicsit hosszúra nyúlt,és ígérem nem fogom többé boncolgatni a témát,ha választ kapok a kérdéseimre. Hogyan ajánlja fel a rendszer a v.i.p. tagságot? Aktiválás előtti zéróstart miatt elúszhat a v.i.p.?
Azt meg ugye megérted Ati,hogy országom nevét nem szívesen írnám ide, mert más fórumokra is írdogálok.
  #24  
Old 01-24-2008, 09:46
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by vinnyo View Post
Hogyan ajánlja fel a rendszer a v.i.p. tagságot? Aktiválás előtti zéróstart miatt elúszhat a v.i.p.?
Van egy piros felirat az országadatok fölött:

"Országod jelenleg nem VIP ország. Kérünk, hogy VIP tagságod aktiválásával segítsd munkánkat. Kattints ide a részletekért."

E FÖLÖTT van egy ilyen felirat feketével:

"Unod, hogy hajnalban kell kelni a képzések miatt? Unod, hogy holtidő van a tekercsírásban? Hétvégén rengeteg időt vesztesz a szabadság miatt? Azon izgulsz, hogy hazaérsz-e időben feltenni a varázslatokat? Esetleg kevés a napi 3 piac? Akkor egy helytartóra van szükséged! Kattints ide, és igényeld most!"

Ez utóbbira (a felső, fekete, "Kattints ide, és igényeld most!" mondatot tartalmazóra) kell kattintanod a próbahelytartó igényléséhez.
__________________
Hódító * Queosia
  #25  
Old 01-24-2008, 09:51
vinnyo vinnyo is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Székelyudvarhely
Posts: 30
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Hát igen...Az emberi hülyeség tényleg határtalan.Én csak a pirosat kattintgattam,és három hónapja nézem a sok feliratot. Miért nincs ilyen fejfalbaverős ikon???
Köszönöm a türelmet. Van mit
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 10:51.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu