Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Váltanál-e Vodafoneról VIP-et, ha 336 kör helyett csak 246 kör VIP tagság járna?
Igen, így is váltanék. 37 36.27%
Nem, így már nem érdekelne. 26 25.49%
Nem vagyok érintett a kérdésben (máshogy váltok VIP tagságot, vagy nem érdekel a VIP tagság). 39 38.24%
Voters: 102. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 11-22-2007, 22:11
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Ugyan ebbe a témába nem akartam írni, mert a másikban már leírtam, hogy bár régebben gondot okozott a dolog, viszont átálltam pannonra, de anno akartam is indítani egy rábeszélésfélét hogy ha kicsit drágább is, de szervezd meg a vodás vipet. Goldy mondta hogy hagyjam inkább, mert annyian nyaggatnak ezzel, hogy már tele a hócipőd vele, és lehet megütsz ha én is előállok
Horland elfoglalt 74 hektárt Synkeltől... DDDDD
Viccet félretéve. A vodafonnak a rengeteg előnye mellett annál is több hátránya van. Tényleg van, ami tök jó náluk, csak éppen az ott 'elvesztett' lóvét (bevételkiesést) máshol pótolják... Sok olyan húzásuk van, ami nem tetszik. Ezáltal számomra is a legkevésbé preferált társaság. Én sem vagyok érintett igazán a kérdésben, túl sok a platinakártyám, hogy aláverjenek a Tmobile percdíjainak.
A kérdés inkább úgy hangzik szerintem, hogy lesz-e a hódnak akkora bevétele abból, hogy X ember elkezd vip-elni, aki eddig nem tette, hogy megérje kialakítani a vodás rendszert is.

Egyébként meg még mindig nem értem sajnos a dolgokat.
Visszaolvastam, és olyasmit véltem felfedezni, hogy évente 2000 ft a 'veszteség' egy vodásnak, ha bejön ez a vodavip dolog a csökkentett vip körökkel.
De ennek ellenére használná. (lehet, hogy hülye vagyok,) de nem értem. 2000 Ft-ból halál-lazán fenntart bárki egy másik telefont... tehát ha azt a 2000 ft-ot ilyen könnyen 'kidobja valaki az ablakon', akkor ennyi erővel vehetne egy domino kártyát, vagy hogy hívják a feltöltőset, és vipeljen arról. egyszerűen nem értem, hogy miért jobb többet fizetni ugyanazért (illetve hát ugyanannyi pénzért kevesebb cuccot kapni), mint fenntartani egy másik sim kártyát.
Aláírom. Kényelmetlen simkártyákat cserélgetni, dominot feltölteni, stb.. de szerintem az is kényelmetlen, hogy egy telefontársaság lehúz lóvéval, csak hogy játszhass. Sőt. Az inkább megalázás... (a telefontársaság részéről!)
Elnézést a hozzászólásért. de én ezt így gondolom.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 11-23-2007, 00:28
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
egyszerűen nem értem, hogy miért jobb többet fizetni ugyanazért (illetve hát ugyanannyi pénzért kevesebb cuccot kapni)
évi 2k huf "bukás" nekem még mindig megéri, h ne kelljen semmit sem kezdenem más szolgáltatókkal.. ne kelljen a telefonomat függetleníteni.. ne kelljen sim-et cserélgetni..
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)

Reply With Quote
  #23  
Old 11-23-2007, 07:10
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Deni View Post
évi 2k huf "bukás" nekem még mindig megéri, h ne kelljen semmit sem kezdenem más szolgáltatókkal.. ne kelljen a telefonomat függetleníteni.. ne kelljen sim-et cserélgetni..
Értem. Ez esetben elnézést kell kérnem. Bocsi!
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #24  
Old 11-23-2007, 07:24
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Értem. Ez esetben elnézést kell kérnem. Bocsi!
Tudod, a kényelem nagy úr
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)

Reply With Quote
  #25  
Old 11-23-2007, 09:56
Gazsy's Avatar
Gazsy Gazsy is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Pécs
Posts: 196
Activity: 0%
Longevity: 95%
Question

Egy dolgot sajnálatosnak tartok a kérdés feltevésben: hiányzik egy választási lehetőség:

mégpedig: a ritkán használnám, amikor tudom megoldom másként...

való igaz ezzel a kérdéssel nehezen lehetne számolni, ha a bevétel/kiadást számolom... de talán mégis helye lenne: mert vannak olyanok (pl: én) aki vodás és néha napján használná a vodás vipet, de alapban megoldaná másként a vipelést...

bár talán ugy lehetne konkretizálni: évi 4-8 vip sms-t küldenék...ez kb fedné a valóságot nálam...ugyebár 26 sms egy év (hogy kiszámoltam 52 elosztottam 2vel) nem tudom van-e értelme annak, amit irtam, de ezek közül a válaszok közül sajna nem tudok megfelelőt választani...

Szeretném, ha lenne vodás vip még igy is, de nem erről fizetném a legtöbbjét.
Reply With Quote
  #26  
Old 11-23-2007, 10:05
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Gazsy View Post
Egy dolgot sajnálatosnak tartok a kérdés feltevésben: hiányzik egy választási lehetőség:

mégpedig: a ritkán használnám, amikor tudom megoldom másként...

való igaz ezzel a kérdéssel nehezen lehetne számolni, ha a bevétel/kiadást számolom... de talán mégis helye lenne: mert vannak olyanok (pl: én) aki vodás és néha napján használná a vodás vipet, de alapban megoldaná másként a vipelést...

bár talán ugy lehetne konkretizálni: évi 4-8 vip sms-t küldenék...ez kb fedné a valóságot nálam...ugyebár 26 sms egy év (hogy kiszámoltam 52 elosztottam 2vel) nem tudom van-e értelme annak, amit irtam, de ezek közül a válaszok közül sajna nem tudok megfelelőt választani...

Szeretném, ha lenne vodás vip még igy is, de nem erről fizetném a legtöbbjét.
Itt valóban kihagytam, hogy ilyenkor mit kellene bejelölni. Az első kérdésnél azt írtam, hogy ha több verziót is használsz, akkor azt jelöld, amelyik a legjellemzőbb. Most is lehet ezt venni alapul, a Te esetedben ez alapján én inkább az "így már nem használnám" opcióra szavaznék, és remélném, hogy azért a többiek csak átbillentik...

Nyilván persze nem csak ez alapján a szavazás alapján fog eldőlni, hogy lesz-e ilyen lehetőség, de egy áétalános kép azért mindenképp kell előre arról, hogy mire lehet majd számítani.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #27  
Old 11-24-2007, 21:25
Stev's Avatar
Stev Stev is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Budapest
Posts: 468
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Én használnám. Még így is. Évi 2k huf az manapság aprópénz. Többet eliszom egy hétvégén ha nekiállok.
__________________
"Alkoholista az aki annyit iszik mint mi, csak ellenszenves"

http://stevzland.myminicity.com/ind
Reply With Quote
  #28  
Old 11-25-2007, 14:29
Chris75 Chris75 is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Budapest
Posts: 3
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Nekem is megér 2K huf a kényelem miatt és nem kell minden egyébb macerával foglalkozni
Reply With Quote
  #29  
Old 11-25-2007, 15:24
Gazsy's Avatar
Gazsy Gazsy is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Pécs
Posts: 196
Activity: 0%
Longevity: 95%
Unhappy

Quote:
Originally Posted by Stev View Post
Évi 2k huf az manapság aprópénz. Többet eliszom egy hétvégén ha nekiállok.
Hm.. 2k huf tényleg nem sok, abban az esetben ha el kell költeni. de ha meg kell dolgozni érte...

és ne feledjük 1 orinál 2k. 2-4 orinál az már 4k. az sem sok.
csak ugyebár lényegében ez a pénz a vodának menne...mert a készítők ugyanannyit látnának belőle, mint a T-mobil és Pannon -2, -4 k /év sms-ből.

és nem zavarna 2k annyira, ha annak menne aki dógzik érte... de sajna itt nem arról van szó
Reply With Quote
  #30  
Old 11-25-2007, 16:46
belas belas is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Tatabánya
Posts: 701
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A Dipihirdetések igy fognak kinézni anarchban: Vipet vennék korrekt áron! Pannon.Westel 1.5mrd Vodásnak 1mrd)))
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Igényfelmérés: SMS fogadás Vodafone irányból - 1. kérdés Ati Általános beszélgetés Hódítós témákban 164 02-03-2008 13:27


All times are GMT +1. The time now is 21:09.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu