Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 09-28-2008, 20:33
KPeti999 KPeti999 is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 182
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default Katmorál

Egy gyors kérdés:
Ha valaki kitámad akkor a katmorál a kitámadáskor vagy az ütéskor számít?
Sponsored Links
  #2  
Old 09-28-2008, 20:49
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by KPeti999 View Post
Egy gyors kérdés:
Ha valaki kitámad akkor a katmorál a kitámadáskor vagy az ütéskor számít?
Uteskor szamit.
__________________
Remedy
  #3  
Old 09-28-2008, 20:56
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Ez amúgy nincs benne a súgóba, mert én most nem találtam, és ha nincs miért nincs, ha van hol van? (ezt csak kiváncsiságbol)
  #4  
Old 09-28-2008, 21:00
KPeti999 KPeti999 is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 182
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

... akkor nyertem egy fogadást. Köszi a választ
  #5  
Old 09-28-2008, 21:42
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Mint írta Remy, ütéskor. A súgós témára reagálnék: Sokkal több minden nincs benne a súgóban, mint amennyi benne van. Ha minden benne lenne, akkor ez nem hódítós játék lenne, hanem "ki tartja be jobban az utasításokat" játék. Először. Másodszor pedig ha minden benne lenne, akkor megszűnne a játék létezni, mivel szerintem 1 ember se lenne, aki elolvasná a 2000 oldalas súgót, ezért senki se regisztrálna, mert elborzadna tőle. Így is hatalmas a súgó rész, és ahhoz még hozzá lehet venni a kézikönyvet, és még ahhoz hozzá a külső fórum rengeteg, játékkal kapcsoaltos topicját... Lehet, hogy a 2000 oldal is alábecsült érték.
A súgó egy alap. Arra az alapra építsd rá a tapasztalataidat, majd teljesíts jól a csoportok 70%-ában. Akkor lesz fogalmad a játékról. Azután menj bele a finomságokba, mint pl az, hogy a körváltáson belül mi mikor zajlik le, meg ilyesmik, és akkor onnantól lesz igazán élvezetes a játék.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
  #6  
Old 09-28-2008, 22:04
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

csak érdekelt benne-e van, mert nem rémlett.. én mikor regeltem elolvastam a súgót.. de az már egész rég volt
  #7  
Old 09-28-2008, 22:05
KPeti999 KPeti999 is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 182
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Mint írta Remy, ütéskor. A súgós témára reagálnék: Sokkal több minden nincs benne a súgóban, mint amennyi benne van. Ha minden benne lenne, akkor ez nem hódítós játék lenne, hanem "ki tartja be jobban az utasításokat" játék. Először. Másodszor pedig ha minden benne lenne, akkor megszűnne a játék létezni, mivel szerintem 1 ember se lenne, aki elolvasná a 2000 oldalas súgót, ezért senki se regisztrálna, mert elborzadna tőle. Így is hatalmas a súgó rész, és ahhoz még hozzá lehet venni a kézikönyvet, és még ahhoz hozzá a külső fórum rengeteg, játékkal kapcsoaltos topicját... Lehet, hogy a 2000 oldal is alábecsült érték.
A súgó egy alap. Arra az alapra építsd rá a tapasztalataidat, majd teljesíts jól a csoportok 70%-ában. Akkor lesz fogalmad a játékról. Azután menj bele a finomságokba, mint pl az, hogy a körváltáson belül mi mikor zajlik le, meg ilyesmik, és akkor onnantól lesz igazán élvezetes a játék.
Ebben van valami
Viszont a sok hasznos infó sajna elveszik a hsz-ek tízezreiben, ezért vetődnek fel gyakran ugyanazok a kérdések.
De én is egyet értek azzal amit írsz: ha minden kis stratégia és kiskapu le lenne írva, télleg nem lenne sok értelme a játéknak.
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Védőerő kiszámítása. Mland Segítség 151 04-30-2007 23:53
szerintem az anarchban igy kene rendezni a nezeteltereseit mindenkinek:) jack herrer Fontos események 27 10-19-2006 06:11
Államszervezetek lehetősége Woodstock Elvetett javaslatok 74 03-04-2006 15:55


All times are GMT +1. The time now is 09:46.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu