Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 01-23-2007, 17:36
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Freddye View Post
Igen ezt ertem.. de az alatalad emlitett dolog is... megerosodik, es visszaut....

nem ne legyen bekes a hod, mert nem errol szol.... egyebkent meg rengeteg modja van annak, hogy egy ilyen meszarlast, hogyan lehet megprobalni kivedeni....
amit meg emlitettem.. ha bocsanatot ker, akkor en abba szoktam hagyni....

az meg hogy torol? hááát ez is hozzaalas kerdese.. mert pl. azert is kaptak mar kegyelmet, mert kitarto volt... es ezt is kell figyelni... csak sajna sokan olyanok, hogy nah most kielem magam.. nem ez korantsem errol szol... hanem mondjuk inkabb tisztelet kivivasrol...
Ha így fogalmaztál volna elsőre egy szót nem szólok, de te közölted, hogy bosszúból hajlamos vagy valakit addig ütni amig mozog, na az nem normális.

Quote:
Originally Posted by richardka View Post
Tehát szerinted az a jo ha végig belekötök a csoportban az orikban majd sirok hogy elveszik a kedvem???

Lopkodnak mondjuk 1 hétig folyamatosan, majd megerösödsz akkor adsz neki 2 mészárt és elvan intézve???
Kivácsi lennék egy fél elfnél szerinted elég??
Vagy mondjuk 4 mészárt adsz neki

a második az nagyon sok vitt fog szülni, hogy hol a határ.
Hol írtam én ilyet?
Még sose sírtam, hogy jaj elveszik a kedvem, ha belém kötöttek, visszavágtam, de tudni kell hol a határ. Bosszúból soha nem rugdaltam senkit a csoport aljára. És ezután se fogok. Lopnak? Akkor megyek fosztani, lopnak tovább, akkor megyek esetleg mészárolni. Folytatja? Akkor így járt, folytatom én is, de látni fogja az okát és nem fogok átkerülni, mondván szegényt bántottam. Ugyanez vissza is igaz, beütötték a tolimat, akkor számítson az ellen arra, hogy ha megtehetem akkor nem sok tekercse marad.

Ha valaki kötözködik viselje a következményeit, de van egy határ, amig ez elfogadható és ezt a határt a nagytöbbség szerintem képes felismerni.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Sponsored Links
  #32  
Old 01-23-2007, 17:36
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nem gondoltam hogy ennyire elvakult mindenki Attól hogy ez be lett vezetve LEHET HÁBORÚZNI normális keretek között és ez a "változtatás" ezt a normális határon belüli háborúzást szolgálja .....
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
  #33  
Old 01-23-2007, 17:39
Non Omnis Moriar Non Omnis Moriar is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest
Posts: 210
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Hmmm... Sati View Post
a rendszer akkor engegyen meg pl szövi esetébe 3 napot szövi MF esetébe max 1 napot mf mf ellen 1 napot...
és ha ezt belessz hozva akkor senki sem fog anarba kerülni.

Kössz
Ez olyan mint egy kocsmai verekedést menetekre osztva box ringben lejátszani.
  #34  
Old 01-23-2007, 17:39
Freddye Freddye is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 9
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Túlzásokba ne essünk. Első lépés a diplomácia. Ha odáig se jutott el valaki, hogy szóljon a másiknak, hogy hé, állj már le, akkor értelemszerűen nem lesz kitéve az, aki támadja.
Errol nekem csak az a velemenyem, hogy ebbol meg naon nagy anyazasok lesznek....


es kimondom kerek perec... sztem ez az ujitas nem azert van hogy ne rontsuk el a masik jatekat.. hanem mert egyre kevesebb a user....
en ugyan nem latok bele, de sztem ilyesmi lehet a hatterben.....


es hogy oszinte legyek.... nem tudom, hogy valakinek a jatekat miert rontja el vki azzal, hogy szetveri, mint atom... en pl. megerosodnek, es lehet beprobalnam megegyszer.. mert ugye errol szol a jatwek... ez kihivas....

ezzel szemben sztem inkabb a multira kellene egy picit jobban rafekudni......


mert amik most uralkodnak piac teren.. hmmm .. az katasztrofa.. ezen kellene elgondolkodni, hogy ezt hogyan lehet kiszurni... mert ezzel sokkal jobban el lehet cseszni egy jatekot, mint hogy most 2-3 ori torol....
  #35  
Old 01-23-2007, 17:41
Non Omnis Moriar Non Omnis Moriar is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest
Posts: 210
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Nem gondoltam hogy ennyire elvakult mindenki Attól hogy ez be lett vezetve LEHET HÁBORÚZNI normális keretek között és ez a "változtatás" ezt a normális határon belüli háborúzást szolgálja .....
Jó, ezt aláírom... legyen meghúzva konkrét határ, hogy ne ex has és arc döntsön, vagy hogy ki milyen hangosan tud sírni.
  #36  
Old 01-23-2007, 17:41
Freddye Freddye is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 9
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cassandra View Post

Ha így fogalmaztál volna elsőre egy szót nem szólok, de te közölted, hogy bosszúból hajlamos vagy valakit addig ütni amig mozog, na az nem normális.



Hol írtam én ilyet?
Még sose sírtam, hogy jaj elveszik a kedvem, ha belém kötöttek, visszavágtam, de tudni kell hol a határ. Bosszúból soha nem rugdaltam senkit a csoport aljára. És ezután se fogok. Lopnak? Akkor megyek fosztani, lopnak tovább, akkor megyek esetleg mészárolni. Folytatja? Akkor így járt, folytatom én is, de látni fogja az okát és nem fogok átkerülni, mondván szegényt bántottam. Ugyanez vissza is igaz, beütötték a tolimat, akkor számítson az ellen arra, hogy ha megtehetem akkor nem sok tekercse marad.

Ha valaki kötözködik viselje a következményeit, de van egy határ, amig ez elfogadható és ezt a határt a nagytöbbség szerintem képes felismerni.


ott volt ez is

Engem ugy tanitottak anno a "nagyok" mindenki ertse magara.... hogy ha vki alazattal, es tisztelettudoan bocsanatot ker, azt beken hagyjuk...
  #37  
Old 01-23-2007, 17:41
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Annyit írtok, hogy fizikai képtelenség elolvasni...

Ha nem történt szabálymódosítás, akkor ha lopnak, ártóznak, revansot veszel miért raknának ki?
S ezt olvasom 3 oldalon keresztül


Egy észrevétel, s több nem is lenne. Ha vki üzeneteivel kihívja maga ellen a sorsot, s nem akciózik, de annak fejében kap pár nem annyira haszonszerzésre irányuló ütést, akkor mi a helyzet?
  #38  
Old 01-23-2007, 17:42
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

hmmm... milyen aktív lett a topicom, aszem jól tettem fel a kérdést!
köszönöm Ati hogy foglalkozol vele, és a konkrét példákkal, majd én is végigolvasom az okulásomra, ha engedi az időm
  #39  
Old 01-23-2007, 17:44
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nah mondom a dolgot
Szal én hadis vagyok + az is voltam mindig (egyszer rábeszéltek varira, de az tiszavirág életű volt). A tolvajok ebből kifolyólag rájárnak az orimra, amiért elégtételt szoktam venni. mOst mi számít elégtételnek és mi törlésig verésnek?
Nem ugyanaz egy kezdő tolit ütni, aki már 3-4 mészár után sírva fakad, vagy egy többmilliárdos tapasztalt tolvajt. A 2közt a törlésig verés határai eléggé eltérőek. Pl ha utóbbi 0- bontja magát vagy nagyon leverem és egyetlen egysége sem marad, akkor is 10kör alatt olyan, mintha mi sem történt volna (csak a katonai morált kel visszahúznia és már lophat is megint)...csupán kicsit a bankszámlája csappan meg. A elsőnek említettel más a helyzet.
Ezt a dolgot rendbe kéne szedni, mert mint említettem az én politikám szerint 1lopásért 1mészár jár... ameddig le nem gyengül, az után meg viszem a többszörösét annak, amit Ő elvitt. Na most... teszem azt melózok és nem vagyok gépközelbe 8órát. Ő bejön a tolikkal 20x. Ez ugye 20mészárt eredményez. Ami ugye több napi munka... ő az 5.3 mészár után elsírja magát, én megyek az anarchba ő + röhög a markába. Így lessz?

Régen volt a románban egy Hektor nevű orim (sztem még mindig megvan) és abból sadeltam, ahogy Ati oriját ütik... nah az bizonyára szabálytalannak minősült... de attól még az alak lepusztította az össz épületet (teljes krónikából ítélve) és mégsem történt vele semmi. Jó az más és ezt csak egy példának írtam, hogy az tölésig verés volt.

Szal ezt a dolgot valahogy be kéne határolni. Mondjuk egy 7-8 körről való lopkodó idióta ellen másképp nem lehet, csak úgy ha valahogy mellé kerülök. És ennek érdekében meg fogok tenni mindent. Ha nekem ezért anarch jár, akkor a tolvajnak is! Miért nem lopott, amikor 2körre voltam, vagy miért nem jön Ő 2 lörre. Ez a dolog nagyon sántít.
Az hobbiból ártózókkal ugyan ez a helyzet.


Ezeket a dolgokat azért tisztázni kéne, hogy tudjam miként viszonyuljak a játékhoz a jövőben. Eddig még figyelmeztetésem se volt soha egyik orival sem, ezek után sem lessz... nemhogy anarch Inkább begubózok és csak fórum.
  #40  
Old 01-23-2007, 17:46
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Freddye View Post
ott volt ez is

Engem ugy tanitottak anno a "nagyok" mindenki ertse magara.... hogy ha vki alazattal, es tisztelettudoan bocsanatot ker, azt beken hagyjuk...
Vissza olvastam, igazad van, ott volt, sorry.

(Csak zárójelben jegyzem meg, hogy, én akkor se ütnék a csopi aljáig senkit, ha nem könyörög elötte, hogy ne tegyem.)
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14290 09-18-2022 16:13
Állásfoglalás: Hadisarc, törlésig ütés Ati Állásfoglalások 0 01-23-2007 15:38


All times are GMT +1. The time now is 00:51.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu