Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #101  
Old 01-27-2006, 20:15
Wanax's Avatar
Wanax Wanax is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Hungary, Budapest
Posts: 270
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

"Érdekesség képpen, egy átlagos dolgozó, ennyi idő alatt megkeres minimum 6.552.500 forintot :-D
Nekünk meg lett nagy orink, jah eladó ha kell :-D"

Mennyi??? DDDDD
__________________
Exhódítós

Reply With Quote
Sponsored Links
  #102  
Old 01-27-2006, 20:19
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kari
3./ A feltörekvő és a top-on lévő játékosok játéktudása nem tér el jelentősen, de a játék szabályai és keretrendszere olyan előnyt biztosít az elöl lévőknek, a feltörekvőkkel szemben, hogy ezt szinte lehetetlen leküzdeni.
Itt most arra gondolsz, hogy míg régen akár a top1 ország is lazán megtámadhatott egy top30%-ban sem levő 10 fős szövetséget, és tovább haladhatott felfele, mindenkitől távolodva, addig ezt ma már nem teheti meg, és nem tud továbbjutni, hanem kénytelen bevárni, hogy a mezőny utolérje?
Reply With Quote
  #103  
Old 01-27-2006, 20:21
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Xeper
Ha jól emlékszem, akkor neked kicsit gyorsabban sikerült elérned
Xepi összesen 6x restartoltam és annak hogy ezt el tudjam érni rengeteg előzményes is volt. (Jah Észak ne mrestart ori, számtalanszor lehetetlen helyzetbe került, vagy éppen vki szétverte ) Azonban valóban a végkifejlet már egyszerű volt, de annak a feltételeit megteremteni nah az volt nagyon kemény
Reply With Quote
  #104  
Old 01-27-2006, 20:21
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Ákos
Maradt a szellemi munka: minél megbízhatóbb scriptek írása.
Csak csendben kérdezem meg: ugye tudod, hogy ez szabályszegés?
Reply With Quote
  #105  
Old 01-27-2006, 20:25
Macal Macal is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Szolnok
Posts: 25
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Csak csendben kérdezem meg: ugye tudod, hogy ez szabályszegés?
Nehogy most menjen minden ori az Anarchba! A bűnök mindenhol elévülnek egy idő után. Idézeve az előttem szólót: csendben kérdem,: vagy mégsem?
Reply With Quote
  #106  
Old 01-27-2006, 20:26
Wanax's Avatar
Wanax Wanax is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Hungary, Budapest
Posts: 270
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Ati
Csak csendben kérdezem meg: ugye tudod, hogy ez szabályszegés?
Ati: mit kerdeztel??? Nem halljuk!!!
__________________
Exhódítós

Reply With Quote
  #107  
Old 01-27-2006, 20:28
Kari Kari is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 18
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Zoli!
Azt hiszem, hogy neked ez a játék nagyon fontos. Nagyon sokat tettél érte, hogy felkerült a top-ba. Ez így van rendjén.

Tételezzük fel, hogy jön pár /pl tíz/ srác, akiknek szintén nagyon fontos ez a játék. Rászánják azt az időt, energiát, éjjeleket, nappalokat, hónapokat, éveket, mindent ami csak kell.
Vajon terem-e nekik babér ? Teremhet-e?

Nem tudom a választ.

- - -
Nekem nem ennyire fontos a Hód. Én is rászántam pár órát, de messze nem annyit, amennyit te.

Attól tartok, hogy amíg nektek fontos ez a játék és odafigyeltek rá, addig a feltörekvőknek minden igyekezetük hiábavaló. Nem lesz esélyük.
Ezt nem tartom bajnak, vagy rossz dolognak, ezért nem hibáztatok senkit, a játékot sem tartom rossznak. Ez van.
Amint nem lesz fontos nektek, akkor jön majd el az ideje a feltörekvőknek. Sokan várják már ezt a pillanatot!

Ezzel a véleménnyel úgy tűnik nem vagyok egyedül. Szerited rosszul látom a dolgokat?
Reply With Quote
  #108  
Old 01-27-2006, 20:28
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Lightbulb

Quote:
Originally Posted by Macal
No, azt hiszem nem magyaráztam el jól. Nem sajnálom senkitől sem amit eddig elért. Viszont, szerintem igazságtalan, hogy voltak, akik könnyen szerezhettek személyiégeket, és most őket megint csak nem sújtja igazán a korlátozás. Nem akarok én első lenni, sem második, csak fordulni szeretnék. Nem célom keresztbetenni, nem írígykedem, keserű vagyok, hogy egy játékot olyan szinten kell kell, kötelező játszanom, ami úgymond nem az én "stílusom". Én szeretek békésen építgetni, nézni, hogyan fejlődik a birodalmam, nem értem mi kivetnivaló van benne? Éppen ezért kedveltem ezt a játékot, mert lehetőséget adott mindenkinek a saját stílusában játszani. Megvoltak a fajok, a speckóik, és azzal szépen fel lehetett jönni. Itt viszont rákényszerítenek arra, hogy harcoljak, amit nem szeretek, piacoljak, amihez nincs időm, hogy figyeljem a visszajövő cuccost, vagy hogy ne üssenek be a befolyó pénzért. Mostanában azt tapasztalom, hogy az agreszív, könyörtelen játékosok érvényesülnek, vagy azok, akik már a sok személyiségük miatt könnyen felülemelkedhetnek ezeken a problémákon. Azért játszottam ezt a játékot, mert kikapcsolt, örömérzetet adott, és ez már nincs meg. Miért?

MAcal, szerintem legyel elf, kereskedő és hamar megoldódnak a gondjaid. Tudsz felfedezni ha kell, és a pénzed is biztonségban tudhatod, ráadásul elég naponta 2-3x belépkedni
Reply With Quote
  #109  
Old 01-27-2006, 20:30
Ákos
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Csak csendben kérdezem meg: ugye tudod, hogy ez szabályszegés?
Tudom. Asszem most már talán a szabályban is benne van, de régebben nem szerepelt, vagy csak én nem találtam. A beléptető (nem VIP-eseknél) már eléggé megnehezíti a helyzetet. Fogalmazzunk úgy, hogy ellehetetleníti.
Nem kártékony célra használtam, hanem az egészségem megóvására: alvással eltöltött órák meghosszabbítására (ha már egyszer a fanatikus vérem nem engedte meg, hogy életképesebb orikat hozzak létre).
Reply With Quote
  #110  
Old 01-27-2006, 20:30
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Smile

Quote:
Originally Posted by Kari
Zoli!
Azt hiszem, hogy neked ez a játék nagyon fontos. Nagyon sokat tettél érte, hogy felkerült a top-ba. Ez így van rendjén.
Tételezzük fel, hogy jön pár /pl tíz/ srác, akiknek szintén nagyon fontos ez a játék. Rászánják azt az időt, energiát, éjjeleket, nappalokat, hónapokat, éveket, mindent ami csak kell.
Vajon terem-e nekik babér ? Teremhet-e?
Nem tudom a választ.
- - -
Nekem nem ennyire fontos a Hód. Én is rászántam pár órát, de messze nem annyit, amennyit te.
Attól tartok, hogy amíg nektek fontos ez a játék és odafigyeltek rá, addig a feltörekvőknek minden igyekezetük hiábavaló. Nem lesz esélyük.
Ezt nem tartom bajnak, vagy rossz dolognak, ezért nem hibáztatok senkit, a játékot sem tartom rossznak. Ez van.
Amint nem lesz fontos nektek, akkor jön majd el az ideje a feltörekvőknek. Sokan várják már ezt a pillanatot!
Ezzel a véleménnyel úgy tűnik nem vagyok egyedül. Szerited rosszul látom a dolgokat?

Kari, teljesen jól látod a dolgokat. Mivle a mi klánunk az ami tényleg rengeteget aktív, ez mellett mondhatom, hogy elég jó játékosokból áll és mostanra már tényleg minden gazdasági rész adott. Szval akik felfelé jönnek azoknak legalább ennyit kell játszaniuk és legalább ennyit letenni az asztalra
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Minden, ami ló... Cassandra Szabadidő, Sport 143 04-20-2009 17:20
Legjobb hadi.oszesitve minden szinten. BlackGhost Stratégia & Tippek 86 03-08-2008 10:43
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31
Minden, ami Anime! VLaC Filmek, sorozatok, TV 25 07-10-2007 01:21
Minden ami ember Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 8 08-31-2006 17:25


All times are GMT +1. The time now is 22:56.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu