Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #3191  
Old 11-08-2012, 12:57
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

ide lehet "szemetelni", engem érdekel a téma
Reply With Quote
Sponsored Links
  #3192  
Old 11-08-2012, 13:01
Fefe013's Avatar
Fefe013 Fefe013 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Nyíregyháza
Posts: 1,523
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
ide lehet "szemetelni", engem érdekel a téma
Szünet van, h így unatkozol?
__________________
A világnak több szerény zsenire van szüksége. Olyan kevesen maradtunk.

A Száműzött visszatér! (#708833)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Fefe013 For This Useful Post:
  #3193  
Old 11-08-2012, 15:39
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Végre, ezt is megéltük. Eddig csak ment a mellébeszélés a feloszlásról. Már aznap mondtam a többieknek, hogy a Gun bakizott. Lehetett látni. És eddig meg volt a nagy duma, hogy így tisztességesebb, nem szabadságon ülve elsőnek lenni... Haha.
Senki nem beszélt mellé, csak ehhez az egésznek senkinek semmi köze, nem akartuk nagy dobra verni, de most úgy döntöttem az sem baj, ha tudják mások is. (Még mielőtt azt hiszik, hogy elmenekültünk)

Viszont én is kérnék következetességet, mert hajlamosak vagytok arra, hogy Remy írásait összemossátok az enyémekkel. Pedig rengeteg dologban eltér a véleményünk.


Én vártam annyi taktikai érzéket az ellenfeleinktől, hogy ráébrednek: Hoppá! A Big Gun ahelyett, hogy egy olyan csatatéren vívná a háborút, ahol nagy hátrányban van (alulról érkező ellenfél, nagy passzivitás után érkező fenyegetés, sok inaktív tag), áthelyezte a csata helyét és idejét egy számára kedvezőbbre.

Bevállaltuk azt, hogy lefagyasztjuk az országainkat, és teljesen elölről kezdve a szintet, felmászunk egészen a legtetejére, miközben új, aktív tagokat építünk a csapatba és tanítjuk meg nekik a játék csínját-bínját.

Ehelyett az jön, hogy "szabira meg szk-ra menekültek, feloszlottak, legyőzték őket, trónfosztás volt".

Pedig még csak el sem kezdődött a háború.

Bele lehet menni a múltbéli katonai akciók elemzésébe, van pár, aminél fogalmam sincs miről beszélsz, de nincs értelme.

Méghozzá azért nincs, mert megfordultam már több klánban, általában a legnagyobbakban, együtt játszottam már a komolyabb játékosok 90%-ával, és 3-szor végigcsatáztam aljától a tetejéig 1/A-t, és az a meglátásom, hogy az 1/A egyéni csatázását tekintve nagyságrendekkel több tudással rendelkeznek a Big Gun tagjai, mint bármelyik másik klán. De ezt csak akkor lehet látni és érezni, ha benne van az ember.

Ezzel nem a többi klánt szeretném becsmérelni, de Zoli, Remy, Killer és Hege tényleg felérnek fejenként 3 játékossal legalább, és aki játszott velük, az tudja is, hogy ez így van.

Ismerjük egymást, mostmár évek óta személyesen, rendszeresen összejárunk és naponta akár órákat telefonálunk tervezgetve. Nem véletlen, hogy úgy sikerült átmennünk 1/A-n, mindenkivel összecsapva, hogy nem vesztettünk csatát (sosem jöttünk ki senki ellen mínusz hekivel).
A top15 klánból 5 szabizott el előlünk, 5-t vertünk ronggyá, 1 MNT-s, 1 mi vagyunk, 3 pedig még előttünk van.

És tényleg igyekeztünk mindenkivel összecsapni, akivel csak lehetett.
Az a tapasztalatom, hogy még anyagi javakban is kevesebbet költöttünk, mint az ellenfeleink.

Amiért a legfurcsább olvasnom a nagyszájú sorokat az az, hogy bennem még élénken él az, amikor a pékekkel klánnal is és egyénileg is teljesen szétvertük a Black Dragont. Pedig a pékek nem voltak egy ütős csapat.
Akkoriban a sárkányok állandó kp problémákkal küzdöttek, és az 1/A passzivitása is kellett túlélésükhöz.

Azóta nyilván átalakult a csapat, de jelenleg is azt látom, hogy amikor felléptünk, Vadász, ahelyett, hogy összecsapott volna a túlerővel szemben, hogy legalább lassítson minket, elmenekült.

A következő találkozáskor pedig 5-ször lett beverve, 1-t pattant, 1000 hekit veszített, miközben 3-szor fokozott hatalmasat az orijába.
Nem a vereség a baj, hanem a mikéntje. Olyan hibák lettek ott elkövetve, amit semmiképp nem várnék egy top1 klántól. Az 1/A középmezőnye sokkal ügyesebben csatázott.

Mégis jönnek a nagy "előbb mennek szk-ra" meg "big gun már nincs is" szövegek.

Aktív, lelkes, jó játékosokból álló klán vagytok, de ennek a harcnak - ti is tudjátok - hogy kevésbé esélyesként vágtok neki.

Ezért vártam volna több tiszteletet, vagy legalábbis kevesebb dumát és több cselekvést.
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Padlócsempe For This Useful Post:
  #3194  
Old 11-08-2012, 16:07
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

ezen jót derültem
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Merengő For This Useful Post:
  #3195  
Old 11-08-2012, 16:20
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Min derültél kiscsibe?
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Padlócsempe For This Useful Post:
  #3196  
Old 11-08-2012, 16:26
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Viszont én is kérnék következetességet, mert hajlamosak vagytok arra, hogy Remy írásait összemossátok az enyémekkel. Pedig rengeteg dologban eltér a véleményünk.


Én vártam annyi taktikai érzéket az ellenfeleinktől, hogy ráébrednek: Hoppá! A Big Gun ahelyett, hogy egy olyan csatatéren vívná a háborút, ahol nagy hátrányban van (alulról érkező ellenfél, nagy passzivitás után érkező fenyegetés, sok inaktív tag), áthelyezte a csata helyét és idejét egy számára kedvezőbbre.
Én is kérek ilyen következetességet, jó? Mert véletlenül a klántársaim, sőt, mindenki véleménye az én véleményem, ahogy látom. Legyél szíves előbb elolvasni, hogy én személy szerint miket írtam. Köszi.

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Ismerjük egymást, mostmár évek óta személyesen, rendszeresen összejárunk és naponta akár órákat telefonálunk tervezgetve. Nem véletlen, hogy úgy sikerült átmennünk 1/A-n, mindenkivel összecsapva, hogy nem vesztettünk csatát (sosem jöttünk ki senki ellen mínusz hekivel).
A top15 klánból 5 szabizott el előlünk, 5-t vertünk ronggyá, 1 MNT-s, 1 mi vagyunk, 3 pedig még előttünk van.
Hmmm, valszeg mi nem pozitívan állunk, és valszeg ez pont azt jelenti, hogy szarok vagyunk, és sose nyertünk semmit, így mi vagyunk az utolsók... Persze, tovább tartott, mert nem 300-400millió egységből gazdálkodtunk az elejétől fogva, hanem inkább 1-2-vel. (mielőtt jönne, hogy meg kellett termelni: nem a legelejére gondoltam.)

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Amiért a legfurcsább olvasnom a nagyszájú sorokat az az, hogy bennem még élénken él az, amikor a pékekkel klánnal is és egyénileg is teljesen szétvertük a Black Dragont. Pedig a pékek nem voltak egy ütős csapat.
Akkoriban a sárkányok állandó kp problémákkal küzdöttek, és az 1/A passzivitása is kellett túlélésükhöz.
Lehet, hogy te semmit nem tudsz erről, sőt, biztos vagyok benne, mivel azt mondtad, de abban a harcrészben, amikor végezetül kikaptunk, VALAKI BELÉPETT 2 ORSZÁGUNKHOZ kv előtt és berakta a tekercseket a raktárba. Egy elf és egy ork tekercsei kerültek be, és védekező és támadó seregünk is volt. Igaz így is védtük, de pattantunk is. Egyáltalán nem volt sem tiszta, sem fair harc. Főleg úgy, hogy amíg a klán menetelt felfelé, mnt-t kértek tőlünk, kaptak szóbelit, majd utána jött, hogy nem mehetünk feljebb xy pontértéknél, és hogy legyen az mnt rendes.

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Azóta nyilván átalakult a csapat, de jelenleg is azt látom, hogy amikor felléptünk, Vadász, ahelyett, hogy összecsapott volna a túlerővel szemben, hogy legalább lassítson minket, elmenekült.

A következő találkozáskor pedig 5-ször lett beverve, 1-t pattant, 1000 hekit veszített, miközben 3-szor fokozott hatalmasat az orijába.
Nem a vereség a baj, hanem a mikéntje. Olyan hibák lettek ott elkövetve, amit semmiképp nem várnék egy top1 klántól. Az 1/A középmezőnye sokkal ügyesebben csatázott.
Mindennek van oka, ahogy annak is, hogy ti meg elfokoztátok Killert előlünk. Én nem firtatom az okokat, te se tedd. Lehet, hogy először nem ért rá harcolni veletek? Hűha... Másodszorra meg elcseszte, hát ez van, szerinted nem szívjuk a vérét eleget miatta?


Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Aktív, lelkes, jó játékosokból álló klán vagytok, de ennek a harcnak - ti is tudjátok - hogy kevésbé esélyesként vágtok neki.

Ezért vártam volna több tiszteletet, vagy legalábbis kevesebb dumát és több cselekvést.
Gyertek, nyomjátok, csináljuk. Én várom. Nem érdekel a végkimenetel sem, csak a nagy szájakat örülnék ha végre mindkét oldal befogná, és végre a tettekkel mutatnánk meg, hogy mi van.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #3197  
Old 11-08-2012, 16:26
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Min derültél kiscsibe?
"Ezért vártam volna több tiszteletet, vagy legalábbis kevesebb dumát és több cselekvést."

Ahhoz hogy valaki tiszteljen, neked is tisztelned kell a másikat.
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Sami For This Useful Post:
  #3198  
Old 11-08-2012, 16:33
Surranohalal's Avatar
Surranohalal Surranohalal is offline
Member
 
Join Date: Oct 2012
Location: Up The Irons!
Posts: 222
Activity: 0%
Longevity: 62%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Lehet, hogy te semmit nem tudsz erről, sőt, biztos vagyok benne, mivel azt mondtad, de abban a harcrészben, amikor végezetül kikaptunk, VALAKI BELÉPETT 2 ORSZÁGUNKHOZ kv előtt és berakta a tekercseket a raktárba. Egy elf és egy ork tekercsei kerültek be, és védekező és támadó seregünk is volt. Igaz így is védtük, de pattantunk is. Egyáltalán nem volt sem tiszta, sem fair harc. Főleg úgy, hogy amíg a klán menetelt felfelé, mnt-t kértek tőlünk, kaptak szóbelit, majd utána jött, hogy nem mehetünk feljebb xy pontértéknél, és hogy legyen az mnt rendes.
nem értem minek osztja meg vki a jelszavát aztán meg sír ha vmi történik az orijával..
amúgy vityu hozzátok is egy tag úgy lépett be hogy minket nem támadtok - szavad láttuk mit ért
amúgy csempe meg szóbeli mnt-t simán szegett lejjebb... szóval

megérdemlitek hogy egymással beszéljetek
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Surranohalal For This Useful Post:
  #3199  
Old 11-08-2012, 16:38
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by Sami View Post
"Ezért vártam volna több tiszteletet, vagy legalábbis kevesebb dumát és több cselekvést."

Ahhoz hogy valaki tiszteljen, neked is tisztelned kell a másikat.
Fenntartom annak a jogát, hogy a történések hatására megváltoztassam a véleményem.

Igyekeztem kulturált hangnemben beszélni, Jocó pedig nem tette ugyanezt. Innentől természetesen én is így fogok reagálni, hogyha őróla van szó.
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
  #3200  
Old 11-08-2012, 16:42
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Surranohalal View Post
nem értem minek osztja meg vki a jelszavát aztán meg sír ha vmi történik az orijával..
amúgy vityu hozzátok is egy tag úgy lépett be hogy minket nem támadtok - szavad láttuk mit ért
amúgy csempe meg szóbeli mnt-t simán szegett lejjebb... szóval

megérdemlitek hogy egymással beszéljetek
Öööööö, egy dolgot mondtam: ameddig veletek van, nem támadunk titeket. Cö, nem hittem, hogy minden egyes üzenetemet el kell mentsem, ha egyesek hülyeséget állítanak.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 6 (0 members and 6 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ne OFF-oljunk máshol. Pool Chat 536 06-20-2010 14:06


All times are GMT +1. The time now is 13:32.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu