Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #2291  
Old 06-14-2011, 22:26
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
ritka az olyan aki szórakozni és félre is tud tenni
Ritka vagyok
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2292  
Old 06-14-2011, 22:33
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

A szórakozáshoz nem mindig kell pénz...
Engem sok olyan dolog szórakoztat, ami 1 ft-ba sem kerül...
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
  #2293  
Old 06-15-2011, 22:44
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Szeptemberben várható ítélet annak a mezőtúri fiatalembernek a büntetőügyében, aki két idős jótevőjét a vád szerint agyonverte, még a torkukat is elvágta - írja a Szoljon.hu.
A többszörösen büntetett előéletű K. Csaba egy idős mezőtúri házaspárnál többször alkalmi munkát vállalt, amely elvégzése után meg is kapta a pénzét. Később kért és kapott is kölcsönbe többször is több tízezer forintot, amit viszont soha nem tudott megadni.
Ásóval agyonverte őket, majd átvágta a torkukat
A bűncselekmény napján, 2009. június 15-én további haladékot akart kérni adósságának megfizetésére, ezért elment az idős házaspár házához de ott a tartozás megadására újabb határidőt már nem adtak neki. Szó szót követett, az idős úr kiutasította a házából K. Csabát.
A vádlott erre feldühödött, felkapott egy, az udvaron heverő ásónyelet, és nagy erővel ütlegelni kezdte mindkét sértettet. Főleg a fejüket, amely már önmagában is halálos bántalmazásnak minősült. Hogy „biztosra” menjen, egy nagy késsel szinte teljesen levágta a sértettek fejét, akik rövid időn belül meghaltak.
A tettes ezután értékek után kutatva felforgatta a házat. Ám a vádlottat idegesítette a sértettek kölyökkutyájának ugatása, ezért eltörte annak gerincét. A házban talált bort megitta, majd elvitte az idős pár mobiltelefonját is.
A tettest a történtek után tíz nappal a Peresi-holtág sűrű nádasában találták meg a rendőrök. Amikor felszólították, hogy sátrából jöjjön elő, menekülőre fogta, s a holtágba vetette magát. Ám nem jól választotta meg a menekülési irányt. A másik parton ugyanis a kecskeméti Kék Fény Motoros Klub szervezésében közel negyven aktív és nyugállományú rendőr és börtönőr horgászversenyének kellős közepébe úszott – olvasható a Szoljon.hu-n.


A Föld legnagyobb (nem méretben) állata az ember...
Reply With Quote
  #2294  
Old 06-16-2011, 10:03
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Két kajakoslány számára kiírtak egy szétlövést, hogy eldöntsék, melyikük indulhat a magyarországi vb-n, aztán kiderült, hogy a vesztesé a lehetőség. Agyrém a legeredményesebb magyar sportágban.

http://hajcsatok.blog.hu/2011/06/16/magukat_lovik_szet
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #2295  
Old 06-16-2011, 10:52
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Két kajakoslány számára kiírtak egy szétlövést, hogy eldöntsék, melyikük indulhat a magyarországi vb-n, aztán kiderült, hogy a vesztesé a lehetőség. Agyrém a legeredményesebb magyar sportágban.

http://hajcsatok.blog.hu/2011/06/16/magukat_lovik_szet
pár további infó: Aki itthon marad és ezzel lemarad az eb-ről és vb-ről a világ legjobb kajakozója. Legalább is annak tartják, míg aki menni fog (asszem Paksy Tímea) az meg egy edzőnek a csaja
Reply With Quote
  #2296  
Old 06-16-2011, 10:59
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
pár további infó: Aki itthon marad és ezzel lemarad az eb-ről és vb-ről a világ legjobb kajakozója. Legalább is annak tartják, míg aki menni fog (asszem Paksy Tímea) az meg egy edzőnek a csaja
Ezekrol nem tudok, de ettol meg nem marad le, hiszen mas szamokban indul.

Tortenetesen szerintem baromsag, hogy ha vki tobb szamban is a legjobbnak bizonyul itthon, miert ne indulhasson mindben, ha ereje van hozza.

(Mondjuk szamomra a legjobb kajakozo Kovacs Kati)

Sajnos nem minden jo versenyzo lesz jo szovetsegi kapitany, mint a mellekelt abra mutatja...
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #2297  
Old 06-16-2011, 12:54
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ezekrol nem tudok, de ettol meg nem marad le, hiszen mas szamokban indul.

Tortenetesen szerintem baromsag, hogy ha vki tobb szamban is a legjobbnak bizonyul itthon, miert ne indulhasson mindben, ha ereje van hozza.

(Mondjuk szamomra a legjobb kajakozo Kovacs Kati)

Sajnos nem minden jo versenyzo lesz jo szovetsegi kapitany, mint a mellekelt abra mutatja...
kivétel Mészöly "kurvauristenit" Kálmán
Reply With Quote
  #2298  
Old 06-16-2011, 13:41
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
pár további infó: Aki itthon marad és ezzel lemarad az eb-ről és vb-ről a világ legjobb kajakozója. Legalább is annak tartják, míg aki menni fog (asszem Paksy Tímea) az meg egy edzőnek a csaja
Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ezekrol nem tudok, de ettol meg nem marad le, hiszen mas szamokban indul.

Tortenetesen szerintem baromsag, hogy ha vki tobb szamban is a legjobbnak bizonyul itthon, miert ne indulhasson mindben, ha ereje van hozza.

(Mondjuk szamomra a legjobb kajakozo Kovacs Kati)

Sajnos nem minden jo versenyzo lesz jo szovetsegi kapitany, mint a mellekelt abra mutatja...
Személy szerint otthon vagyok a témában, mivel 10évig aktivan kajakoztam (tudom tudom nem látszik...). Faszságokról nem kell beszélni. Nagyon is jól döntött a Storcz. És amúgy nem a Paksy Timi csaja egy edzőnek, hanem a Kovács Kati pont...
De hogy miért döntött jól??? mert ugye ez a verseny olimpiai osztályozó is, nem csak sima VB. az 500m-es és 200m-es döntök között nincs nagy idő, és a 200 szokott korábban lenni. És ami a lényeges itt, az az hogy míg az 500m Olimpiai szám, addig a 200m már Sidney óta nem. Lehet hogy bírná Kozák Danusa (Danusa és nem Danuta!!! csak mindenhol rosszul van a médiában...), de érhető hogy nem akarja kockáztatni az olimpiai indulását egy jelentéktelenebb szám miatt a szövetségi kapitány.
Nem ez az első ilyen eset, csak a különbség az, hogy most a Csipes az edzője és a lányának egy jó bnője...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #2299  
Old 06-16-2011, 13:49
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

én nem tudom kinek van igaza ki látja jól a dolgokat.. de rossz olvasni, hogy ennek a barátnője annak a barátja ezzel jár azzal jár. ez nem összeférhetetlenség?
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Merengő For This Useful Post:
  #2300  
Old 06-16-2011, 13:51
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Személy szerint otthon vagyok a témában, mivel 10évig aktivan kajakoztam (tudom tudom nem látszik...). Faszságokról nem kell beszélni. Nagyon is jól döntött a Storcz. És amúgy nem a Paksy Timi csaja egy edzőnek, hanem a Kovács Kati pont...
De hogy miért döntött jól??? mert ugye ez a verseny olimpiai osztályozó is, nem csak sima VB. az 500m-es és 200m-es döntök között nincs nagy idő, és a 200 szokott korábban lenni. És ami a lényeges itt, az az hogy míg az 500m Olimpiai szám, addig a 200m már Sidney óta nem. Lehet hogy bírná Kozák Danusa (Danusa és nem Danuta!!! csak mindenhol rosszul van a médiában...), de érhető hogy nem akarja kockáztatni az olimpiai indulását egy jelentéktelenebb szám miatt a szövetségi kapitány.
Nem ez az első ilyen eset, csak a különbség az, hogy most a Csipes az edzője és a lányának egy jó bnője...
Ez egy masik velemeny. Ettol nem feltetlen erzem okosnak, hogy egy tiedtol eltero velemenyt "lefaszsagolj". Mint ahogy en sem teszem a Tiedre. Szerintem meg szarul dontott... (a nem tetszikekrol meg csak azert nem beszelek, mert nem erdekel...)


Ellenben akkor arra valaszolj, ha ezt igy elore tudta, minek kellett meg osztalyozot futtatni a ket lannyal?

Engem foleg ez zavar, es ez igenis baromsag, akarki latja, akar sakkozo akar pingpongozo akar komuves.
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 06-16-2011 at 13:55..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 6 (0 members and 6 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ne OFF-oljunk máshol. Pool Chat 536 06-20-2010 13:06


All times are GMT +1. The time now is 01:42.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu