Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #261  
Old 08-10-2006, 14:59
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Colony
Nem baj, hogy kétszer külted! Elsőre ugyse értettem! A másodiknál tisztult a kép, de még igy is zavaros!
Az ötletre inkább nem reagálok és nem véleményezem! Nem hiányzik nekem egy banned!!!
Nem értem miért lenne ez olyan vérlázító. Nekem pl. tetszene és igy előfordulhat ha nem is tul nagy eséllyel hogy valaki vissdzakapja a drágán kitett árút a törpék meg kaszálnának mint állat. Kérlek ird meg a problémádat oly módon hogy ne banned es hozzászólás legyen.
Sponsored Links
  #262  
Old 08-10-2006, 15:30
Colony Colony is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 297
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by karesz6
Nem értem miért lenne ez olyan vérlázító. Nekem pl. tetszene és igy előfordulhat ha nem is tul nagy eséllyel hogy valaki vissdzakapja a drágán kitett árút a törpék meg kaszálnának mint állat. Kérlek ird meg a problémádat oly módon hogy ne banned es hozzászólás legyen.
1. " mi lenne ha eggy olyan fajivarija lenne eggy törpnek ami kimutatja hogy tartanak e olyan árúk hazafelé amik a piacon nagyon drágák voltak"

Nekem már van ilyenem. Baloldal piac menüpont. Ott látom mi van kint, mi várható vissza és ha bizonytalan vagyok egy klikkelés és megnézhetem elfog veszni vagy sem!

2. "amiket nyilván vinne el a rablóbanda és ezeket a törpék támadhassák meg sereggel és nyilván ha egyszerre több ori támad rá eggy ijenre akkor csata stb."

És mégis honnan tudná egy másik ország, hogy nekem 2 kör múlva visszatérő árum van? Ráadásul a piacról visszatérés kb 1mp-es művelet a körváltás után

3. "azt a kiegészítést tenném még hozzá hogy mutassa ki hogy tart e az adott árú felé sereg de arró semmijen infót ne adjon hogy az a sereg mekkora"

Elöző válasz

Én is tudok ötleteket kreálni, hogy a kocsmák termeljenek sört! 1 kocsma körönkén 5 sört. És mint a lakossági morálnál lehessen osztogatni a katonáim között! Mondjuk ezt még egypáran támogatnák is

Tovább nem folytatom, mert a topic jó és ne tegyük tönkre!
Jobb lenne ennek az ötletnek a további boncolgatását befejezni és az értelmetlen ötletektől megkimélni a többieket!
  #263  
Old 08-10-2006, 15:58
[Qpe_] [Qpe_] is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 88
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Colony
1. " mi lenne ha eggy olyan fajivarija lenne eggy törpnek ami kimutatja hogy tartanak e olyan árúk hazafelé amik a piacon nagyon drágák voltak"

Nekem már van ilyenem. Baloldal piac menüpont. Ott látom mi van kint, mi várható vissza és ha bizonytalan vagyok egy klikkelés és megnézhetem elfog veszni vagy sem!

Tovább nem folytatom, mert a topic jó és ne tegyük tönkre!
Jobb lenne ennek az ötletnek a további boncolgatását befejezni és az értelmetlen ötletektől megkimélni a többieket!
Szerintem karesz6 arra gondolt, hogy a torpe a faji varazslata segitsegevel _minden_ visszatero arut lasson, nem csak a sajatjat. Ez a dolog nem 2mp-es, gondolom arra az idotartamra celzott, amig a piac menupontban az aru mellett a "hazafele tart" felirat virit.
Maga az otlet szerintem erdekes, ude szinfolt lenne, de en sem erzem ideillonek. Talan nem kellene ilyen szinten becsmerelni mas atgondolt otletet, meg ha olyan modon is van leirva, ami alapjan ugy tunik, hirtelen felindulasbol elkovetett okorseg.

Osszefoglalva: _en_ elgondolkodtam a javaslaton, erdekes, _de_ nem tartom jo otletnek.
  #264  
Old 08-10-2006, 16:06
Colony Colony is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 297
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by [Qpe_]
Szerintem karesz6 arra gondolt, hogy a torpe a faji varazslata segitsegevel _minden_ visszatero arut lasson, nem csak a sajatjat. Ez a dolog nem 2mp-es, gondolom arra az idotartamra celzott, amig a piac menupontban az aru mellett a "hazafele tart" felirat virit.
Maga az otlet szerintem erdekes, ude szinfolt lenne, de en sem erzem ideillonek. Talan nem kellene ilyen szinten becsmerelni mas atgondolt otletet, meg ha olyan modon is van leirva, ami alapjan ugy tunik, hirtelen felindulasbol elkovetett okorseg.

Osszefoglalva: _en_ elgondolkodtam a javaslaton, erdekes, _de_ nem tartom jo otletnek.
És a többi faj nem is látná? akkor a törpék a pontlistán kivül versengenének? és hány körre mennének ki?

Nyilvános elnézést Karesztól. Visszaolvasva tényleg rosszindulatú voltam!
  #265  
Old 08-10-2006, 16:30
[Qpe_] [Qpe_] is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 88
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Colony
És a többi faj nem is látná? akkor a törpék a pontlistán kivül versengenének? és hány körre mennének ki?

Tobbek kozt ezert irtam en is, hogy vegso soron nem tartom jo otletnek Versenyezzen csak szepen mindenki a pontlistan belul.
  #266  
Old 08-12-2006, 04:42
exair exair is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Ecser
Posts: 219
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki View Post
ezt légyszi fogalmazzad újra, mert nehezen lehet kitalálni mit szerettél volna
tehat amit latsz az orszagod menupont alatt (aka fomenu) annak a bal oldalat lehetne elrejteni a torpinek, es lehetne latni a sereget, viszont azt nem hogy mennyi penze/gabonaja/lakossaga van es hogy mekkora a foglalkoztatottsaga :P
  #267  
Old 08-12-2006, 09:31
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by karesz6 View Post
Az összefüggést a te ötleteddel nem értem de tetszik. A 2. és 3. pontoddal viszont vitába szállnék ugyani nállam legalábbis azt szokott történni hogy kiirja az épp hazatérésen soros eladatlan piacon lévő árúm mellé hogy hazafelé tert és ez ott virít eggy egész körön át. Azt hogy honnan tudja az ori hogy más orinak mikor jön vissza a nagyon drága cucca a piacról nos ez a varázslat lényege és csak ij módon lehet megtámadni azt a karaván. Pl. kiirja hogy varázslóid észlelték hogy xy országnak szokatlanul nagy értékű eladatlan áruja tart ahza a piacról. Azt be lehetne ütni. Azt elismerem legalábbis én igy gondolom hogy ez igen nagy összegekhez juttatja a törpiket de a tolik igy is csunyán rájuk vannak álltalában szállva. Fogalmazhatunk ugy is ha a törpnek több a pénze a toli csak örül. Azt meg hogy hol látod eggy árurol a piacmenü bal oldalán vagy akárhol máshol hogy biztosan el fogják e rabolni azt meg aztán végképp nem láttam pedig esküszöm kerestem is. Ha valami fatálisan egyszerű megoldása van a rejtéjnek nézd el nekem nem vagyok profi de kezdő sem. ARról meg hogy csak hüly ötletek jutnak az eszembe arról meg csak te tehetsz mert az ötletedet hallva elkezdtem a kocsmáimmal sört termeltetni csak tul jól sikerült az akció és most nincs eggy józan ember sem az orimban(beleértve engem is) . (viszont a morálom maxon.)

A nagyon drágán kitett hazatérő árukra már ki vannak találva a rablóbandák, azok viszont nem bányásznak, és nem termelnek sereget pár kovácsműhelyre alapozva. A törpe maradjon törpe, a rabló meg rabló, és kész.
Megmondom őszintén, ha korábban olvasom az új fejleményeket itt, a Colonyéhoz hasonló válaszra ragadtattam volna magam, mert ezt az ötletet akárhogy csűrjük csavarjuk, akkor is marhaság marad.
  #268  
Old 08-17-2006, 16:22
4'|<05 4'|<05 is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

kontrázzuk az elfet?
nem hülyeség szerintem az elf az jó rejtőzködő, erdőben él, szal nem látod mennyien is vannak
törpe meg ugye kereskedő, jó helyen tartja a pénzét, meg föld alatti rakijaiba nem látsz be könyen mennyire vannak dugig, szal érdekes egy ötlet
a raktárkulcsnál biztos jobb, bár a többi faj specvariját hasznosságban meg se közelíti...

mer ezzel max az lenne hogy bátrabban tartaná a törpe az orijába a pénzt, semmi több... de így is rizikós, szal marad a piacontárolás, csak idegesítő lenne ez a vari a gömbözőnek, de semmi komoly...
  #269  
Old 08-18-2006, 21:55
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Mi nem vunk kreatívak vagy nem lehet kitalálni egy normális varázslatot? Mert már minden ötlet foglalt lenne?

Ezt már biztos említette valaki, elnézést tőle akárki legyen h én írom, de nincs kedvem megkeresni(a válaszokat se ) Szval ne lehessen bizonyos százalék alatt lopni tekit, mondjuk olyan szöveggel h azokat a tekiket túl mélyen tárolják és nem tudnak odáig lejutni a tolvajok. (Ez logikailag hibás, de elnézzük )
  #270  
Old 08-19-2006, 00:29
exair exair is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Ecser
Posts: 219
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

ez akar logikus is lehetne, mert a tobbi nep nem tud annyira a melybe menni ezert nem tudnanak epuletet felmerni es mondjuk rakit lopni, vagy a tavolbalatasnal az orik nem latnak a torpok sereget (ez baromi nagy segitseg lenne, de inkabb egy hullanak valo) es igy nepszeru faj lenne :P

Last edited by exair; 08-19-2006 at 00:37..
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 21:18.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu