Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Váltanál-e Vodafoneról VIP-et, ha 336 kör helyett csak 246 kör VIP tagság járna?
Igen, így is váltanék. 37 36.27%
Nem, így már nem érdekelne. 26 25.49%
Nem vagyok érintett a kérdésben (máshogy váltok VIP tagságot, vagy nem érdekel a VIP tagság). 39 38.24%
Voters: 102. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 11-25-2007, 16:47
jgeri jgeri is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 8
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Sajnos nem vagyok érintett a marketinges elméletekben, de valamit nem értek, és szerintem emiatt megkapnám a való életben a "sikátorban összeverést".

1: A hóditóban a VIP egy szolgáltatás, mint pl egy gumis műhelyben a keréknyomás ellenőrzés a csere után. A műhelyben sem kerül semmibe rádugni a 4 kereket a tartályra(ha be sem kapcsol a kompresszor), és itt sem kerül semmibe az hogy a szerver bepipálja neked a VIP opciót.
2: Te ugyanannyit fizetsz a telódról az emeltdíjas sms-ért vodás és stb szolgáltatónak is, vagyis ugyanannyiba kerül a 4 kerék le és felszerelése 4 és 5 csavaros felninél is.
3: Ez jelenleg olyan, mintha a szerelő azt mondja, hogy "5 csavar/kerék? akkor csak 2 kerékben ellenőrizzük a nyomást" Ezáltal pluszba kell fizetni, hogy ugyanannyit kapj mint a 4 csavar esetén.

Magyarán szólva ha a voda miatt kevesebbet kap a hóditó fejlesztője, attól még nem bizti, hogy a játékost kéne büntetni, hisz ő ugyanannyit fizet, és nem hiszem, hogy ezen múlna a hódító fennállása! Szerintem ugyanúgy megadható volna a 336 VIP kör, hisz ha a vodától is lehetne küldeni, bizti, hogy többen küldenének sms-t.
Én eddig havonta egyszer küldettem mással sms-t, a maradék két hetet kihúztam vip nélkül. Ha maradna a 336 kör, akkor mostantól 2 sms/hó lenne amit küldenék. De így vállalom a VIP nélküliséget, mert ez nem fer a felhasználóval szemben.
Mintha a wc-s néni 80ft helyett 100-at kérne el, mert más a bőröm színe.
A voda ezt megteheti, de a hódító is ilyen volna?

Várom a kövezést!
Reply With Quote
Sponsored Links
  #32  
Old 11-25-2007, 17:28
Gazsy's Avatar
Gazsy Gazsy is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Pécs
Posts: 196
Activity: 0%
Longevity: 95%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by jgeri View Post
Sajnos nem vagyok érintett a marketinges elméletekben, de valamit nem értek, és szerintem emiatt megkapnám a való életben a "sikátorban összeverést".

1: A hóditóban a VIP egy szolgáltatás, mint pl egy gumis műhelyben a keréknyomás ellenőrzés a csere után. A műhelyben sem kerül semmibe rádugni a 4 kereket a tartályra(ha be sem kapcsol a kompresszor), és itt sem kerül semmibe az hogy a szerver bepipálja neked a VIP opciót.
2: Te ugyanannyit fizetsz a telódról az emeltdíjas sms-ért vodás és stb szolgáltatónak is, vagyis ugyanannyiba kerül a 4 kerék le és felszerelése 4 és 5 csavaros felninél is.
3: Ez jelenleg olyan, mintha a szerelő azt mondja, hogy "5 csavar/kerék? akkor csak 2 kerékben ellenőrizzük a nyomást" Ezáltal pluszba kell fizetni, hogy ugyanannyit kapj mint a 4 csavar esetén.

Magyarán szólva ha a voda miatt kevesebbet kap a hóditó fejlesztője, attól még nem bizti, hogy a játékost kéne büntetni, hisz ő ugyanannyit fizet, és nem hiszem, hogy ezen múlna a hódító fennállása! Szerintem ugyanúgy megadható volna a 336 VIP kör, hisz ha a vodától is lehetne küldeni, bizti, hogy többen küldenének sms-t.
Én eddig havonta egyszer küldettem mással sms-t, a maradék két hetet kihúztam vip nélkül. Ha maradna a 336 kör, akkor mostantól 2 sms/hó lenne amit küldenék. De így vállalom a VIP nélküliséget, mert ez nem fer a felhasználóval szemben.
Mintha a wc-s néni 80ft helyett 100-at kérne el, mert más a bőröm színe.
A voda ezt megteheti, de a hódító is ilyen volna?

Várom a kövezést!
Szerintem ott tévedsz: a Hód nekünk egy játék. a készítő(k)nek meg üzlet. ha ingyen lenne.. akkor nem lenne ilyen színvonalu a játék. igy a vip az üzlet. és a készítő nme akar kevesebbet nyerni a vodás sms-en mint a többin. ez egyszerű mint egy pont. a Cocializmusnak (Hofi) vége!!! nincs ingyenjószág!
az üzlet az üzlet. aki nme tud Tmobilos vagy pannonos vip sms-t küldeni az szarul járt... evvan. erről nme a fejlesztő tehet... aki nyilván azért tol bele a Hódba ennyi energiát és időt, hogy pééézt keressen.
és én ezt meg is értem. kijaza hülye aki ingyér dógzik
Reply With Quote
  #33  
Old 11-25-2007, 22:43
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

az előbbiekhez kapcsolódva...

ha nem akarsz többet fizetni a vippért, a vodás vippen kívül még jó pár lehetőség van, hogy megoldjad.

senki nem kötelez rá, hogy vodás legyél, és hogy többet fizess.

én vettem a fáradtságot anno, és csináltattam csak ezért bankkártyát, aminek nem is olcsó az éves díja.

ha neked van lábad,személyid akkor nem lehet gond.

fogd úgy fel, hogy a vodás lehetőség, ha lenne,
(amit én kizártnak tartok, mert ekkora túl jelentkezés esetén kár lenne bele vágni)

szóval ez egy privilégium. azért van neked, ha máshogy nem tudod megoldani a vippet, akkor se legyé szarba, gyorsan tudj küldeni vippet.

aki meg tudja oldani máshogy, pár eset kivételével, tuti nem a drágább vodást fogja választani.


ha ilyen beírások vannak, én Ati helyébe hagynám a fenébe, azt old meg a vippet ahogy eddíg.

nincs privilégium.

Last edited by Hóhér; 11-25-2007 at 22:47..
Reply With Quote
  #34  
Old 11-26-2007, 08:25
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hóhér View Post
...fogd úgy fel, hogy a vodás lehetőség, ha lenne,
(amit én kizártnak tartok, mert ekkora túl jelentkezés esetén kár lenne bele vágni)...
Ebben van igazság, de minden bizonnyal nem 37 vodafone-os van a játékban, akit érdekel a dolog, a játékosok zöme nem jár ki a külső fórumra. Az más kérdés, hogy csak azzal lehet számolni, aki elmondja a véleményét, a többivel csak spekulálni lehet...
Reply With Quote
  #35  
Old 11-26-2007, 09:04
Hornet's Avatar
Hornet Hornet is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Székesfehérvár
Posts: 558
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Vissza olvasva a hozzá szólásokat,én mégsem tartom fairnek azt a Voda részéről.
Én aztán tényleg Voda párti vagyok,de ha ugyan annyi pénzért kevesebbet kapok,akkor inkább marad a feltöltős kártyám tallonban.
És hiába jöttök a 2k nem sok pénz.Dehogynem sok.
Miért vagyok én hátrányosabb helyzetben ,csak azért mert nála fizettem elő???

Ez majdnem olyan büntetés féle a saját előfizetőivel szemben.

Ennek ellenére én maradok Vodás
__________________
A végtelenhez mérve nem is létezünk.
A csillagévek óráin egy perc az életünk.
Az ember önmagában semmit sem ér,ha nincs barátunk-Elvisz a szél!!!
Reply With Quote
  #36  
Old 11-26-2007, 09:43
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Ebben van igazság, de minden bizonnyal nem 37 vodafone-os van a játékban, akit érdekel a dolog, a játékosok zöme nem jár ki a külső fórumra. Az más kérdés, hogy csak azzal lehet számolni, aki elmondja a véleményét, a többivel csak spekulálni lehet...
erre mit mondjak?

ha valaki annyira iszonyatosan vipp szeretne lenni, és a vodát akarja ehhez használni, végre itt lenne a lehetőség.

nem használja külsőt, rendbe, de kapott körüzenetet, hogy van rá lehetőség, itt külsőn folyik a téma.

akkor miről beszélünk?

megmondom én.

amíg valami nincs, annak borzasztó hiányát érzi, és hangoztatja mindenki.
amikor lehetőség van a valamire, akkor már nem olyan izgalmas a valami hiánya, ezért már lehet bele szarni...

Reply With Quote
  #37  
Old 11-26-2007, 10:12
jgeri jgeri is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 8
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default körüzenet

Volt egy körüzenet az 1. kérdésről, oda sokan szavaztak is.

Legyen körüzenet a 2. kérdésről is!

Én is csak véletlenül jöttem be, mert kivi voltam, hogy hol áll a dolog.
Reply With Quote
  #38  
Old 11-26-2007, 10:20
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by jgeri View Post
Volt egy körüzenet az 1. kérdésről, oda sokan szavaztak is.

Legyen körüzenet a 2. kérdésről is!

Én is csak véletlenül jöttem be, mert kivi voltam, hogy hol áll a dolog.
Lesz róla.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #39  
Old 11-26-2007, 16:02
yenkie yenkie is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 118
Activity: 0%
Longevity: 98%
Angry

Így tuti nem használnám már a vodát vipelni
ua pénzért kevesebbet kapok???
Akkor marad a dominokártya, és töltögetem rá a pénz.
De azt azért én sem értem, miért kell a vodásokat büntetni??????
ha esetleg többet adna a voda, a fejlesztőknek, akkor kapnánk ua sms-ért több vip kört????
Reply With Quote
  #40  
Old 11-26-2007, 16:06
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by yenkie View Post
Így tuti nem használnám már a vodát vipelni
ua pénzért kevesebbet kapok???
Akkor marad a dominokártya, és töltögetem rá a pénz.
De azt azért én sem értem, miért kell a vodásokat büntetni??????
ha esetleg többet adna a voda, a fejlesztőknek, akkor kapnánk ua sms-ért több vip kört????
nem a hód 'büntet', hanem a voda ad kedvezőtlenebb feltételeket
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Igényfelmérés: SMS fogadás Vodafone irányból - 1. kérdés Ati Általános beszélgetés Hódítós témákban 164 02-03-2008 13:27


All times are GMT +1. The time now is 16:22.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu