Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 05-27-2007, 21:49
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default 1/A egyéni csaták lesipuskások :)

Nem tudom ki, hogy van vele, nekem nem tetszik az a játékstílusa mikor valaki csak arra pályázik, hogy a környezetéből végre mikor támad ki valaki..
pláne kláncsatáknál jellemző, hogy szinte fullla kell kimenni, ami amiatt igen sbezhető lesz az ori egyénileg.

ennek egyik egyszerű módja, hogy nézed a pontlistát, és amikor a pontlistától eltérő helyen van egy ori tudhatod, hogy ütött..
ez szerintem egyszerűen megoldható lenne, hogyha az egyéni sorba rendezés a körváltás végén lenne (csaták után)

a másik amokor egy klán rendszeressen támatgat, és a környékén lévő 20 ori arra vár, hogy mikor megy ki, és körönként nézik tolikkal
régen, a tolik nem írták ki a kint lévő klánsereget. szerintem most se kéne, csak a támadott klán tagjainak, hogy ők tudjanak számolni , ha már valaki veszi a bátorságot egy klántámadáshoz, ne rajta hiénézzon a fél csopi

jah és én 1/A-ban a teljes (egyéni) eseménylistát is 2 v. 3 körös csúszással írnám csak ki, ugyanezen okból.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 05-27-2007, 22:26
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
Nem tudom ki, hogy van vele, nekem nem tetszik az a játékstílusa mikor valaki csak arra pályázik, hogy a környezetéből végre mikor támad ki valaki..
pláne kláncsatáknál jellemző, hogy szinte fullla kell kimenni, ami amiatt igen sbezhető lesz az ori egyénileg.

ennek egyik egyszerű módja, hogy nézed a pontlistát, és amikor a pontlistától eltérő helyen van egy ori tudhatod, hogy ütött..
ez szerintem egyszerűen megoldható lenne, hogyha az egyéni sorba rendezés a körváltás végén lenne (csaták után)

a másik amokor egy klán rendszeressen támatgat, és a környékén lévő 20 ori arra vár, hogy mikor megy ki, és körönként nézik tolikkal
régen, a tolik nem írták ki a kint lévő klánsereget. szerintem most se kéne, csak a támadott klán tagjainak, hogy ők tudjanak számolni , ha már valaki veszi a bátorságot egy klántámadáshoz, ne rajta hiénézzon a fél csopi

jah és én 1/A-ban a teljes (egyéni) eseménylistát is 2 v. 3 körös csúszással írnám csak ki, ugyanezen okból.

A lesipuskázás engem is zavart mindig, meg a tehetetlenség az ilyenekkel szemben.

Az ötlet első fele annyiban nem tetszik, hogy hiába változik a helyezés később, ha az érték megjelenik, márpedig annak meg kell jelennie az ütés után, különben a klánpontlista mutatna érdekes dolgokat.

A harmadikat is támogatnám szívem szerint, de akkor értelmetlenné válna a teljes krónika varázslat. Ezt legfeljebb úgy tartanám elfogadhatónak, ha cserébe automatikusan járna minden A-snak, mint a klánesemények.

A klásereg nem jelenik meg a tanácsadók oldalon sem, támogatnám olyan formában is, hogy teljesen tolizhatatlan legyen.
Reply With Quote
  #3  
Old 05-27-2007, 22:34
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post

Az ötlet első fele annyiban nem tetszik, hogy hiába változik a helyezés később, ha az érték megjelenik, márpedig annak meg kell jelennie az ütés után, különben a klánpontlista mutatna érdekes dolgokat.
hidd el sokat változtatna, ha az ori a pontlistában a helén volna, miközben nem tudod megnézni hogy egyéniben ütött-e, a tolik nem írják ki a klánsereget.
lehetne ygalni, hogy valyon az előző körben is ott volt már vagy csak most került oda..

Quote:
A harmadikat is támogatnám szívem szerint, de akkor értelmetlenné válna a teljes krónika varázslat. Ezt legfeljebb úgy tartanám elfogadhatónak, ha cserébe automatikusan járna minden A-snak, mint a klánesemények.
igen ebben van igazság, járjon automatikussan. és legyen csak egy érdeksség, hogy mge lehessen nézni aznap ki ütött

Quote:
A klásereg nem jelenik meg a tanácsadók oldalon sem, támogatnám olyan formában is, hogy teljesen tolizhatatlan legyen.
a teljes tolizhatatalanságot annyiban nem támogatom, hogy ezestben a támadott fél nem tudna pontosan számolni.. neki mindenképp látnia kell, ha befér tolikkal.
Reply With Quote
  #4  
Old 05-28-2007, 00:24
puma's Avatar
puma puma is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Veszprém
Posts: 471
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Teljesen egyetértek most az egyszer
a 2 körös csusza egész helyrerázná a hiénázók orcáján a bőrt sztem.
__________________
sose mond hogy sose!
Reply With Quote
  #5  
Old 05-28-2007, 06:05
#Lopakodó#
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Sztok All..
Nem eröltetem túl az agyamat mert minek...
Már sokadik topik vezethető ugyan oda vissza és csak szájtépés a vége és ujabb topik nyitás történések nélkül...
Mindenki magyaráz valamit valamiről ami a felfedezéssel 0-s ütéssel stb foglalkozik.
Minden mindennel összefügg a játékban és nem vállasztható széjel apró részekre...
Tudom ez most itt Off...
De valahol az egészhez, leakartam írni ezt és ez volt épp a szemem előtt..

Végső konklúzió, az egész A rendszer és sokan mondják lenti topos gondokat is ehez, nem jó...
Valóban válltoztatni kell a dolgokon...
Véleményemet válltozásról már másik topikokban le írtam nem ismétlem magam:-)
Egészében kellene radikális válltozás szvsz..
Ezért én innentől csak olvasgatok figyelek és szurkolok,hogy a játék minden résztvevője, eredmények tükrében élvezze is a Hodot:-)

ui.
Lehet kicsit zavaros de most keltem:-)

Last edited by #Lopakodó#; 05-28-2007 at 06:07..
Reply With Quote
  #6  
Old 05-28-2007, 13:45
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
az egyéni sorba rendezés a körváltás végén lenne (csaták után)
Ezt támogatom így lenne az egészséges.

Quote:
Originally Posted by wand View Post
régen, a tolik nem írták ki a kint lévő klánsereget. szerintem most se kéne, csak a támadott klán tagjainak, hogy ők tudjanak számolni ,
Ez is jogos, sőt igazából annak sem kéne kiírni aki felé megy a sereg. Ugysem tud visszamenni az akit támadnak csak azonos körben szembe (persze ha jól csinálja a támadó klán) így teljesen értelmetlen dolog "számolgatni". A távolbalátás megmutatja mennyi megy az éplisták, hogy mennyi fér be annyi meg járna sztem a kitámadott klánnak, hogy ne tudd kiszámolgatni hogy 1-1 oriból vajon mennyi jött el.

Quote:
Originally Posted by wand View Post
jah és én 1/A-ban a teljes (egyéni) eseménylistát is 2 v. 3 körös csúszással írnám csak ki, ugyanezen okból.
Akkor a többi csopiban miért nem? Ott is vannak hiénázók... Ezt csak akkor támogatom ha minden más csopiban is változik. Semmi nem indokolja, hogy az 1A-ban ez másképp legyen mint máshol.
Reply With Quote
  #7  
Old 05-28-2007, 16:59
merlin merlin is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 138
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by puma View Post
Teljesen egyetértek most az egyszer
a 2 körös csusza egész helyrerázná a hiénázók orcáján a bőrt sztem.
A hiénák is éhesek. Ha nem akarod, hogy megüssenek, akkor otthon kell ülni a toronyban

főhiéna
Reply With Quote
  #8  
Old 05-29-2007, 08:34
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Jó ötletek én is támogatom leszamítva az egyéni lista késleltetését. Annak szerintem semmi köze az A s és nem is a sajátja. Minden csoportban így van.
Reply With Quote
  #9  
Old 05-29-2007, 09:45
jura jura is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 105
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by merlin View Post
A hiénák is éhesek. Ha nem akarod, hogy megüssenek, akkor otthon kell ülni a toronyban

főhiéna
bizony igaz

ki nem volt még hiénatámadáson ??? az is egy szabályok adta lehetőség

a mi szövink szinte állandóan 2 körön belül helyezkedik el egymáshoz képest, amikor csatába megy egy vagy több orink, érdekes módon egy hiéna sem mer jönni

tehát van ellenszer erre a problémára
Reply With Quote
  #10  
Old 05-29-2007, 10:43
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A probléna nem is itt van. A gond hogy a klantamadó orik lebuknak így is ugy is hiaba van az eseményben eltolás.
Ha sikeresen beütsz a pontlistán latszik hogy tamadtál és ha ne mvagy a kronikában tuti hogy kalntutes volt. Olyan szabadon áll az ország hogy öröm nézni...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1/A egyéni csaták megreformálása 0-hekis ütések wand Elvetett javaslatok 249 05-08-2008 10:32
1/A egyéni csaták megreformálása nagyoris-kisoris klánban wand Elvetett javaslatok 15 05-29-2007 19:39


All times are GMT +1. The time now is 07:21.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu