Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #391  
Old 01-17-2008, 14:12
Arwen's Avatar
Arwen Arwen is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: New York
Posts: 309
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laziga View Post
te hány kört nevezel ütő távnak? Végtelenül korrekt voltam na nem veled szemben de volt aki írt hogy ha maradok leszed 3hónapig pocsékoltam a vipet erre dacból. 50-100kört nem nevezek ütő távnak. De aki írt az legalább tudot játszani csak nem volt kin felgyalogolnia. Arwil te nem hogy játszani nem tudsz de még veszteni se elegánsan. Van hogy nekem is nagy az arcom és ilyen jött ment Ákos féle kioktatott de sőt a Sánta is tanulásra késztett már 1szer 2szer de okosodtam tőlük és nem rohantam szabályt át iratni.
1 428147 Kovácsvágás 302.968 - 106.374
2 301457 **Timike piciny birtoka** 289.083 - 131.043
3 398809 POGÁNY 273.561 - 37.997

Kár, hogy nem őriztem meg az esemény listát, szép haláluk volt. Te töröltél, mire odaértünk, de a másik kettő megvárt.
Amúgy ha jól emléxem az első sereg 36 körre ment ki. Ütőtáv az, ha 100k-n belül vagy.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #392  
Old 01-17-2008, 14:53
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

itt már elég rég nem lehettem mert 2 helyről száltam ki és itt 3. vagyok sajnálom , hogy nem volt alkalmam játszani. Félre értés ne essék ha levernek ahoz gratulálok és nem verem a fenekem a földhöz vannak egy páran akiknek már sikerült ha nem is mindig de alkalom szerüen biztos. De csak azért mert valamit nem tudok vagy nem sikerül elsőre nem fogok sirva rohani Atihoz, hogy béna vagyok irjuk át a szabályokat. Igazából amikor 3maradtunk akkor már csak vártam én akkor szöviztem Ákosékkal amikor a saját szövim elunta a várakozást de én megigértem hogy adok 3hónapot hogy leszedjenek ha jól emlékszem ezt bőven túl teljesítettem és nem is nektek igértem. Bár tisztelet hogy te vedted a fáradtságot és játszottál mert van egy nagyrakás kisgyerek aki azt nem tud de sírni azt nagyon.
Reply With Quote
  #393  
Old 01-17-2008, 14:54
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwen View Post
Ütőtáv az, ha 100k-n belül vagy.
Nem azért kérdezte, hogy mi az ütőtáv , mert nem tudja, hanem, mert kíváncsi, hogy én tudom-e.

*naív*
__________________
Egy: törj az égig!
Kettő: tarts ki végig!
Három: nevess, ha fáj!
Négy: üss, ha muszáj!
Öt: tartsd a várat!
Hat: védd a társad!
Hét: tiéd a hit!
Nyolc: a zászlót vidd!

Egészséges Fejbőr : Skinhead nyolcparancsolat
Reply With Quote
  #394  
Old 01-18-2008, 08:25
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

igen azért kérdeztem mert mikor én elutaztam akkor te még nem voltál ütő távba. FONTOS mindenkitől elnézést kérek akinek a lelkivilágába gázoltam nem a személyeskedés a célom de mikor mindenki nekem esik és a tényekkel ellnkezőt állít akkor sajnos bennem is felszalad a pumpa. Ne haragudjatok és szerintem mindenki tudja hogy ez a bocsánat kérés kinek szól és kinek nem.
Reply With Quote
  #395  
Old 01-18-2008, 12:28
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laziga View Post
igen azért kérdeztem mert mikor én elutaztam akkor te még nem voltál ütő távba. FONTOS mindenkitől elnézést kérek akinek a lelkivilágába gázoltam nem a személyeskedés a célom de mikor mindenki nekem esik és a tényekkel ellnkezőt állít akkor sajnos bennem is felszalad a pumpa. Ne haragudjatok és szerintem mindenki tudja hogy ez a bocsánat kérés kinek szól és kinek nem.
Mi a tényekkel ellenkező ember? Az hogy csalással, JKSZ-el sikerült felmenned (Ákossal együtt) U tetejére? Ahol azt állítottad (azaz hazudtad!), hogy nem termelsz, holott az éplistád mutatta a 200 barakkot 0 tornyot pár kocsmát, pár templomot és a számtalan könyvtárat meg termelő épületeket?

Aki itt neked esett nagyságrendekkel jobb játékos mint te. Úgy érzem hülyének nézed velem együtt őket is, és azt hiszed meg tudod etetni őket a hazugságaiddal!

Jobban tetted volna, ha csendben maradsz és meglapulsz, ahelyett, hogy kitálaltad a marhaságaid!
__________________
Egy: törj az égig!
Kettő: tarts ki végig!
Három: nevess, ha fáj!
Négy: üss, ha muszáj!
Öt: tartsd a várat!
Hat: védd a társad!
Hét: tiéd a hit!
Nyolc: a zászlót vidd!

Egészséges Fejbőr : Skinhead nyolcparancsolat
Reply With Quote
  #396  
Old 01-18-2008, 13:41
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Tetszik ez a kinek erősebb az apukája szöveg....
De belegondolva aki olyan magasságokabn van és magába néz láthatja hogy ig yvagy ugy saras. Mondhatom én hogy miylen fasza játékos vagyok meg minden ha nincs egy kanyi garasom se. Persze ha valaki megdob 10mrd al mindjart jo jatekos leszek az tuti...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
szabisok gyengitése a topban! Rém Elvetett javaslatok 2 01-03-2007 22:34


All times are GMT +1. The time now is 13:19.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu