Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 07-13-2007, 15:28
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Amonyan statisztika jelleggel:

T-ben a maximum topidő: 6.000+ kör
U-ban a maximum topidő: 12.000+ kör
V-ben a maximum topidő: 8.000+ kör
W-ben a maximum topidő: 17.000+ kör
X-ben a maximum topidő: 11.000+ kör

A "W" elég erős, plánbe, hogy anarch 5. szinten is csak 17.000+ kör a maximum.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 07-13-2007, 15:45
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Amonyan statisztika jelleggel:

T-ben a maximum topidő: 6.000+ kör
U-ban a maximum topidő: 12.000+ kör
V-ben a maximum topidő: 8.000+ kör
W-ben a maximum topidő: 17.000+ kör
X-ben a maximum topidő: 11.000+ kör

A "W" elég erős, plánbe, hogy anarch 5. szinten is csak 17.000+ kör a maximum.
akik a gyujtogatást támogatják,meg a morál rmlást azoktól kiv lennék h ezeknek az oriknak mekkora gyujtást adnának/kör?
Reply With Quote
  #13  
Old 07-13-2007, 16:00
Reaktor Reaktor is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 470
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Most jelenleg a B csoport 1 helyén vagyok 2379 top körrel.

Azért nem fordultam még le, mert a szövim, Remy nem tud, és együtt szeretnénk fordulni.

Itt a csoporthoz képest sokkal jobban lehet termelni, és az nem jó, ha valaki-valakik több 1000 körön át ilyen pozícióban vannak.

Javaslataim:
A mostani morálromlás nem elég, mert 0-ás civil morálú országokat is gyakran láttam.
Ekkor a katmorál kb 50-75 között mozog, a gyujtogatás pedig nevetségesen kis károkat okoz.
Megoldást az hozna, ha az irreálisan hosszú termelői tevékenységet anyagilag érdektelenítenénk el.
1, növekvő mértékű gyujtogatás

2, extrém alacsony, (25%) alatti morálnál a lázongó civilek kifosztják az államkasszát, minta fosztogatás lenne. (persze rúnát is gabonát is)

3, gyujtsanak fel könyvtárakat is a lázadó civilek, és az otthon lévő tekercsek is eléghetnek részben a könyvtártüzek miatt.

Szerintem ezek a változások megszüntetnék a csoport fellépési maximuma fölötti sokezer körön át termelőket.
__________________
Jó Reggelt, jó Mészárlást!
Reply With Quote
  #14  
Old 07-13-2007, 16:14
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Reaktor View Post
2, extrém alacsony, (25%) alatti morálnál a lázongó civilek kifosztják az államkasszát, minta fosztogatás lenne. (persze rúnát is gabonát is)

3, gyujtsanak fel könyvtárakat is a lázadó civilek, és az otthon lévő tekercsek is eléghetnek részben a könyvtártüzek miatt.
LOL, ezek nagyon tutik.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #15  
Old 07-13-2007, 16:42
Reaktor Reaktor is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 470
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A magasan lévő irreális felépítésű országok megszünése csak akkor jön el, ha anyagilag elérdektelenítjük őket.

Nem a normális termelőkről beszélek!

Hanem a fellépési határ fölött lévő, sokezer top körös 0% civil morálu termelőkről, akikben alig van katonai épület.

Nem is olyan rég törpe termelő létemre 5 sereggel ütöttem be egy ilyen országot.
Na akkor el lehet képzelni, hogy mennyi katonai épülete lehetett, milyen életképtelen ország volt.

Ezeket az országokat általában a csoport többi rendes felépítésű országa nem tudja sereggel elérni, hiszen magasan a fellépési határ felett termelnek.
Ha valaki utánuk meg akkor sincs könnyű dolga, mert egy ekkora ország, vagy országok szövetsége kézben tarthatja a piacot, kiürítheti a nyerspiacot, felszedi az összes katonát, vagy egyéb egységet....

Ha anyagi érdekük nem fűződik a basáskodáshoz akkor ugyis lépni fognak

Véleményem szerint, ha valaki feljut, felküzdi magát akkor is bőven elég 2000-2500 kör termelése a topban.
__________________
Jó Reggelt, jó Mészárlást!
Reply With Quote
  #16  
Old 07-13-2007, 20:44
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Reaktor View Post
2, extrém alacsony, (25%) alatti morálnál a lázongó civilek kifosztják az államkasszát, minta fosztogatás lenne. (persze rúnát is gabonát is)

3, gyujtsanak fel könyvtárakat is a lázadó civilek, és az otthon lévő tekercsek is eléghetnek részben a könyvtártüzek miatt.

Szerintem ezek a változások megszüntetnék a csoport fellépési maximuma fölötti sokezer körön át termelőket.
Nekem is tetszenek
Grat koldök ráegy zodet. (...mégsem)
Reply With Quote
  #17  
Old 07-13-2007, 20:56
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Reaktor nagyon extrém ötleteid vannak de jók....sőt nagyon jók...
Reply With Quote
  #18  
Old 07-18-2007, 14:35
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Asszem Reaktornak abban feltétlen igaza van, hogy a legjobb megoldás anyagilag elérdekteleníteni az ott tartózkodást. Kicsit extrém az általa javasolt malus, de nekem tetszik
Reply With Quote
  #19  
Old 07-19-2007, 10:21
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hát én 5/u-ba ülök fent a topban játszok is nem termelek csak jó ott és ha nem teszitek teljesen tönkre, lehetetlené az ott maradást, akkor 5év múlva is ott leszek. Sőt ha lehetőségem nyílik hogy magasabbra menjek akkor fogok is. Mi értelme? Egyfajta verseny ki tud magasabbra jutni nem fogom nyilván a földet se leadni mivel nem is akarok fordulni. Ha jól emlékszem talán 2-3éve Rajoskodóék kezdték el az extrém magasságokba vinni az orikat de lehet tévedek nem vagyok benne biztos. Van akinek ez értelmetlen ép Úgy mint aki csak rohangászik körbe kőrbe de szerintem mindenki más másért játszik más más célokat talál a hódba egy valami közös csak mindannyian szeretjük ezt a játékot. De nem is kell feltétlen mindenkit ugyan arra a játék stilusra, célokra kényszeríteni. Én se teszek olyan javaslatott nyilván hogy úgy lehessen tovább lépni hogy az első 10helyről vagy az első helyeztől max 10%-kal kisebb földterületről stb.
Nyilván értem és látom a problémát és meg kell ezeket a dolgokat oldani de nem feltétlenül olyan módon hogy ezzel mások játékát tönkre tegyük. Megkell oldani a föld leadást a féktelen tartalék képzéseket de nem azzal hogy hm én nem akarok több ezer kört végig dolgozni hogy oda juthassak töröljük el a toppot.
Továbbra is támogatok minden olyan ötletet ami a problémákat megoldja versenyhelyzetet teremt és nem szabály módosításokkal akarja eltörőlni a toppot.
Köszönöm azoknak akik végig olvassák ezt a hosszú hszt és nem csak legyintenek hanem végig is gondolják.
Reply With Quote
  #20  
Old 07-19-2007, 10:48
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laziga View Post
Hát én 5/u-ba ülök fent a topban játszok is nem termelek csak jó ott és ha nem teszitek teljesen tönkre, lehetetlené az ott maradást, akkor 5év múlva is ott leszek. Sőt ha lehetőségem nyílik hogy magasabbra menjek akkor fogok is. Mi értelme? Egyfajta verseny ki tud magasabbra jutni nem fogom nyilván a földet se leadni mivel nem is akarok fordulni. Ha jól emlékszem talán 2-3éve Rajoskodóék kezdték el az extrém magasságokba vinni az orikat de lehet tévedek nem vagyok benne biztos. Van akinek ez értelmetlen ép Úgy mint aki csak rohangászik körbe kőrbe de szerintem mindenki más másért játszik más más célokat talál a hódba egy valami közös csak mindannyian szeretjük ezt a játékot. De nem is kell feltétlen mindenkit ugyan arra a játék stilusra, célokra kényszeríteni. Én se teszek olyan javaslatott nyilván hogy úgy lehessen tovább lépni hogy az első 10helyről vagy az első helyeztől max 10%-kal kisebb földterületről stb.
Nyilván értem és látom a problémát és meg kell ezeket a dolgokat oldani de nem feltétlenül olyan módon hogy ezzel mások játékát tönkre tegyük. Megkell oldani a föld leadást a féktelen tartalék képzéseket de nem azzal hogy hm én nem akarok több ezer kört végig dolgozni hogy oda juthassak töröljük el a toppot.
Továbbra is támogatok minden olyan ötletet ami a problémákat megoldja versenyhelyzetet teremt és nem szabály módosításokkal akarja eltörőlni a toppot.
Köszönöm azoknak akik végig olvassák ezt a hosszú hszt és nem csak legyintenek hanem végig is gondolják.
Végigolvastam és végiggondoltam a marhaságod.
__________________
Egy: törj az égig!
Kettő: tarts ki végig!
Három: nevess, ha fáj!
Négy: üss, ha muszáj!
Öt: tartsd a várat!
Hat: védd a társad!
Hét: tiéd a hit!
Nyolc: a zászlót vidd!

Egészséges Fejbőr : Skinhead nyolcparancsolat
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
szabisok gyengitése a topban! Rém Elvetett javaslatok 2 01-03-2007 22:34


All times are GMT +1. The time now is 11:51.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu