Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #3241  
Old 01-06-2008, 18:01
Arden Arden is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 487
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Egy kérdés: Többször? Mondj kettőt
egyszer csináltátok ellenünk pl, meg utána is előfordult sztem min egyszer. én így emlékszem, ez persze nem 100%
__________________



Reply With Quote
Sponsored Links
  #3242  
Old 01-06-2008, 18:17
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szerintem ez mar az eloitelet miatt van. Sokaknak nem szimpatikus az, hogy kidobjak a fel klant, ha rajuk all vki. Belegondolva, vegulis elhiszem Synkelnek, amit mond, hiszen mi motivalna arra, hogy ne mondjon igazat. De, mint latszott a beirasombol, nem volt "termeszetes" ez az erzes. Epp a mult miatt.
Ha mar kicsit gyanus is vmi, es volt a multban erre pelda, es akkor, ha jol emlekszem, buszken lett vallalva, hogy igen, milyen jo taktika is ez, akkor az ember hajlamos azt gondolni, hogy megint ez tortent. Itt nem Ardit es Grabit vedem, es nem is utalok senkit(mielott ezt is belekeveritek), de szerintem felesleges felhaborodni, vagy veszekedni. (Gergo beirasat vegkepp nem ertem, hogy jon ide, es miert szol bele... Ez a bekebiro seriffkedes kezd nem szimpi lenni tole
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #3243  
Old 01-06-2008, 18:23
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
(Gergo beirasat vegkepp nem ertem, hogy jon ide, es miert szol bele... Ez a bekebiro seriffkedes kezd nem szimpi lenni tole

kérdésre, kérdésre nem illik válaszolni de úgy látom ez nem is kérdés volt de akkor én kérdezek.

És ti ? hogy jöttök ide és miért szóltok bele ? és ha nem tetszik akkor tilts le
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #3244  
Old 01-06-2008, 18:23
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ez egy taktikai elem. az elfokozás is az. Az, hogy valaki nem ezt a harcmodort részesíti előnyben az egy dolog, azért az is nagy áldozat hogy kipakolj pár embert. Nemtom mér kell ezen mentegetőzni. Cassy meg sose ír, ezt leírja köbö minden héten

én aszondom grat a minimalizáláshhoz, azért legközelebb menjetek szembe akkor nagyobb gracc lesz
__________________
Steve`sfield (#324643)
Reply With Quote
  #3245  
Old 01-06-2008, 18:28
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
kérdésre, kérdésre nem illik válaszolni de úgy látom ez nem is kérdés volt de akkor én kérdezek.

És ti ? hogy jöttök ide és miért szóltok bele ? és ha nem tetszik akkor tilts le
Ne haragudj, Gergo, en nem irok ilyen butasagokat, hogy abbahagyom a jatekot, mert vkik epp nem kedvelik egymast a kulso forumon. Elhiszem, hogy kedveled Synkelt, elhiszem, hogy vmiert nem szereted a szovaltast, de ezzel nem fogsz segiteni, hogy minden "hangosabb" szonal ilyeneket irsz, hogy ez milyen durva, meg az milyen durva. Ami most itt volt, tok normalis beszelgetes, meg csak nem is indulatos, es egyaltalan nem durva....
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #3246  
Old 01-06-2008, 18:29
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Ez egy taktikai elem. az elfokozás is az. Az, hogy valaki nem ezt a harcmodort részesíti előnyben az egy dolog, azért az is nagy áldozat hogy kipakolj pár embert. Nemtom mér kell ezen mentegetőzni. Cassy meg sose ír, ezt leírja köbö minden héten

én aszondom grat a minimalizáláshhoz, azért legközelebb menjetek szembe akkor nagyobb gracc lesz

98 körre voltunk alattuk mikor észrevettük őket. Illetve voltak. Ha nem lépek ki, kényelmesen fogjuk őket, mert torony nélkül is nagyobb seregünk lett volna mint a támadónak. 2 körre eleve úgy kerültek hozzánk, hogy 1 ori kilépett. Aztán én, végül pedig lefordult a harmadik... Nagyjából ennyi az ügy
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
Reply With Quote
  #3247  
Old 01-06-2008, 18:30
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ne haragudj, Gergo, en nem irok ilyen butasagokat, hogy abbahagyom a jatekot, mert vkik epp nem kedvelik egymast a kulso forumon. Elhiszem, hogy kedveled Synkelt, elhiszem, hogy vmiert nem szereted a szovaltast, de ezzel nem fogsz segiteni, hogy minden "hangosabb" szonal ilyeneket irsz, hogy ez milyen durva, meg az milyen durva. Ami most itt volt, tok normalis beszelgetes, meg csak nem is indulatos, es egyaltalan nem durva....
Remy több hónapja ez megy, szerinted nem unalmas ? de mindegy biztos bennem a hiba további szép estét
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #3248  
Old 01-06-2008, 18:33
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Remy több hónapja ez megy, szerinted nem unalmas ? de mindegy biztos bennem a hiba további szép estét
Nezd, ha ram gondolsz, en egy jo ideje szerintem igyekszem kerulni a konfliktust.
Ha masra, akkor meg nem szoltam
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #3249  
Old 01-06-2008, 18:34
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
98 körre voltunk alattuk mikor észrevettük őket. Illetve voltak. Ha nem lépek ki, kényelmesen fogjuk őket, mert torony nélkül is nagyobb seregünk lett volna mint a támadónak. 2 körre eleve úgy kerültek hozzánk, hogy 1 ori kilépett. Aztán én, végül pedig lefordult a harmadik... Nagyjából ennyi az ügy
Akkor ezt ellámáztátok. megesik
__________________
Steve`sfield (#324643)
Reply With Quote
  #3250  
Old 01-06-2008, 23:49
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Szép foglalás volt és grat a szópárjhoz is
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 12 (0 members and 12 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 17:47.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu