Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: Jó lenne egy ilyen lehetőség?
Igen, szerintem ez nagyon jó lenne! 17 44.74%
Nem, szerintem ez egyáltalán nem lenne jó! 17 44.74%
Talán jó lenne, de nem így. Más ötletem van! (Ötletkifejtés hsz formájában.) 4 10.53%
Voters: 38. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #131  
Old 03-16-2008, 11:01
Goldy's Avatar
Goldy Goldy is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,166
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Gee: 1 nagy különbség van, te az automatizálást támogatod ezen belül, amivel pl én semmi szín alatt nem értek egyett a normál játékban.
Addig a többi körülményről kár vitatkozni, míg automatizálva képzeled el.
Sponsored Links
  #132  
Old 03-16-2008, 11:10
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Pali papa View Post
Gee!
Én csak Vilma miatt szóltam, Ő pedig nem állította hogy nincs igény. Csak rámutatott kicsit poénkodva a számításodban lévő csúsztatásokra.
(köztünk maradjon szoktad a tényeket színezni kicsit...)
Alapból nekem mindegy, hogy van, vagy nincs orinévátírás. Jómagam meg vagyok elégedve az általam választott orinevekkel, és anarchban is csak saját készítésű orijaim vannak, de elfogadom van rá igény. Pontosan ezért is támogattam, és támogatom most is.
A multizást pedig abszolút ne vegyük ide, mert az egy komlex téma és nagyon ingoványos talaj... Egyetértek.
arra az egy mondat Off-ra gondolsz?
mindazzal szemben amit Gee levezetett?

hello te , ugyanúgy személyeskedsz, pl velem.
hogy van ez? neked szabad? te számolásra utasíthatod a másikat ?

senkit nem érdekel ki mióta játszik 1 vagy 5 év, van aki 5 hónap alatt tanul annyit , mint más évek alatt sem.

egyetlen egy régi játékost sem láttam, hogy fejvesztve jött volna , hogy legyen névvátírás.
Az a csúsztatás, hogy van rá igény.
1x már bebizonyosodott, hogy minimális igény volt rá, és több kárt csinált,mint hasznot.
  #133  
Old 03-16-2008, 11:26
Rebellis Rebellis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 549
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Goldy View Post
Gee: 1 nagy különbség van, te az automatizálást támogatod ezen belül, amivel pl én semmi szín alatt nem értek egyett a normál játékban.
Addig a többi körülményről kár vitatkozni, míg automatizálva képzeled el.
Ez igaz....
  #134  
Old 03-16-2008, 11:47
Pali papa's Avatar
Pali papa Pali papa is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Budapest VII ker.
Posts: 522
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Bennem mint az már kiderült az automatizálas gondolata fel sem merült...
__________________
Légy kedves gyermekeiddel, hiszen ők választják ki neked a szociális
otthont.


http://s1.sfgame.hu/index.php?rec=67834 Az én kicsi varázslóm...
  #135  
Old 03-16-2008, 12:47
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hóhér View Post
arra az egy mondat Off-ra gondolsz?
mindazzal szemben amit Gee levezetett?

hello te , ugyanúgy személyeskedsz, pl velem.
hogy van ez? neked szabad? te számolásra utasíthatod a másikat ?

senkit nem érdekel ki mióta játszik 1 vagy 5 év, van aki 5 hónap alatt tanul annyit , mint más évek alatt sem.

egyetlen egy régi játékost sem láttam, hogy fejvesztve jött volna , hogy legyen névvátírás.
Az a csúsztatás, hogy van rá igény.
1x már bebizonyosodott, hogy minimális igény volt rá, és több kárt csinált,mint hasznot.
Egyrészt ki számít régi játékosnak?
Grabi és Gyula a régiek közül már jelezte, hogy őket érdekli. Engem érdekel, bár nem vagyok régi a nem egészen 3 éves múltammal. És még jópáran jelezték, hogy érdekli őket. Meg amúgyse értem a logikádat: ha a régieket nem érdekli, akkor nincs is rá igény???

Gee: a hód is sorszám alapján tartja számon az orikat, de én az Atién meg a Goldyén kívül csak a sajátomat tudom fejből. Ha valakivel bajom van azt mondom, hogy ezzel meg ezzel bajom van, nem azt, hogy 254332 megint beszólt. Szerintem te is így vagy vele. Ha viszont neked elég a sorszám, mert fejből tudod mindről, kit takar, akkor mire ez a nekibuzdulás a névváltásnak?

Az meg enyhén szólva is a dolgok elbagatellizálása, hogy felveszed a pontlistára, és látni fogod ha változott a neve, lévén nem kötelező épp veled egy csoportban lennie mikor nevet változtat.
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
  #136  
Old 03-16-2008, 12:51
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Hóhér View Post
1x már bebizonyosodott, hogy minimális igény volt rá, és több kárt csinált,mint hasznot.
milyen kárt csinált?
pl van akit zavar, hogy új nevem van ?
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)

  #137  
Old 03-16-2008, 13:02
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

pedig a régid milyen jó is volt
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
  #138  
Old 03-16-2008, 13:16
Pali papa's Avatar
Pali papa Pali papa is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Budapest VII ker.
Posts: 522
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Deni View Post
milyen kárt csinált?
pl van akit zavar, hogy új nevem van ?
Ha megnézzük a játékot amit szeretsz...
"She loves Her toys..."

Nos...
Nem!
Határozottan nem zavar...
__________________
Légy kedves gyermekeiddel, hiszen ők választják ki neked a szociális
otthont.


http://s1.sfgame.hu/index.php?rec=67834 Az én kicsi varázslóm...
  #139  
Old 03-19-2008, 06:02
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Kezdem elveszteni a fonalat...

Olyanok szavazták le ezt a javaslatot, akik hozzá se szóltak, komment nélkül azonnal rávágják hogy az egész rossz, meg hetente/kéthetente lépnek be a hódba, és nem is nagyon aktívak... (Képzelem, micsoda érvágás lehet nekik, ha pár ember nevet vált...)

Ákos a szavazatával nem ellenezte, sőt, támogatta, hogy szerinte sem lenne ez rossz. Később pedig közli, hogy nincs rá igény... Na most akkor van, avagy pediglen nincs?

Egyetlen régi játékos se jött fejvesztve támogatni?
Az első sorszámom 16287 volt. Remélem ez elég régi. De a szavazatok alapján támogatók között vannak legalább ennyire régiek. Sőt!..

A teljes körű automatizálás már le lett szavazva a topicon belül, és túlságosan nem kűzdöttem ellene. Tehát nem is lehet kérdéses, hogy ha esetleg mgevalósulna ez a dolog valamikor, valamilyen formában, akkor lenne benne egy manuális kontrol. Ezért is emelkedett a VIP követelmény 2500 VIP kör fölé, mivel ez pjusz munkát adna az elenőrzőnek. (Legyen az support, vagy Ati, vagy akárki akinek joga van/lesz ilyenhez.) Tehát nem kell az automatizálás ellen több érvet felhozni, el lett fogadva (általam is), hogy ha lesz is ilyen lehetőség, nem lesz automatikus.

Attól függetlenül folyamatos lehetőséget kéne biztosítani erre, kivéve ugye a korábban említett 3 hónapot, amikor nem lenne névátírás.

Belemennék egy olyanba is, hogy a nevek minden hónap 1-én változzanak meg, függetlenül, hogy az előző hónapban mikor kérték azt. Így csak ahvonta 1x kéne megnézni, hogy volt-e változás a csoportban, ahol játszol.

Továbbra sem szimpatikus, hogy évente egy adott időpontban változzon meg a név, mert kellemetlen, ha én 2008 augusztusában kérek egy névátírást, és csak 2009 májusában íródik át... Ez azért szerintem nyilván való, hogy nem éppen jó dolog. Viszont ha szeptember 1-én megváltozik, akkor az elfogadható lenne azok számára is, akik nem akarják ezt naponta nézegetni, meg azoknak is, akik szeretnének új nevet.

Továbbra is fenntartom, hogy anarchista és normál csoportban ezeket külön lehetne választani.

Akár úgy is, hogy anarchban az előbb leírtak szerint minden hónap 1. napján íródna át a név, normálban viszont csak az adott év július 1-én, meg december 1-én. December-ben sorszámvásár indul, akkor már nem lehetne nevet váltani sem anarchban, sem normálban. Egészen március 1-ig. Így elkerülhető a sorszám, és a névátírás egyidejűsítése. (Hú de szép szó! )

A többi, korábban említett kritériumok mellett szerintem így már mindenki számára elfogadható, átlátható lenne. A szigorú követelmények miatt továbbra is az az álláspontom, hogy ez nem lenne egy sűrű dolog, és ha csak adott időpontokban íródna át, akkor a bizonyos emlegetett káosz is rendszerré válna, áttekinthető lenne.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
  #140  
Old 03-19-2008, 06:45
Goldy's Avatar
Goldy Goldy is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,166
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
A többi, korábban említett kritériumok mellett szerintem így már mindenki számára elfogadható, átlátható lenne. A szigorú követelmények miatt továbbra is az az álláspontom, hogy ez nem lenne egy sűrű dolog, és ha csak adott időpontokban íródna át, akkor a bizonyos emlegetett káosz is rendszerré válna, áttekinthető lenne.

A már előtte jópárszor elmondott érveim mellett kitartva, továbbra se fogadható ez így el számomra... szal a mindeki már bukik...
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 08:03.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu