Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 05-30-2007, 19:01
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 12%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Kancsendzönga View Post
szerintem igenis lehessen a helytartónak kiadni ezt a parancsot. Igaz, hogy soha nem képeznék, ha nem vagyok kénytelen, de komoly szépséghibának tartom a helytartó hiányosságát. (persze ha ígymarad, nem fogok sírni, de ha már felmerült én támogatom)
Ati már megindokolta,hogy miért nincs benne,és be kell látni,van benne igazság ...
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 05-30-2007, 19:04
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Hunor a sirály View Post
OK!
De már csak egy zöld kéne hogy plusszba legyek és tudjak topicot nyitni, csak soha nem tudom összekaparni...




Azért mert annak jó az ára a piacon, az elit megelőzi, de annak sok fegyver kell.
logikus, csak ha elkezded nagyban gyártani nem foglyák megvenni
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #13  
Old 05-30-2007, 19:06
Kancsendzönga Kancsendzönga is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 178
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Ati már megindokolta,hogy miért nincs benne,és be kell látni,van benne igazság ...
belátom, teljesen igaza van, de ez csak játékon kívüli igazság. A játékon belüli igazság az, hogy a támadó v védő ugyan olyan katona, mit a lovas vagy íjász vagy elit, csak nem olyan erős, de egyszerű képezni, és mondjuk egy szegény országban vannak ilyen katonák. Az most teljesen lényegtelen, hogy bárki tart-e olyat... de mostmár túlragoztam, tetszene és teljesebbnek tűnne a dolog, ha lehetne ilyen, de ha nem, akkor nem...
Reply With Quote
  #14  
Old 05-30-2007, 21:46
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Persze, legyen a helytartó lehetőségei között a képzés, aztán 2 nap múlva forradalom indul azért hogy akkor már pakolja ki a nyersiket is, stb...

Másik indokom ellene: ha egy kezdő netán beVIP-eli az oriját, és akarna támadót és védőt képezni akkor talán megkérdezi egy tapasztaltabb társát hogy ugyan miért nem tud automatikusan képezni, vagy veszi a fáradtságot és utánanéz a súgóban az egységek védő illetve támadóértékeinek...

Azt meg senki ne mondja hogy kezdők nem VIP-elnek, mert a próba VIP-et a társaság 90%-a elnyomja az elején
Reply With Quote
  #15  
Old 05-31-2007, 07:09
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Hunor a sirály View Post
A HT tudja irányitani az összes egység képzését kivéve a védőét és a támadóét! A HT-t ki lehetne bővíteni a védő és a támadó autómatikus kiképzésére is, nem lenne nagy változtatás, hiszen a többi egység képzését is vezényli. És akkor az alatta lévő sorba is bekerülhetnek, ahol az "Egyszerre képezhető egységek száma" van.


Nagyon OFF/
Csak úgy kérdezem, hogy Ti se tudtok témát nyitni a megbeszélésekhez, vagy ez csak velem van így?
Hihetetlen, ha nem tud a megbeszélések közé témát nyitni, akkor ide nyit. Ezért gondoltam szükségesnek, hogy itt is le legyen korlátozva a topicnyitás.

Másrészt arra se veszed a fáradságot, hogy megnézd a megvalósult javaslatokat...
(Előbbi kettőért legszívesebben egy pirosat adnék )

Harmadrészt: Max egy kezdő képezne támadót/védőt. Legyen neki elég, hogy tud építeni piacot Ne képezzen már ilyen marhaságokat is.

Negyedrészt: Hiába drága a támadó/védő ha te rakod ki nem foglyák megvenni, mert nem mindenki hülye! Azt akkor rakják ki-veszik meg, ha utalni akarnka az emberek
Reply With Quote
  #16  
Old 05-31-2007, 11:00
Kancsendzönga Kancsendzönga is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 178
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
Persze, legyen a helytartó lehetőségei között a képzés, aztán 2 nap múlva forradalom indul azért hogy akkor már pakolja ki a nyersiket is, stb...
ez ökörség, ha meg nem sértelek. Nem ez tevésítené el a játékot, az biztos (ki se lenne használva)

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
Másik indokom ellene: ha egy kezdő netán beVIP-eli az oriját, és akarna támadót és védőt képezni akkor talán megkérdezi egy tapasztaltabb társát hogy ugyan miért nem tud automatikusan képezni, vagy veszi a fáradtságot és utánanéz a súgóban az egységek védő illetve támadóértékeinek...

Azt meg senki ne mondja hogy kezdők nem VIP-elnek, mert a próba VIP-et a társaság 90%-a elnyomja az elején
ebben viszont igazad van, erre én is gondoltam, a kezdőket ez rávezethetné arra, hogy mennyit érnek a támadók/védők...
Reply With Quote
  #17  
Old 05-31-2007, 11:03
Kancsendzönga Kancsendzönga is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 178
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post

Harmadrészt: Max egy kezdő képezne támadót/védőt. Legyen neki elég, hogy tud építeni piacot Ne képezzen már ilyen marhaságokat is.
OFF: miért van még mindig piac? gondolom voltak már építő javaslatok a témában, dócsak nem találtam meg. Útba tudna igazítani valaki?
Reply With Quote
  #18  
Old 05-31-2007, 11:05
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kancsendzönga View Post
OFF: miért van még mindig piac? gondolom voltak már építő javaslatok a témában, dócsak nem találtam meg. Útba tudna igazítani valaki?
Hogyhogy miért van?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #19  
Old 05-31-2007, 11:09
Kancsendzönga Kancsendzönga is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 178
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Hogyhogy miért van?
mmint az épület...

ok le van írva a súgóban, el is olvastam, mikor elkezdtem játszani,de azért lássuk be,nem különösebben fontos épület, ha mégis az, akkor csak nekem még nem volt rá szükszégem

ui.: (bár mikor elkezdtem,építettem egy tonnát, és csodálkoztam, hogy nem fér el annyi ház az orimban, h működjön minden )
Reply With Quote
  #20  
Old 05-31-2007, 11:38
Hunor a sirály Hunor a sirály is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Valezius, képzeld vettem a fárattságot és megnéztem azt a topicot ahol ez a korlátozás lett betéve, csak nem mentem vissza egypár oldallal, mert annyira nem érdekelt hogy visszaolvassak, aztán észrevettem, hogy nem tudok a megbeszélésekbe témát nyitni...

És az nincs megtiltva, hogy ide tudjanak témát nyitni, kérdem akkor miért baj, hogy ide nyitottam? Itt lehet beszélgetni a javaslatokról.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14290 09-18-2022 16:13
Klántámadás védő, támadó értékei Hunor a sirály Segítség 0 04-30-2007 13:49
Kérdezz! Felelünk? :) Toto Segítség 795 07-12-2006 22:01
Klánpontlista rendezése máskor Ati Elvetett javaslatok 522 06-07-2006 16:17
Támadó és Védő egységek reformja Unhellas Elvetett javaslatok 17 04-13-2006 17:29


All times are GMT +1. The time now is 17:18.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu