Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #10761  
Old 05-10-2011, 18:35
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Wolfi View Post
Először is sajnálom, hogy az elkezdődött háborúból nem lett semmi. De én tényleg elhiszem, hogy mostanra telt be a pohár, ezért nem fogok pálcát törni a fejetek fölött mert ez a döntés született. Sőt kívánok minden jót és a magánügyi problémák helyreállását!
De...
Senki nem tudta előre hogy Dvá nem tud gép elé jönni. Igen Katival én beszéltem és azért írtam valószínű nem tud gép elé jönni mert
1. nem jött szembe (ellenben a klántársával)
2. nem akarok infót kiadni de a hullot seregekből egyértelműen erre lehetett következtetni

Az meg, hogy Kati ütögetéseit másoljátok be mégis mire jó?
Akkor nem így volt a mi bandánk sem nem volt túl nehéz dolga, és igen én pl fociztam nem beszélve az akkori éplistámról Valljuk meg az nem volt nagy teljesítmény!
Persze nem akarom én Kati érdemeit elorozni de valószínűsíthetően most ugyanez a kép alakult volna ki csak fordított előjellel
ennyit szerettem volna
szia.
Én nem másoltam ki semmilyen ütést. ha mind a 6 (nem szabis) országnak a gazdája gépnél tudott volna lenni, nem tudom elképzelni, hogy veszítünk. jó játék lett volna abban biztos vagyok, de két nagy előnyünk lett volna veletek szemben, az egyiket szerintem már sejtitek a fent említett seregelhullásból is.. mondom ezt úgy, h nem ismerem a dragon tartalékait, csak saccolni tudnám. az első két támadásotok sem volt kiforrot. kijöttetek és vártátok mi történik. ezzel nem a dragont akarom bántani, csak egy meglátás. aztán lehet olyan kártyákat húztok elő amire nem számítok, de ezt már sosem tudjuk meg sajnos.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #10762  
Old 05-10-2011, 18:45
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Wolfi View Post
Először is sajnálom, hogy az elkezdődött háborúból nem lett semmi. De én tényleg elhiszem, hogy mostanra telt be a pohár, ezért nem fogok pálcát törni a fejetek fölött mert ez a döntés született. Sőt kívánok minden jót és a magánügyi problémák helyreállását!
koszi mi is sajnáljuk
nekunk is volt tervunk a ti tervetek megakadályozására
ami pár honapja az egyik tagunk kiesése miatt nem lett 100%ig végrehajtva
ha ket tuz kozé kerultetek volna nem biztos hogy olyan konnyu falat lettunk volna foleg ha alulrol az előre tervezett létszám szorongatja a minket szorongatókat
majd egyszer még talán osszejon az a harc ha kipihenjuk magunkat
addig pedig jo játékot nektek
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to NewJackCity For This Useful Post:
  #10763  
Old 05-10-2011, 19:44
Kalapácska Kalapácska is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Location: Budapest XVIII. kerület
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Ugyan nem vagyok túl aktív mostanában , meg nem is sokmindenre figyelek játékon belül ....
De ez az egész kicsit hasonlít arra amikor én megcsináltam a kismalacot és utána meg jött ts , hogy már ütőtávban volt .....(2 hete 10 körrel lefelé )
Hát nekem úgy tünik kb itt is ez a helyzet van egy klán aki pihizik egy kicsit és van egy másik aki markában érzi a világot DDDDDDD
Vityu markoljátok mint az álat a játékföldet

Hajrá megalománok és üssetek minimum fél évente 1-et .... ez ám a játék

Totya
Reply With Quote
  #10764  
Old 05-10-2011, 19:54
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Persze, játszak veled anarchban... Egy olyan anarchossal, aki évek óta ott játszik... Jó vicc.
és mi van akkor, ha évek óta ott játszik? 10 vs. 10-et mondott ,ergó kapsz kölcsönbe 10 felépített, full pénzes orit és ő is elővesz 10 ilyet és mehet a móka...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Hex For This Useful Post:
  #10765  
Old 05-10-2011, 20:00
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
és mi van akkor, ha évek óta ott játszik? 10 vs. 10-et mondott ,ergó kapsz kölcsönbe 10 felépített, full pénzes orit és ő is elővesz 10 ilyet és mehet a móka...
Akkor rutin nélkül simán menne? Én jelenleg azt sem tudom, hogy mi milyen áron szokott lenni a piacon pl ott. Azt se tudom, hogy milyen a csoportlétszám, azt sem tudom, hogy a 10 oszággal hogy segítsem magam... Sose voltam még 2 országgal sem egy csoportban, nemhogy tízzel.

Nem értem az anarchosokat, akkor elvileg egy anarchban játszó játéktudása, tapasztalata egy cseppet se több, mint egy egyországos normálosnak?
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #10766  
Old 05-10-2011, 20:17
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Akkor rutin nélkül simán menne? Én jelenleg azt sem tudom, hogy mi milyen áron szokott lenni a piacon pl ott. Azt se tudom, hogy milyen a csoportlétszám, azt sem tudom, hogy a 10 oszággal hogy segítsem magam... Sose voltam még 2 országgal sem egy csoportban, nemhogy tízzel.

Nem értem az anarchosokat, akkor elvileg egy anarchban játszó játéktudása, tapasztalata egy cseppet se több, mint egy egyországos normálosnak?
bőven több olyan szempontból, hogy több országot hogyan kell összehangolni (pl. klánütésnél is előny lehet, persze oda kellenek a többiek is, mert ugye a tiszta játék alap)

én annó 30 orit vittem egyszerre és mindig tudtam melyikkel mi van. Úgy hogy teljesen inaktív vagyok mostanában igy is több orit viszek, mint ami neked van, mivel ugye te csak normálban játszol.
Reply With Quote
  #10767  
Old 05-10-2011, 22:01
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Sziasztok!

Sajnalom a Pannont, de azt kell mondjam, leginkabb Serget. O rengeteget tett ezert a klanert. Sajnos anno a Gun vs Pannon harc sem ugy alakult, ahogy vartam, vartuk.

Vityu: mindenkinek jogaban all akkor es annyi idora szkra lepni, amikor es ameddig szeretne, ezen kar vitazni. En is eltudok kepzelni olyan elethelyzetet, amikor akar kedvem, akar idom nem lenne jatszani.

Es ezert nem szeretnek megrovast kapni senkitol, vagy ha kapnek is, nem tulsagosan izgatna.
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 05-10-2011 at 22:31..
Reply With Quote
The Following 7 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #10768  
Old 05-11-2011, 20:56
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Legnagyobb egyéni foglalás tegnapról az 1. szinten:
2011-05-10 01:01:06 magikushapci (#549907) elfoglalt 490 hektárt Tutti-Frutti (#77777) országától.


Gratula Hapci
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Merengő For This Useful Post:
  #10769  
Old 05-11-2011, 21:35
Dew's Avatar
Dew Dew is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Location: Budapest
Posts: 556
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
Legnagyobb egyéni foglalás tegnapról az 1. szinten:
2011-05-10 01:01:06 magikushapci (#549907) elfoglalt 490 hektárt Tutti-Frutti (#77777) országától.
Gratu!!
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Dew For This Useful Post:
  #10770  
Old 05-13-2011, 12:14
Wolfi Wolfi is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 205
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

2011-05-12 22:01:12 Olümposz (#3735) támadást indított Egyenlítői LáMa Vadászok (#3543) ellen, de a csatát elvesztette.

Ez az ütközet senkit nem érdekel?
engem igen!
élménybeszámolók?
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 12 (0 members and 12 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 10:39.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu