Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > MUD > Ötletek, javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Ötletek, javaslatok Ha új ötleted, javaslatod, kérésed van, akkor azt ide írd meg.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 10-20-2009, 13:32
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Arty View Post
Hy!

Én örülnék egy olyan változtatásnak hogy a csata közben felugró ablakban láthatnám az aktív varázslatokat! HA meg lehetne oldani! Köszike
Persze. 3 másodperces a csatakör, így is alig van néha idő, és még felugró ablakok is jöjjenek. Na nemár.
Sponsored Links
  #42  
Old 10-20-2009, 21:50
Arty Arty is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 45
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Persze. 3 másodperces a csatakör, így is alig van néha idő, és még felugró ablakok is jöjjenek. Na nemár.
Lehet rosszul fejeztem ki magam, abban az ablakban szeretném látni, ami csatakor beugrik.
  #43  
Old 10-22-2009, 20:11
hondabarna hondabarna is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 9
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Lenne egy nagy problémám. Ha valaki piros és megtámadom, akkor ne lehessen más klántársának beszállni a harcba, legyen ez csak a kettőnk csatája, mert ma este is ez történt, hogy támadás után, mikor nehezen bírtak egymással, a megtámadott klánjából 4-en bőven 30 feletti karakterek elkezdek ütni egy(!) szintén 30 feletti karaktert. Persze utána már annak a klánja is ment, de gyógyizni, nem ütni!!
Valahogy jó lenne ezt kiküszöbölni, mert ilyenektől aztán végkép elmegy a kedvem, ez sztem nem volt fair, azzal szemben aki szabályosan harcol.
Volt már olyan is (nevet nem is írok), hogy bejelentette este piros lesz és várja a kúton a jelentkezőket, persze sunyiba meg ott vannak mellette. Hol van itt a fair játék?????

esetleg, ha nem szüntetnéd be az ilyen fajta segítségi lehetségeket, akkor legyen lehetőség a másik félnek segíteni azzal, hogy csapatban támadható legyen akit üt. Ne csak az egyik fél részéről lehessen már 4-en ütni!!!!

Last edited by Ati; 10-24-2009 at 18:40..
  #44  
Old 10-24-2009, 16:41
Game Game is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 8
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Sziasztok!
Jók az ötletek, de a lényeg szerintem a küldetésekben van....Hiába jönnek új játékosok, ha idővel beleunnak a tpzésbe. Több küldi kéne és esetleg lehetnének klánszintű küldik is, vagy valami hasonló(pl.:egy sziget valahol, ahol valami ellenséges városokat kell megtámadni/elfoglalni).
A másik dolog az, hogy szerintem bizonyos tanulási lehetőségekkel színesebbé kéne tenni a játékot...ahogy megvan hódiban is hogy minden fajnak van előnye, de hátránya is, úgy itt is el kéne érni ezt....tehát egy új kari ha elindul akkor lehessen többféle irányba fejlődnie....most ahogy látom az a helyzet, hogy vari és harcos keveréke mindenki és a támadó varázslatok nem jók szinte semmire...ezt is fel lehetne javítani, hogy ha valaki izmos varázsló akar lenni,akkor ne egy kis gyenge karija legyen,hanem abból is tudjon erős karit kihozni....
Hát...kb ennyi jutott így hírtelen eszembe

Sziasztok!
Jók az ötletek, de a lényeg szerintem a küldetésekben van....Hiába jönnek új játékosok, ha idővel beleunnak a tpzésbe. Több küldi kéne és esetleg lehetnének klánszintű küldik is, vagy valami hasonló(pl.:egy sziget valahol, ahol valami ellenséges városokat kell megtámadni/elfoglalni).
A másik dolog az, hogy szerintem bizonyos tanulási lehetőségekkel színesebbé kéne tenni a játékot...ahogy megvan hódiban is hogy minden fajnak van előnye, de hátránya is, úgy itt is el kéne érni ezt....tehát egy új kari ha elindul akkor lehessen többféle irányba fejlődnie....most ahogy látom az a helyzet, hogy vari és harcos keveréke mindenki és a támadó varázslatok nem jók szinte semmire...ezt is fel lehetne javítani, hogy ha valaki izmos varázsló akar lenni,akkor ne egy kis gyenge karija legyen,hanem abból is tudjon erős karit kihozni....
Hát...kb ennyi jutott így hírtelen eszembe

Last edited by Ati; 10-24-2009 at 18:40..
  #45  
Old 10-25-2009, 18:13
csabesz7 csabesz7 is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 41
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Az tényleg igaz, hogy a támadó varázslatok elég gyengék, így el sem képzelhető az, hogy egy karakter igazi varis legyen, mivel ha csak ezekre a támadó varikra tanul, nem nagyon jut előrébb. Ezeket a sebző varázslatokat át lehetne gondolni és valahogy átdolgozni úgy, hogy lehessen úgy is haladni, ha valaki varis karaktert szeretne magának.
  #46  
Old 10-28-2009, 16:48
Arty Arty is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 45
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by csabesz7 View Post
Az tényleg igaz, hogy a támadó varázslatok elég gyengék, így el sem képzelhető az, hogy egy karakter igazi varis legyen, mivel ha csak ezekre a támadó varikra tanul, nem nagyon jut előrébb. Ezeket a sebző varázslatokat át lehetne gondolni és valahogy átdolgozni úgy, hogy lehessen úgy is haladni, ha valaki varis karaktert szeretne magának.
Szerintem alapból jók a varázslatok, de minden szintlépéssel a már megtanult varinak nőlhente a sebzése valamivel. Így nem lenne mindegy hogy 3 szinten tanulok villámot vagy 20.szinten...
  #47  
Old 10-28-2009, 16:50
Arty Arty is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 45
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Szeretném kérdezni ha lenne kalandötletem nagy vonalakban , hova küldhetném el mert nem jó lenne ha fórumon olvasnák
  #48  
Old 10-29-2009, 13:44
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Arty View Post
Szeretném kérdezni ha lenne kalandötletem nagy vonalakban , hova küldhetném el mert nem jó lenne ha fórumon olvasnák
Privibe jöhet nekem, de tudd, hogy a privik feldolgozásával többhónapos csúszásban vagyok jelenleg.
__________________
Hódító * Queosia
  #49  
Old 10-31-2009, 15:50
Arty Arty is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 45
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Privibe jöhet nekem, de tudd, hogy a privik feldolgozásával többhónapos csúszásban vagyok jelenleg.
Na, akkor legalább van időm kiagyalni bővebben. Majd jelentkezem.
  #50  
Old 11-02-2009, 09:41
Game Game is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 8
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Sziasztok....
Az jutott még ezsembe, hogy a piacozáshoz hasonlóan lehetne a tp gyűjtésére kiatlálni napi vérdíjas rendszert...valami olyasmire gondolok, hogy ha valaki megöl adott napon pl.: 10 elfet, 10 gorgot, 10 csatikót meg 20 mittoménmit akkor kap valamennyi + tpt....lehetne szintől függővé tenni, hogy a kissebbeknek ne keljen túl sok nagy mobot ölni...ez egyfajta küldi lehetne, ami végülis napi szinten állandó....és lehetne egy épület, ahol fel lehetne venni a napi vérdíjas küldiket....Na?
The Following 3 Users Say Thank You to Game For This Useful Post:
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
hogyan működik a feltárás? empty Segítség 7 03-12-2009 21:43
hogyan lehet. vityu Segítség 76 01-06-2008 20:36
Hogyan lehet a max és min.-nek megfelelni? hatpeti Általános beszélgetés Hódítós témákban 3 01-01-2008 12:23
Piac,avagy tegyük tisztába a szennyest System Stratégia & Tippek 6 04-28-2007 21:47
Hogyan használjam? Ati Országlisták 9 01-30-2006 13:18


All times are GMT +1. The time now is 15:22.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu