Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #61  
Old 05-21-2007, 19:57
Batu's Avatar
Batu Batu is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vámosgyörk
Posts: 350
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by invisible View Post
Te félre beszélsz...
Senki nem akart semmit támadásba vinni.
Az egész a bizalomról szólt de te csak a magadét fújtad akkor is meg most is.
Én sosem támadtam senki katonájával...
Nekem sosem kellett senki segítsége a személyes háborúimhoz, de aki nem állja a szavát az nekem nem más mint amit akkor írtam...
Tehát ne csapd be azzal a többieket hogy bár ki is csatába akarta vinni az illyasaid mert ez hatalmas hazugság.
Nem gondoltam hogy még erre is képes vagy és ilyet kitalálsz.
Mindenesetre jó lenne ha a topic maradna az eredeti témánál és nem a te sértett hiúságod legyezésére használnád ezt a témát fel.
Köszönöm.
Sértett hiúság?? Senki katonájával nem támadtál még? Régóta játszol? Személyes háború? Kitalálok bármit is?
Ne haragudj, de kinevetteted magad! Részemről vita befejezve. Csak zavart, hogy folyamatosan tobzódsz itt a fórumon és tudom, hogy te sem vagy teljesen egyenes.Elnézést, hogy itt "legyezgettem a hiúságom". Legyezgessük akkor a tiedet. Úgy sajnállak! Cuna báci gonocat mondott? Verjük el a fenekét!

(Elnézést mindenkitől,de allergiás vagyok arra, hogy hazugnak neveznek)
__________________
by Batu
Reply With Quote
Sponsored Links
  #62  
Old 05-21-2007, 19:57
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Penya View Post
Most komolyan szted tudta azt ami történt? Sztem csak ez a sértés jutott eszébe először, le merem fogadni hogy gőze sincs semmiről. Na mind1 nem az én gondom.

Akik nekem írtak - nem idézek be mindenkit - azoknak ennyit mondanék: : )
Sok olyannal találkoztam már akik nem bírják magukban tartani a véleményüket, volt akit leföldeltem és elkezdett írogatni hogy én milyen szemét vagyok meg hogy nem hagyom őt érvényesülni a játékban.

Van aki szerint normális az ilyen reakció???
Reply With Quote
  #63  
Old 05-21-2007, 20:02
invisible
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Ditke View Post
Sár??? felénk ezt tisztázásnak hívják...
Az nem tisztázás ha olyat ir valaki ami nem történt meg.
Ezt felénk úgy hívják a valóság elferdítése.
Bár azt sem értem, hogy miért tartozik egy volt szövetségbeni nézeteltérés ehez a témához???
Ennek max egy oka lehet, és pedig az hogy szeretnék ezzel megkérdőjelezni a szavahihetőségem.
Nos ez nem fog menni mert a szóban forgó leveleket elküldtem az illetékes helyre, és már most leszögezem a gyengébbek kedvéért, hogy nem sírás miatt, hanem mert Ati ezt tanácsolta.
A másik ami miat szintén nem fog menni, hogy ezt a topicot nem azért hoztam létre hogy az én személyes problémám kivesézve igazságszolgáltatást kérjek, hanem mert szerettem volna egyrészt rávilágítani arra, hogy a játék nagyon eldurvult.
Másrészt pedig szerettem volna egy olyan helyet ahol legalább az ember kibeszélheti ezeket a sérelmeiket és nem a játékba próbáljuk levezetni az indulataink.
Reply With Quote
  #64  
Old 05-21-2007, 20:05
invisible
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Batu View Post
Sértett hiúság?? Senki katonájával nem támadtál még? Régóta játszol? Személyes háború? Kitalálok bármit is?
Ne haragudj, de kinevetteted magad! Részemről vita befejezve. Csak zavart, hogy folyamatosan tobzódsz itt a fórumon és tudom, hogy te sem vagy teljesen egyenes.Elnézést, hogy itt "legyezgettem a hiúságom". Legyezgessük akkor a tiedet. Úgy sajnállak! Cuna báci gonocat mondott? Verjük el a fenekét!

(Elnézést mindenkitől,de allergiás vagyok arra, hogy hazugnak neveznek)
Örülök hogy befejezted a nem ide ilő témát.
Kevés vagy te ahoz hogy engem cikizz.
Reply With Quote
  #65  
Old 05-21-2007, 20:05
Ditke Ditke is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Vác
Posts: 913
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by invisible View Post
Az nem tisztázás ha olyat ir valaki ami nem történt meg.
Ezt felénk úgy hívják a valóság elferdítése.
Bár azt sem értem, hogy miért tartozik egy volt szövetségbeni nézeteltérés ehez a témához???
Ennek max egy oka lehet, és pedig az hogy szeretnék ezzel megkérdőjelezni a szavahihetőségem.
Nos ez nem fog menni mert a szóban forgó leveleket elküldtem az illetékes helyre, és már most leszögezem a gyengébbek kedvéért, hogy nem sírás miatt, hanem mert Ati ezt tanácsolta.
A másik ami miat szintén nem fog menni, hogy ezt a topicot nem azért hoztam létre hogy az én személyes problémám kivesézve igazságszolgáltatást kérjek, hanem mert szerettem volna egyrészt rávilágítani arra, hogy a játék nagyon eldurvult.
Másrészt pedig szerettem volna egy olyan helyet ahol legalább az ember kibeszélheti ezeket a sérelmeiket és nem a játékba próbáljuk levezetni az indulataink.

Jogos! Én is épp azt mondom, hogy tisztázni kell a dolgokat!
__________________
...ne gyere utánam, én is eltévedtem....
Reply With Quote
  #66  
Old 05-21-2007, 20:07
invisible
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Penya View Post
Most komolyan szted tudta azt ami történt? Sztem csak ez a sértés jutott eszébe először, le merem fogadni hogy gőze sincs semmiről. Na mind1 nem az én gondom.

Akik nekem írtak - nem idézek be mindenkit - azoknak ennyit mondanék: : )
Nem tudom, hogy más mit tud csak azt tudom én mit éltem meg az üzenetei jóvoltábó.
Reply With Quote
  #67  
Old 05-21-2007, 20:16
A.S.o.T. A.S.o.T. is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 6
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
ajjaj...kezdek félni
az aláírásban lévő ori miatt?

Quote:
Originally Posted by invisible View Post
Másrészt pedig szerettem volna egy olyan helyet ahol legalább az ember kibeszélheti ezeket a sérelmeiket és nem a játékba próbáljuk levezetni az indulataink.
Vannak olyan emberek, akik értenek ; )
Azzal ne foglalkozz, hogy mit írt, nyilván azért csinálta, mert látta, hogy szét tudod szedni az oriját. Egyesek látva a veszteséget már csak beszólogatni tudnak . Mások meg tanulnak a saját hibáikból. Nem midegy, ki melyik csoportba tartozik.
Én már volt, hogy egy támadómtól kaptam végülis segítséget, mert felhívta a figyelmemet hogy mi a gyengéje az orimnak.
Reply With Quote
  #68  
Old 05-21-2007, 20:24
invisible
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Batu View Post
Sértett hiúság?? Senki katonájával nem támadtál még? Régóta játszol? Személyes háború? Kitalálok bármit is?
Ne haragudj, de kinevetteted magad! Részemről vita befejezve. Csak zavart, hogy folyamatosan tobzódsz itt a fórumon és tudom, hogy te sem vagy teljesen egyenes.Elnézést, hogy itt "legyezgettem a hiúságom". Legyezgessük akkor a tiedet. Úgy sajnállak! Cuna báci gonocat mondott? Verjük el a fenekét!

(Elnézést mindenkitől,de allergiás vagyok arra, hogy hazugnak neveznek)
Kedves Cuna báci, ha már így nevezted magad, sose mondtam, hogy nekem nincs hibám, hisz olyan ember nincs is aki nem hibázik, csak azt mondtam hogy én bevállalom a hibám és nem azzal próbálom leplezni hogy elferdítem a dolgokat.
Na ezeket nem is a vita folytatásának szántam, hiszen nem is teszek emkítést semmi vita dologról, csak azért írtam le hogy gongold át ha én bár kit is ki akartam volna használni a játék során akkor vajon miért töröltem volna az orim és miért léptem volna ki nyomtalanul???
Látod semmi érdek nem fűzött ahoz amire megpróbáltál célozgatni.
Mint sokszor leírtam nekem ez egy kedves játék és nem több.
Én nem feszegettem a kettőnk közt lezajlott eseményeket sem mert nem tartottam másnak mint egy apró összezördülésnek a játékban. Te azonban nem birtad lenyelni és megpróbáltál most visszavágni ennyi idő után.
Sajnálom hogy ez ilyen mély nyomot hagyott benned, hogy te mint öreg bölcs nem tudtad érvényesíteni az akaratod egy tini lány felett.
Bocsi, de én ilyen vagyok, hogy van önnáló akaratom és nem akarom másokra rákényszeríteni hanem inkább hagyom a dolgot.
Bocsi még egyszer...
Reply With Quote
  #69  
Old 05-21-2007, 20:30
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Szerintem az élet még sok ennél sokkal durvább dolgot tartogat.
Szóval ezen fenn akadni, elég csacskaság.
Ha pl:
teszem azt én vagyok az ellenfeled, te meg lelopod a pénzem. Erre írok, hogy te csóró... bla bla bla.
Ennek már ne haragudj, de köze nincs a sértéshez.
És ha már magamból indulok ki, márpedig én nem tudtam, hogy ez történt veled, nyilván más se tudja. Erről nem kell tudnia az egész Magyarországnak.
Attól hogy te sok fórumon beszélsz erről...
Szóval inkább csak véletlen egybeesés, amit te túlragozol.

De majd érdekelne, hogy Ati hogy döntött ez ügyben.
Bár valahogy sejtem...
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.
Reply With Quote
  #70  
Old 05-21-2007, 20:32
invisible
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Arrow

Quote:
Originally Posted by A.S.o.T. View Post
az aláírásban lévő ori miatt?


Vannak olyan emberek, akik értenek ; )
Azzal ne foglalkozz, hogy mit írt, nyilván azért csinálta, mert látta, hogy szét tudod szedni az oriját. Egyesek látva a veszteséget már csak beszólogatni tudnak . Mások meg tanulnak a saját hibáikból. Nem midegy, ki melyik csoportba tartozik.
Én már volt, hogy egy támadómtól kaptam végülis segítséget, mert felhívta a figyelmemet hogy mi a gyengéje az orimnak.
Az építő jellegű segítséget én is elfogadom mindig.
Egyébként most is ütjük egymást
Nekem örömet nyujt hogy van kivel játszanom
Mindig is szerettem az ilyen stratégiai játékokat.
Ha rákaptam egyre akkor azt addig játszottam amíg még állmomba is kívülről fújtam minden apró részletét
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 21:12.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu