Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 02-26-2008, 08:56
Kisangyal86 Kisangyal86 is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: Fertőrákos
Posts: 7
Activity: 0%
Longevity: 88%
Question Szövetség

Sziasztok!

Tudom több téma is van már ebben a témakőrben, de általában le vannak zárva!
És az én problémámat egyik sem elégiti teljesen!

A szituáció a következő: Kedvesem elkezdett hódítózni az én hatásomra, mind a ketten új országot indítottunk. Egy csoportba kerültünk. Megbeszéltük, hogy legyünk szövetségesek! Ő külföldön lakik, szóval kevesebbet találkozunk, mint mások, viszont ha jön hozzám, akkor több napra. Tehát ez idő alatt is muszáj belépnie az országába!
És itt a probléma ami a súgóban sem világos, ugye egy gépről többen, vagy baráti társaságok találkoznak délutánonként megnézik a saját országukat stb Minenhol az a javaslat, hogy lehet játszani csak szövetség ne legyen. Na de ha mi igazából két teljesen külön országot irányítunk, külön ip címről, igaz szövetségesek vagyunk. Akkor ha nálam van és nézi az országát naponta többször, akkor át fognak helyezni minket Anarchba?
Sponsored Links
  #2  
Old 02-26-2008, 08:58
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisangyal86 View Post
Akkor ha nálam van és nézi az országát naponta többször, akkor át fognak helyezni minket Anarchba?
Ha onnan aktívan játszik is, akkor igen.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 02-26-2008, 08:59
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 17%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisangyal86 View Post
Sziasztok!

Tudom több téma is van már ebben a témakőrben, de általában le vannak zárva!
És az én problémámat egyik sem elégiti teljesen!

A szituáció a következő: Kedvesem elkezdett hódítózni az én hatásomra, mind a ketten új országot indítottunk. Egy csoportba kerültünk. Megbeszéltük, hogy legyünk szövetségesek! Ő külföldön lakik, szóval kevesebbet találkozunk, mint mások, viszont ha jön hozzám, akkor több napra. Tehát ez idő alatt is muszáj belépnie az országába!
És itt a probléma ami a súgóban sem világos, ugye egy gépről többen, vagy baráti társaságok találkoznak délutánonként megnézik a saját országukat stb Minenhol az a javaslat, hogy lehet játszani csak szövetség ne legyen. Na de ha mi igazából két teljesen külön országot irányítunk, külön ip címről, igaz szövetségesek vagyunk. Akkor ha nálam van és nézi az országát naponta többször, akkor át fognak helyezni minket Anarchba?
Minden valószínűűség szerint,bár ha csak piacolgat,fórumozik,akkor talán nem
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


  #4  
Old 02-26-2008, 09:01
Kisangyal86 Kisangyal86 is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: Fertőrákos
Posts: 7
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ha onnan aktívan játszik is, akkor igen.

Aktív játéknak számít a mondjuk az építkezés, védekezés is ilyen szempontból? vagy csak ha katonai támadást, ártóvarázslatot, tolvajakciót indít?
  #5  
Old 02-26-2008, 09:05
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Mondjuk én ezt nem értem... Sokkal ésszerűbb lenne, ha az lenne, hogy ha egy IP-ről játsznanak, akkor nem lehetnek egy csoportban, de ha egy csoportban vannak, akkor csak szövetségben lehetnek, mert akkor nincs jksz, mert semmilyen adatot nem adhat ki a másik a szövetségen kívül, amit ha nincsenek szövetségben szóban bármikor, tehát bizonyíthatatlanul megtehet!
  #6  
Old 02-26-2008, 09:11
Rebellis Rebellis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 549
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Mondjuk én ezt nem értem... Sokkal ésszerűbb lenne, ha az lenne, hogy ha egy IP-ről játsznanak, akkor nem lehetnek egy csoportban, de ha egy csoportban vannak, akkor csak szövetségben lehetnek, mert akkor nincs jksz, mert semmilyen adatot nem adhat ki a másik a szövetségen kívül, amit ha nincsenek szövetségben szóban bármikor, tehát bizonyíthatatlanul megtehet!
:-)
Egy kéz gyanú:-)
Multit nem lehet kizárni:-)
És ha nekem 3 barátnőm van és komplett szövi és sokat vannak nálam?:-)
  #7  
Old 02-26-2008, 09:14
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisangyal86 View Post
Aktív játéknak számít a mondjuk az építkezés, védekezés is ilyen szempontból? vagy csak ha katonai támadást, ártóvarázslatot, tolvajakciót indít?
Mit értesz védekezés alatt? Védekezni magától védekezik az ország, ahhoz nem kell külön belépnie. Ha szövetségben vagytok, akkor pedig Te tudsz neki küldeni seregeket is akár védekezni, ahhoz se kell belépnie.
__________________
Hódító * Queosia
  #8  
Old 02-26-2008, 09:15
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Mondjuk én ezt nem értem... Sokkal ésszerűbb lenne, ha az lenne, hogy ha egy IP-ről játsznanak, akkor nem lehetnek egy csoportban, de ha egy csoportban vannak, akkor csak szövetségben lehetnek, mert akkor nincs jksz, mert semmilyen adatot nem adhat ki a másik a szövetségen kívül, amit ha nincsenek szövetségben szóban bármikor, tehát bizonyíthatatlanul megtehet!
Vagyis nyugodtan indíthatok 4 országot, egy szövibe rakom őket, és azt mondom, hogy ezek közül csak az egyik az enyim, de ugyaninnen játszik még a szomszéd Pistike, meg a Gergő, és a cicájuk is, ezért szöviben vagyunk?

Ez értelemszerűen nem így működik.

Egy gépről való játék esetén TILOS szövetségben lenni. Pont.
__________________
Hódító * Queosia
  #9  
Old 02-26-2008, 09:17
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Én a tesómmal vagyok egy szövetségben, aki messze tanul, és amikor hazajön(havonta egyszer), akkor egyszerű, elmegyek szabira. Vagy ő. Ki lehet bírni!
  #10  
Old 02-26-2008, 09:19
Kisangyal86 Kisangyal86 is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: Fertőrákos
Posts: 7
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Értelek! Köszönöm szépen a gyors reagálást!
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Never Never Országlisták 68 03-19-2010 07:54
eladó orik hulla Országlisták 66 01-22-2009 14:55
Diplomácia/A szövetség fontos eseményei LotR Elvetett javaslatok 31 09-20-2007 16:39
Szövetség bontásának visszavonása Tsobi Elvetett javaslatok 6 02-27-2007 20:49
Játékon kívüli szövetség Ati Segítség 0 02-13-2006 11:11


All times are GMT +1. The time now is 10:44.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu